0 oy
1,538 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Canlarım ciğerlerim güzel anneler ve güzel anne adayları ve anne olmak isteyen güzel hatunlar. Şimdi size bisey soracagumm 

Bebeğinizin küçük gelen kıyafetlerini beşiğini ne yaptınız benim ilk çocuğumdu hep büyük bi heyecanla aldım gittim beşik aldım taş catlasın 5 6 ay yattı öyle bekliyor bebek arabası aldım dışarıya çıkamıyor ağır öyle duruyor küçük gelen kıyafetlerini hep koydum ama odalarım zaten küçük napacam bilmiyorum daha bugün 1 poşet koydum kimisini 1 2 kere anca giydi kimisini hiç giymedi bazanin altına koydum siz neler yaptınız kıyafetlerini besigini falan 

32 Cevaplar

0 oy
(1,713 puan) tarafından
Bence cevrende gercekten ihtiyacı olan biri var ise ona ver sana dua eder. Ahirette önüne gelir. Veren el alan elden üstündür. Basının gözünün cocugunun sadakası olur. Ben hep cocuklarımın küçük gelenlerini yan komsu a veriyordum cok dua ediyordu bana
tarafından
Senin komşunun ihtiyacı varmış demek ki canım benim etrafimda ne hamile var ne ihtiyaç sahibi tabi benim bildiğim
-Reklam-
0 oy
(450 puan) tarafından
Hurc koydum kuculenler  leke olmayalnlar yikadm katladm  bazamin altina koydim 2.istemem ama belli olmaz kalsin hemen küçülüyor  zaten her dakka bosa almiyalm 
tarafından
Benimkiler de bazanin altında poşette canım olmazsa bende hurç alayım
0 oy
tarafından

Ben biriktirdim ilk oğlumunkilerini yine erkek oldu ve abisinin kıyafetlerini giyiyo şimdi 3 üncü bebede var cinsiyeti henüz belli değil ancak 2 haral daha kıyafet birikdi onlarıda doğacak olana giydiricem bi arkadaşım da gönderecek yine zaten yarısı yeni hiç giyilmemiş bebede doğunca birine veririm küçüldükçe annem getiriyor banaada anlamıyorum malesef bence sakla ikinci bebe düşünüyosan çok pahalı kıyafetler çünkü 

tarafından
Evet gerçekten çok pahalı canım benim evim çok aşırı dar o yüzden inan koyacak yer bulamıyorum yoksa bende vermem tabiki yemin ederim beşik öylece kenarda duruyor korkuyorum eskiyecek orda diye bütün eşyalarını ne zorluklarla almıştık bi de son aya bırakmıştık arabası kıyafeti derken para kalmamıştı elimizde benim çalıştığın 1000 lira vardı onunla da besik almıştık o günler aklıma gelince kötü oluyorum ama gözümün önünde eskimesini istemiyorum koyacak yerim olsa hiç dusunmicem
tarafından
Valla beşiğe bişey olmaz elbiseleride ya vakumlu torba yada yanına naftalin falan bırak
tarafından
Naftalin bırakınca bisey olmaz dimi canım
tarafından
Yok kız nolcak bişey olmaz benim ilk oğlanın nerdeyse 4 yıl kaldı düşün bişeycik olmadı verme alınmıyo sonra kimseye acıyıpta verme sakın burdan kimseye inanma
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Küçük gelenlerini bi kac arkadaşa gönderdim. Bazılarını da sakladım canım 
tarafından
Iyi yapmışsın Canım Rabb'im hayrını kabul etsin
(2,447 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bebeğin bitaneyse sakla kardeşe lazım
tarafından
Bi tane canım daha
0 oy
(847 puan) tarafından
Saklarım insalah . 
tarafından
Inşallah canım
0 oy
(583 puan) tarafından
Ben de ilk coxugumda çok aldım kiyafetlerini ve sonra bizim mahallede durumu olmayan biri doguruyordu ona verdim 
tarafından
Allah hayrını kabul etsin inşallah
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Dağıttım hep sende durumu olmayan birine ver
tarafından
Verecek kimse yok etrafimda bildiğim kadarıyla
(3,617 puan) tarafından
Sakla biri çıkar verirsin
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Yıkadım hep hurca koydum. Şuan yine hamileyim zamanı gelince tekrar yıkayıp ütüleyip ikinci oğluma kullanıcam 
tarafından
Hurç fikrini bende sevdim canım inşallah eşime aldırıp öyle yapacam
0 oy
tarafından
sat instgrmda 2.el olarak uygun fiyata alan olir
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Ben hepsini kaldirdim bizim dolaplar vs var oraya tiktim bekliyo yakin sevdigim birileri olursa oraya goturcem
tarafından
Hurca koy canım burdaki kızlar hep öyle yapmış bende öyle yapacam inşallah
tarafından
He benimki posetlerdeydi ondan aliyim o zaman

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 545 göst.
21 Eylül 2018 Diğer kategorisinde O bir anne❤ (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 448 göst.

379,456 soru

11,359,070 cevap