0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bukac yil once kacga ettik kalbini kirdim asla konusmuyor benle selam bile vermiyor telefonlari acmiyor mesajlarimia cevap yazmiyor kotu kirildi kalbi ozur diledim herturlu bindefa asla affetmiyor duymak dahi istemiyor cok kotu oluyorum buyuk gunah isledim kendimi iyi hissetmiyorum ne edim ben Allaha dua ediyorum affetsin diye ofkesi geiyor biturlu 

5 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ne yapmış olabilirsin bu kadar
tarafından
Ameliyati icin para yardimi ettim kabul etti geri vericekti esim ozzamanlar sevgilimdi duydu ondan parayi geri istedi benim haberim yoktu arkadasim yalnis anladi sanki ben parayi almasi icin esimi gonderdigimi dusunuyor ama benim haberi yoktu sonradan ogrendim ogrendigimdede gec oldu is isten gecmisti
(3,052 puan) tarafından
Yani kusura bakma da. O zaman bunu yapan insan şuan nasıl senin sevgilin oluyor. En büyük hatan öyle biriyle birlikteliğini evliliğe taşımak olmuş. Bende arkadaşınin yerinden olsam aynı şeyi düşünürdüm. Gerçekten Haberi olmasa ayrılırdı böyle birşey nasıl affedilir derdim. Eşinin yaptığı affedilir birşey değil. Üstelik o zaman eşin bile değil sevgilin ne haddine senin borcunu senden habersiz istemek.
(1,371 puan) tarafından
Senin verdiğin paraya ne diye karışıyor hemde daha sevgiliyken. Saçmalamış baya. Bence arkadaşın seni hayatından çıkarmış tamamen bu yüzden hiç uğraşma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yeni mi olay 
tarafından
Hayir 3sene onceydi bugun gordum yine ayni bakmadi bile
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Her ne yaptiysan çok büyük bisey yapmışsın ki karşı taraf yıllardır yüzüne bakmıyor 
tarafından
Ameliyati icin para yardimi ettim kabul etti geri vericekti esim ozzamanlar sevgilimdi duydu ondan parayi geri istedi benim haberim yoktu arkadasim yalnis anladi sanki ben parayi almasi icin esimi gonderdigimi dusunuyor ama benim haberi yoktu sonradan ogrendim ogrendigimdede gec oldu is isten gecmisti
(8,933 puan) tarafından
Oo eşinin yaptığı çok ayıp aslında sağlık bu neden böyle bisey yaptı ki arkadasin gerçekten kırılmakta hakli çık karşısına gerekirse kapısına git kovacak hali yok ya oldu ki kovdu önce dinle sonra kov gerekirse diye başla anlat eşimin yaptığı ayıp yemin et eğer dogruysa inanıp inanmamak sana kalmış yalan söyleyecek olsam kapına kadar gelip yemin etmem yıllarca kendimi anlatmak için sana uğraşmam de
tarafından
Kac kez vardim yanina hep kovdu beni gozu ofkeden baska gormuyor dinlecegini sanmiyorum kac yil olmus hicmi ofkesi gecmez ya :⁠'⁠( bosver istiyorum vicdan azabi cekiyorum ya dogru yalan dinlemiyor  sanki beddua etmis gibi islerim de yoluna girmiyor hep ters seyler oluyor
(8,933 puan) tarafından
Git kapısına kavgada ayrılma ordan mutlaka o helalligi almak zorundasın cnm
0 oy
tarafından
Ağır mı konuştunki arkadaşın bu kadar katı davraniyo
tarafından
0 oy
(119,342 puan) tarafından
ustune dusme ofkesi gecerse arar
tarafından
Uzatmak istemiyorum sanki boynumda asili gibi rahat olamiyorum konussam gececekde konuşmuyor bosveremiyorum sinirlerim bozuluyor artik
fazla takintilisin belliki istemiyo zorlamaya gerek yokki
tarafından
Vicdan azabi cekiyorum gecmiyorum cok kotu sey ya vicdan azabi offf
diyanetin fetva hattini ara durumu anlat onlar isin dini boyutunu der sana vicdan azabiyla ilgili
tarafından
Yurtdışında yaşıyorum arayamam

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 164 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 190 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu