0 oy
1,203 göst.
Diğer kategorisinde (900 puan) tarafından
Bildiğiniz üzere kaunanamlarla yeme icmemiz  bir evler ayrı bugün gitmedim oraya bugün bi rahat bırakmadılar 2kere aradılar az önce yine aradı cay koy geliyoz Allahım ya.esimde daha gelmedi çalışıyor.1gun rahat birakmiyolar sözde bugün hic strese koymucaktim kendimi ovulasyon günüm ne tadim kaldı ne tuzum.bu saatte ne yapmaya geliyolar ya offf offf 

17 Cevaplar

+1 oy
(2,130 puan) tarafından
Birzamanlar bnde oyleydim anliyorum seni bosuna dememisler yakın evim pokum evim diye  :@
(900 puan) tarafından
Uzaklaşma sansimda yok ne yazıkki :(
tarafından
Allah seni iyi etsin emi  haklısın valla
tarafından
Allah hepinizi iyi etsin
(2,130 puan) tarafından
:))) hepimizi iyi etsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy ben bile burda sinirlendim 
(900 puan) tarafından
Bide hava sıcak ev küçük balkon kapısını açtım diyo yatak odasininkini de ac  hava gelsin Allahım ya
0 oy
(3 puan) tarafından
Hastayım uyuyorum deseydin 
(3 puan) tarafından
Bend e yaşıyorum bunları. Tam 11 yıldır. Sıkıntıdan şu an antidepresan kullaniyorum. Şu an ki aklım olsa aç kalirdim uzakta otururdum
(900 puan) tarafından
Arada yapıyorum ama.bak mesela evimde kahvaltı ediyorum geç kalkiyorum zaten onlarda geç kalkıyor.neyse saat biraz geçsin istiyorum mesela 3gibi gitcem diye hazirlaniyorum saat 2ye doğru ariyolar napiyosun falan e hadi gel sistim sistimmm
(900 puan) tarafından
3prensess bende AC kalmaya raziyim inan hic ceklmiyo eşim en büyük erkek ve tek evli olan o ablası var oda 1cocugu var boşanma aşamasında bide o eklendi.
(3 puan) tarafından
Dinleniyorum de, işlerim var de. Bir zaman sonra rahat birakirlar
tarafından
Ağzın yokmu kız ben 17 yaşındayım nasıl yaptiysam yardım ediyorlar rahatsiz etmiyorlar  çünkü o 'nu sen yapcan işi bilmiyon
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Ordan tasinmadan bitmez bu yada esinle konjscan annesi ile va konuscaksiniz
(3 puan) tarafından
Valla altli ustlu olunca daha kötü olacak. Hiç yalnız kalamayacaksin
(12,773 puan) tarafından
K bakma ama sana kızarım otrma uzaga otur gel diye  aradiklarinda gelmeyecem de esin cok önemli bu konuda onalr dinliyo ise baska care yoj ama gitme isim var vs de
(900 puan) tarafından
Esim sabret eve geçelim yeme icmeyi ayircam dedi ama bakalım ondan sonra zaten mesafeli olurum ama kafaları alır mı bilmiyorum
(3 puan) tarafından
Ayrı evlerdeyken yeme içme ayrı olmuyor. Altli ustlu olunca mi ayrı olacak canım sen buna inaniyon mu
(900 puan) tarafından
Kafam artik biseu almıyor.esimlede tartistim geldim salonda yaticam:( yumurtlama günü de yalan oldu.
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Tasinmaniz lazm yoksa rahat bırakmazlar. Seni daha onceden de biliyorum bunlarla olmaz evler yakinken yüz göz olmuşlar uzaklasmaniz lazim
(900 puan) tarafından
Bende mi dağa tasinsam :( çok stres oluyorum görmek bile istemiyorum onları ya
tarafından
Çarşının ortasindaydim her gün gelirlerdi  şimdi buraya gelemiyorlar yokuş yürümek zorunda kaliyorlar gelmiyorlar konyanin en lüks yerlerinden biri çok güzel sakin
(900 puan) tarafından
Benim uzak olma imkânım olsa 1sn dusunmem
(238 puan) tarafından
Bugün dinelnemk istiyorum.musait değilim.de sende gitme bir süre isim var çarşıya gidecem de hastayim çok.haksizim ne gelecek nede misafir ağırlayacak halim var anne kusura bakma vallaha hiç iyi değilim sonra iyi.oldugum zaman gelin de
(900 puan) tarafından
Kendi dusunmeuene ne denir ki Allah haklarından gelsin.onlar yüzünden tartistim esimlede salona kurdum yatagimi.yumurtlama günüde yalan oldu
0 oy
(295 puan) tarafından
Biz de kayınvalidemle aynı avluda oturyoruz önce bizde de buna benzer sıkıntılar vardı..Zamanla amma iyilikle amma kavgayla son buldu çok şükür şimdi daha iyi keşke önce böyke olsaydı..Ne zama yayarım ne zaman kalkarım karışmazlar çocuklarım boyuma yetişti artık ben evimi bileyim onlar ecini bilsinler...Ama yaş ilerledikce olgunluk degilde tam tersi düşüncesiz birşey oluyorlar anlayamıyor insan..Senide Allah kurtarsın ne diyeyim sabır canım sabır.
(900 puan) tarafından
Allah razi olsun canim .tmm iyiler ye iç yat birşey demezler ama bizi hep yanlarında istiyorlar değişik insanlar ya
(295 puan) tarafından
Zor zamanında yanınızdalar mı peki eğer öyleyse biraz fazla düşkünler demekki..Ama insan bazen kendiyle baş başa kalmak istiyor..Çokmu şey isyoruz acaba...
(900 puan) tarafından
Her zaman yanimizdalar tmm seviyorlar ama artik bi salın bizi ya.esimde en  büyükleri ve bitek eşimin ehliyeti var bi tek eşim onların herseyine koşuyor ondan birakmiyolr
(295 puan) tarafından
Şimdi anladım canım Allah yardımcın olsun ama şöyle de birşey var ya kötü olsalardı eşinle aranı bozsalardı huzurun olmasaydı neyseki tek sorun bu olsun..Ne bileyim canım anlayışlı olurlar inşaallah..
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Zor ay halden anlamayan insan insan bi yalnz bırakır szi
(900 puan) tarafından
Her gün gidiyoruz oraya kahvaltı edip gidiyoruz aksam yatmaya evimize geliyoruz el insaf.yeme içme bir diye bunları cekiyorum iki evde kirada yeni evimiz bitmek Uzere bu seferde altlı üstlü hic çekilmez napicam ben
(3,532 puan) tarafından
O zaman hiç bırakmazlar uzak olcan anca o zaman  raht eden
(900 puan) tarafından
Nasıl uzak olcsm Allahm kafayı yicem artik görmek istemiyorum sunlsri
(238 puan) tarafından
Koz iyilermiş fazla kötülemede bu şekilde aranız açılır.ama uygun diler yavaş yavaş çekil ben artık.bir ev sahibiyik benimde gezmem var gelecek arkadaşlarım var gidecek yerim var her dakika sizinle görüşemem yemeğimi çağırıyor anne ben hazırladım bugün eşimle basa basa yiyecem de öğlen yemehimimkarnim.tok uykum var biraz uyuyun ama bunu.surekli degil zaman zaman yao sonra zaten.onlar alisirlar
(900 puan) tarafından
Hic sanmıyorum zaten yemeklik herşey orda bizde bi kahvaltılık var
0 oy
tarafından
Kız bunlar kendi evine bakıp seni bi raket bıraksalar  ya soyle yemeği ben yapicam esimle evde yicem diye ayrisin ama beraber gibisiniz 
(900 puan) tarafından
Aynen oyleyiz bak dun oradan biraz yemeklik biseuler aldım sabah kalktim evimi temizledim ettim yemeği yaptım eşimi bekliyodum konuşuyorduk oda sansa bu saat oldu daha isi bitmedi.esimle konuşmuşlar sonra beni aradılar geliyoz cay koy diye bide guluyolar Allahım ya çok mutlular ben mutsuzum
tarafından
Ay allahim  şuan hayal ettimde benim bile sinirim bozuldu
(900 puan) tarafından
Napim ben simdi hala.kalkmadilar bugünde ovulasyon günüm :( böyle giderse degerlendiremicez
tarafından
Kayna bi devol bugün isimiz var de
(900 puan) tarafından
Esimlede tartistim ayrı yatıyor um suan.o kadar emek verdim yumurtlama günüde gitti :(
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Sende acmasaydin uykuya dalmışım deseydin. Bir saat sonra acsaydin çok halsizim filan derdin 
(900 puan) tarafından
Kapıya gelirler merak ettik başına bisey mi geldi diye :D Allahim yarabbim
tarafından
Kız ben olsem ruhları duymaz vallah
(900 puan) tarafından
:)) keşke bunlarda öyle olsaydi
0 oy
(510 puan) tarafından
Eee her gun onlardasin bu gün seni görmesinler m olacak uykuları gelmez ney
tarafından
Yok niye öyle diyon kadını görmeseler  adamlar yasayamiyor illa görecekler
(900 puan) tarafından
Gicikligina sanki deli olcam
0 oy
(638 puan) tarafından
Ben bu kaynanaya laf söyleyemeyenleri anlamıyorum ya. Ben kaynana lafından nefret ederim, ben bu kadar kötü insanları burda sizinle tanıdım. Ben daha 9 aylık gelinim, 28 yaşındayım. Kayınvalidemle de birlikte oturuyoruz. Bana, yaptığıma, gittiğime, geldiğime asla karışmaz istese de karışamaz hem ben o fırsatı vermem hem de eşim karıştırmaz da laf da söyletmez. 

Senin madem test yaptığın gün, gitmedin de oraya geliyoruz diye aradığında desene ya müsade edersen biz de çocuk yapmaya çalışıyoruz bi rahat verin desene. Bu neymiş ya. 
(900 puan) tarafından
Ailesini biliyor bunu inkar edemem iyiler ama bizi hep yanlarında istiyorlar sürekli ahmet ahmet ahmet.her ise eşim koşuyor evde bitek eşimin ehliyeti var her yere o goturyo ailevi başka büyük sorunlarida var.bunaldim artik ablası da bipolar artik doldum tsstim şuan yeni evi bekliyorum bayramdan sonra tasincsz insalalh ama altlı üstlü.ya yeme icmeyi o ayircak yada ben artik açık açık herkesi karsima alıp konusucam ne olacaksa olsun
(638 puan) tarafından
Sıkıntılarla bi hayatın devam etmesi çok zor. Bi yerde dur demek gerekiyor.
(900 puan) tarafından
Bende biktim artik onların sorunlarına destek olmaktan kendimize vakit ayiramiyoruz bitsin artik bu işkence
(638 puan) tarafından
İşte bu sizin elinizde canım.
(900 puan) tarafından
Artik geregini yapicam :((
0 oy
tarafından
Keske aradiklarinda acmasaydin
(900 puan) tarafından
Eve gelirlerdi bu sefer merak ettik ynlizsin başına bissymi geldi diye
tarafından
Actiginda musait deilim sonra gelin deseydin valla ben cesitli bahaneler bulurum kafam almayinca senin yuzun yumusak galiba
(900 puan) tarafından
Fazlasıyla yumuşak :(
0 oy
tarafından
Allahim cildiriyorum ya bunları gordukce kendi yasadiklarim geliyor aklima ne istiyorlar evli insanlardan bi rahat birakin yanlız birakin bir gunde gitmeyin ölür musunuz yaa
(900 puan) tarafından
Doktor daha dun mutlaka ilişki olsun dedi onlar yüzünden oda olmadı dundr bugünde bos geçti.yumurtlamada boşa gitti :(
tarafından
Sonra cocuk olmayincsada laf ebeligi yaparlar  off off nefret ediyorm boyle insanlardan
tarafından
Keske sen bi yolunu bulup halletsysn kuzum tamda yumrtlama gnunnmus gerci bu stresle hamile kalirmisn bilmem de Allah yardmcn olsn
(900 puan) tarafından
Allah razi olsun .bu ay zaten umudum kalmadı
tarafından
Ümitsizlige kapilma canim Rabbim ne zaman hakkinda hayirlisini uygun gorurse o zaman olur kismet sıkma canini cok kafaya takma
0 oy
(3,522 puan) tarafından
Canım tepkini neden koymuyorsun?
(900 puan) tarafından
Ne diyimki yeme içme bir herşey orda iki ev kira babası kirayı veriyo esimde diğer borçlara kosturuyo.eşimin 10yillik emeği var bu yapilan evde.şuan ayrilsa yine kirada suruncez :( o değilde klomen hapla zar zor oldu yumurtam oda hayal oldu
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Kuzum valla bebek istiyorsan hiç sinir stres olmaman gerek boşver takma kafana tatlım üzülme 
(900 puan) tarafından
Allah aşkına nasıl üzülmeyim zaten daha dun ilişki olsun dedi doktor olmadı bugünde onlar yüzünden olmadı yumurtlama gitti.bu ayda bos anlicagin.o kadar da umutluydum
(4,758 puan) tarafından
Ya sen niye onlar yüzünden günlerini geçiriyon ki kuzum
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Baştan neden kabul ettin ki böyle bir şeyi 
(900 puan) tarafından
Salakligimdan.aslında bekarken büyük konuştum.hep derdim illa ayrı olucam asla birlik olmam vs ama esimle tanıştıktan sonra basiretimmi bağlandı ne nasıl kabul ettim ne oldu bitti farkında değildim :((

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 412 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 291 göst.
0 oy
3 cevap 75 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,254 göst.
2 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu

377,282 soru

11,290,573 cevap

34,704 kullanıcı

...