0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hastaneye yattım bilenler vardır erken doğum riskim var. Oğlumla ilgilensin diye annemi çağırdım dedim ki sen sadece oğluna bak.biz iftar sofrası nda hep bir oturmak ve bunu da çocuklarımıza aşılamak istiyoruz şimdi tutturmuş annem çocuğa yemek yedireyim sabahtir birşey yemedi diyor ya dolap dolu yemekle ben sancidan kalkamadım bugün aplalari da yok yani insan çocuğun önüne birşey koymaz mi şu saate kadar şimdi yedircek çocuk SOFRAYA Oturmucak eşimde kızıyor yemek yemeğe alışsın kültürü olsun diye annem bunu bile bile şimdi aklına gelmiş çocuğa yemek yedirmek aglicam ya kime ne diyeyim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kaç aylık ki oğlun

-Reklam-
0 oy
tarafından
Yazık ya sabahtan beri niye yedirmedi
tarafından
5 yaşında ya önüne koyması yetecek ben şimdi haberim oldu ya madem kaldır beni ben koyardım çocuğum önüne sancım vardı sizmisim şimdi biraz rahatladı aglicam şimdi eşim bilsin istemiyorum sonra kızıyor bu sefer annem diyo sen bana laf soyletiyorsun
tarafından
Ahh ah Allah yardımcın olsun gerçekten küçük de değilmiş önüne koyması yeterli
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yazık bu saate kadar aç mı kalmış kıyamam sende stres etme kuzum 
tarafından
Bide diyor heryerde çocuklara ben baktım işte baktığı bu hep böyle idi kızım doğduğu zaman ben kalırım kızımın yanında diye hopladi sabaha ca uyudu 18 yaşında idim o azaman kendim kaalkip o halimle çocuğu kalkıp kalkıp ben aldım ya herkese diyor ben baktım cocuklaraaa
(14,079 puan) tarafından
Bazi anneler malesef öyle
tarafından
Ya birşey demek istemiyorum bende anneyim ahı tutar cocuklarim da benim için kötü düşünür diye ama artık için o kadar soğudu ki ona karşı inan çok zoruma gidiyor
(14,079 puan) tarafından
Aynisi başıma geldi biliyor musun kime yetişmiş ben kızıma çocuğuna baktim demiş ama işte bari yaptin sevabını kirletme bırak bize kalsın dimi ama yine annemiz diyoruz
tarafından
Şimdide diyor çocuğa annen seni açından öldürecek diyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 413 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,206 göst.
6 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
30 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu