0 oy
1,254 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Haydiii gözünüz aydın bilim kurulu üyesi açıklama yaptı diye içiniz rahatlasın ama ben bu hocanın tahminlerini paylaşınca dalga geçiyordunuz :angry: kadın dogumcu ne bilir diye dalga geçiyordunuz haydi buyrun linçe hiç çekinmeyin bu hocanın dedikleri uydurmaydi deyin tesadüf çıktı deyin buyrun bekliyorum. Haziranın ilk haftası tüm dünya ile yuzlesecegim diyor o yuzlestigi resimlerine burada paylaşacağım sizin ne kdr içiniz felaket tellalı olsada ben rahatım sosyal mesafeye uyudukça rahatım yani

image

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Boş insanlarda linç etmeye hazır herkes istediğini paylaşabilir en azından kız saçma sal.ak postlar açmıyor istemeyen bakmaz kaçtır aynı şeyi yapıyolar 
(48,392 puan) tarafından
boş insan oldugumu düşünmüyorum fatom linclemedim de onun gibi fikrimi söyledim
tarafından
Senin yorumunu görmedim ikbalim:) lafım başkasına ☺️♥️✌
(48,392 puan) tarafından
ustume alindim bi an ☺️
tarafından
Yok balim seni yazdığına katılyorum:)
(48,392 puan) tarafından
❤️♥️❤️♥️❤️♥️
-Reklam-
+7 oy
(7,972 puan) tarafından

Allahimm yaa vazgecmedin bi şu doktordan zam yapti sana heralde reklam için:D

(1,358 puan) tarafından
Durunun kraliçesi gizlemiş silecek olsam yazmam emin ol
(119,012 puan) tarafından
Alamanyalim
(7,972 puan) tarafından
Belçikalimmmm
tarafından
Minnoslarim ☺❤ takılma nagi bulaşma kimseye boşver
(7,972 puan) tarafından
Bana durduk yere boş yapmasinlar kimseyle sorunum olmaz balim ama bazilari araniyo gercekten
+7 oy
(48,392 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
bu virusun bitecegi varsada bitmez bizim buraya hic virus ugramamis gibi tedbirli olursak biter ama su durumda hic sanmıyorum kimse bayilmiyo virusle yasamaya keske bicak gibi kesilsede kurtulsak
(48,392 puan) tarafından
genel olarak gokcen şahin öyle herkes onunla hemfikir olmak zorunda sanki bide en iyi cevap secmis beni ☺️
tarafından
Ahaha en iyi cevap olduğunun o da farkında çünkü ☺
(1,358 puan) tarafından
Alakası yok :Dr başa sabitledim sadece felaket olduğun için herkes görsün istedim ama kim neye inanmak isterse ona inansın başka birşey demiyorum. İyi geceleer öpüyorum
(48,392 puan) tarafından
oyy nerelere gideyim bana felaket dedi ☺️☺️☺️ canin sagolsun Gökçen hayaller hayatlar lafi sana gelsin iyi geceler
tarafından
Bence felaket değil doğruları söylüyor da neyse dediğin gibi kim neye inanmak istiyosa ona inanır
+4 oy
(705 puan) tarafından
Doktora inanmaniz takip etmenize lafım yok ama kimseyi bu kadar körü körüne savunmayin. Bu yeni bir salgın ve tüm dünya şu an bununla cebelleşiyor kimse kalkip net konuşamiyor süreç nasil işler bilinmiyor. İnsan kendinden bu kadar emin olamazken sizin bir doktoru bu kadar delicesine savunmaniz büyük hata. Takip edin, saygi duyariz ama alın bakın ne oldu vs demek için ne kadar güveniyorsunuz anlamiyorum.
(1,358 puan) tarafından
Yavrum ezbere konuşmuyor bu Dr verilere göre konuşuyor haberlerde bunlar açıklanmazken bu drun dedikleri koru körüne çıkıyor çünkü savunmamak eldemi
(7,972 puan) tarafından
Çok ta güzel açiklama yapmis ve ona gayet normal bi cvpta bulunmuşsun anlasildi bi derdin varmis bnmle
tarafından
Nagi sus canim bosver gel sen bisi konuscam senle
+2 oy
(2,860 puan) tarafından
Valla cnm felaket tellalı gıbı bıseysınn:/
(1,358 puan) tarafından
Virüs etkisini kaybetti demek felaket tellalıysaa yani diyecek birşey bulamiyorum
+2 oy
tarafından
Canim bem biyoloji mezunuyum viroloji alaninda yuksek lisans yaptim yani virusler ozellikle alt solunum yolu virusleri 

Konu ne bilmiyorum ama mutasyona ugramak viruslerin dogasinda var ozellikle coronoviridae alesinde oldugu gibi RNA viruslerinde yanliz bunun olumlu veya olumsuz oldugunu ogrenmek icin minimum 1 yil gerekir

Daha bugun yine bir saglikci arkadasimla mutasyon konusunu konustuk mortalite yani olum orani dusuyor ama bunu direk olumlu mutasyona baglamak imkansiz ki suan dunya uzerindeki virusu izole edip genom dizilimini cikarmak cok zor ve mesakatli bir is

Kaldiki 6 ay gibi kisa surede insana ilk bulasi gozuken bir alt tipinden bahsediyoeuz

Umarim aciklayici olmusumdur elimden geldigince anlatmaya calistim
tarafından
Hahahah felaket tellalligi yapmiorum kiz reel konusuyorum
(48,392 puan) tarafından
ben yapiyormusum sana takildim kuzum❤️♥️
tarafından
Severim seni basmadi kafa gece gece ❤❤ daha anama ve aileme itiraf edemedim tekrardan hamile oldugumu :/
(48,392 puan) tarafından
kendin alis once.kuzum tekrardan hayirli olsun rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin insallah
tarafından
Amin yavrum ❤
+1 oy
(948 puan) tarafından
Kız sırf merak için baktın bu adam güneş gibi geldi bana yawwww
+1 oy
tarafından

Ee ama yalan diyordun gökçenim hangisi doğru şimdi kimi yoksa daha önceki kötü olacak dediğin post mu? 

(1,358 puan) tarafından
O postuma ki sevilen en iyi cevaba bak anlarsın canim
tarafından
Evet sabitlemede gördüm inşallah böyledir biran önce gider bu illet iyi şeyler duymaya ihtiyacımız var artık
+1 oy
(2,119 puan) tarafından
Senin tavrından, bu adamla ilgili paylaştığın postlarının açıklama yazılarından dolayı; sen ne kadar itici geldiysen bu adamcağızda itici gelmeye başladı :)) 
(1,358 puan) tarafından
Hmm ok
0 oy
tarafından
Ay inşallah biter ya. Ama mutasyona uğraması kotu bisey degil mi. Iki yönde de olsa virüs değişiyor sonucta. 
(1,358 puan) tarafından
Olumlu mutasyon etkisini kaybediyor demek canim
tarafından
Inşallah öyledir canim. Bitse de kurban bayramını gerçekten bayram gbi gecirsek
(1,358 puan) tarafından
Öyle olacak canım emin ol ♡
0 oy
(10,397 puan) tarafından
Iyi bisey mi.kotu bisey mi cnm 

Ay bir an.once bitsin yaaaa
(1,358 puan) tarafından
Olumlu mutasyon etkisini kaybetti demek
(10,397 puan) tarafından
Aaaa gerçekten mi.yani iyi bisey mi.
Aman ınşaallah bi gider artık ya
(1,358 puan) tarafından
Aynen iyi birşey canım takip et bu Dr u paylaştıklarını oku için rahatlasın
(10,397 puan) tarafından
Valla sende böyle şeyler paylaşmasan içim gerçekten hiç rahatlamıyor doğruda olsa yanlış da olsa içimi rahatlatır en azından
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ay inşAllah kuzu ya 
0 oy
(114 puan) tarafından
sen paylas canim severek takip ediyirum seni :)) merakla bir sonraki hsberi bekliyorum malum cocuktan misafirden pek bakamiyorum haberlere ;)
(1,358 puan) tarafından
Yavrum hocanın dedikleri haberlerde çıksa keşke ama malesef çıkmıyor, instagramdan  hikayelerine bak kuzum için rahatlasın buradakiler hep felaket tellali
(114 puan) tarafından
tam sagol tatlim bakayim hemen :))
0 oy
tarafından
Uğrayabilir diyo uğradı demiyor
(1,358 puan) tarafından
İşte bilim kurulu net konuşmuyor ama bu Dr uğradı diyor emin ol bilim kurulu birkaç gün sonra mutasyona uğradı diyecek. Haberlerde net konuşulmuyor çünkü millet kendini sanmasın deniliyor
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Doktor kendini kanitlamaya çalışıyor.. Siz de doktoru...
tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ahahhaha :D güzel di
(1,358 puan) tarafından
Çünkü bilim kurulundan üstün
0 oy
tarafından
Kendimizi inandirmak için neden bu kadar ugraştiriyorsunuz inanmak isteyen inanir zaten... 

Bu arada adamin yaptigi bişey yok sadece iiddaa ediyor başkada bişey yok.... 
(1,358 puan) tarafından
Iddaasida çıkıyor yalnız
0 oy
tarafından
Acaba sen bu adamin reklamini yaparak para mi kazaniyon bi bikmadin paylasmaktan 
(1,358 puan) tarafından
Aynen 1 milyon teklif etti kabul ettim bende
tarafından
Cok iyi yapmissin aferim
(1,358 puan) tarafından
Sanada aferin :D
0 oy
tarafından

Hani bir kendini bilim adamj zanneden dr malı vardı ya hani türkiyeye korona gelmez diyordu nerde acaba sesi çıkmıyor :D:D ondan dolayı kimse inanmıyordur ama sonuçta doktor bu da kadınların halinden anlıyırsa dünyanın halinden hayli hayli anlar :D:D

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Dün yalan diyosun bugün övüyorsun insanlarla dalga mı geçiyosunuz ?
(1,358 puan) tarafından
Yalan dediğim posta girip en iyincevabi okuyun
(3,036 puan) tarafından
Insanları boş yere galeyana getiriyosunuz bununda adına sosyal deney diyosunuz
0 oy
tarafından

Valla ne desem bilemiyorum artık şastım :silly:

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu
0 oy