0 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
Kızımı kapının önüne çıkardım dolaşmaya, bir iki bina ilerde kızımla yaşıt bi çocuk vardı neyse birbirlerini gördüler yaklaştılar çocuğun yanındaki kadına torun mu die sordum yok annesiyim dedi nasıl kötü oldum kusura bakmayın esarptan anlayamadım dedim o da incelikle hep öyle sanıyorlar dedi 16yasindada çocuğu varmış bi geç oldu dedi..ben yinede mahcup oldum buda bana ders olsun

15 Cevaplar

+1 oy
(3,750 puan) tarafından
Sen nerden bileceksin ki cnm bnde senin yerinde olsam öyle sorabilirsin herhalde üzme canını cnm  
-Reklam-
0 oy
(553 puan) tarafından
Pot kırmamak için direkt öyle sormamak lazım 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Olur boyle seyler kiz☺☺banada esimle beraber yururken beni yegeni sanmislardi minyonumda
0 oy
tarafından
Off kotumus ama
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Hayat onu o hale getirmiştir....

Bazen genç görünür ama yaşı baya ileridir bazende çok yaşlı görünür ama gençtir...

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben hic birine oyle bir soru sormam masallah cok tatli falan derim
0 oy
tarafından

Bende sırf pot kirmamak için hafif göbeği olan bir kadına hamile misin diye sormam . Bazen göbekte olabiliyor bebekte. :)

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Benim babama da dedesi misiniz demişlerdi benden için :) simdi hatırlamiyorum ama babam da güzel laf sokmuştu :D
0 oy
(13,889 puan) tarafından

olabilir böyle şeyler ya benim annem 40 yaşında hastanede ben doğum yaptığımda bebeğimi dpktor köntrolüne götürmüştü dr anneme bebek seninmi demişti annem de  yok benim torunum demişti. bide benim kuzenim var oglu 22 yaşımda dün 1 aylık hamilryim dedi tabi ben şooookkkk :D

0 oy
(113 puan) tarafından

Kötü olmuş ya ben olsam bende utanirdim heralde ama bizde eşimle dişçiye gitmiştik orda bı hemşire siz kardeş misiniz benziyosunuz diye sormuştu :D ama kadın bişey dememiş zaten boşver 

0 oy
tarafından

Doğum yaptım eczaneye girdik eşimle 

Kızım sen yeni doğum yapmışsın baban alır sen girme içeriye dedi :D

O benim kocam dedim kadın baka kaldı ve utandı eşim duymadı Allahtan valla kavga ederdi

Neyseki senin karşındaki anlayışlıymış 

Benim eşim hiç anlayışlı değil :D

(7,189 puan) tarafından
Çok mu yaş var aranizda
tarafından
17 yaş var ama göstermiyor canım
Ben küçük gösteriyorum kadın beni 18 yaşında sandı :)))
(7,189 puan) tarafından
maşallah baya varmış :)  ne güzel küçük gösteren insanlara bayılırım :))
0 oy
tarafından
Kiz insan bozuluyo pot kırınca  ben direk kadinin yaninda derim Ayyy Allah beni kahretmesin diye :)))
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ben öyle bir durumda pot kırmamak için neyiniz oluyor diye sorarım ☺
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Bende öyle.olucak gibiyim 44 yaşında hamile olunca hadi.simdi.yasimi göstermediğim söyleniyor ama illaki bir yerden.sonra bende.yasicam buyuk oglum 35 yasindq hep ablası zannederler bende gurur duyardım gencim diye bu kiz tam.tersini yaşatacak bana ;))
(7,189 puan) tarafından
Hay maşallah şimdi kaç yaşındasınız ? İsteyerek mi oldu ?
(1,008 puan) tarafından
Yasim 44 yok supriz oldu
(7,189 puan) tarafından
Oğlunuz ile aranızda 11 yaş mi var
0 oy
(55 puan) tarafından
Banada hep oğlum için kardeşin mi diyorlar :) 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 622 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gunes1997 (3,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 426 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 530 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...