0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından

Kızlar kurban olayım dikkat edin eğer hamileyseniz ve doğuma yakın gününüz varsa nolur kontrollere gidin düzenli olarak yengem 7 aylık hamileydi ve bebeği karnında 2 gün önce ölmüş nolur dikkat edin eğer bigun içinde hareket hissetmezseniz nolur gidin doktora.:(:(:(:(korona var diye korkup gitmemezlik etmeyin ıçinizde kuşku varsa bebeğe dair gidinnnnn

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Çok üzüdüm ya Allah sabır versin başı sağolsun :'(

Rabbim en kısa zamanda birdha nasip etsin inşallah

(34 puan) tarafından
Aynen öyle benmki hareket ediyor çok şükür yinede korktum eşime dedim hastaneye gidelim hemen bi bakalım durumuna
tarafından
Onu anlayacak tek insan sensin şuanda ona destek ol olır mu acısı çok taze seni öyle gördükçe daha da kötü olacak ay Allahım rabbim yardımcısı olsun inan çok etkilendim :((
(34 puan) tarafından
Olmam mi cnm sanki Allah korusun benim başıma gelmiş gbi oldum sabahtan beri ağlıyorum kimse yaşamasın bunu
tarafından
Amin canım doğuma gün sayıyordu kim bilir ne hevesle bekliyordu kendimi onun yerine koydum da içim yandı :(
(34 puan) tarafından
Aynen öyle işte bişey kalmamıştı doğuma çok zor cnm cok zor
-Reklam-
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Ya kiyamam Niye ölmüş peki nedeni neymis :((

(34 puan) tarafından
Bilmiyoruz ki canm iki gün önce zaten ölmüş ama o hiç anlamamış eğer bugunde gitmezseymiş kendisi de zehirlenirmis:(((( ben 35 haftalık hamileyim ağlamaktan öldüm:(( o ne yapsın yaaa
(27,369 puan) tarafından
Ne kadar zor ya Rabbim sabır versin insAllah
0 oy
tarafından
Allahım sabır versin nasıl üzülmüştür şimdi 
(34 puan) tarafından
Amin hemde nasl canm bugün hastanede yatacak işte:((((
tarafından
Allah yüreğine su serpsin inşallah canım rabbim kucağını boş bırakmasın
(34 puan) tarafından
Sagl kuzum siz dikkat edin bari bide daha ben evimin işini yapiyodum bidaha yapar mıyım ev koksa umrumda olmaz artık evlat gibisi varmı ya
tarafından
Ben hamile değilim canım ama hamile olanların gerçekten dikkat etmesi düzenli kontrole gitmesi gerekiyor virüs var ama karnında can taşıyorlar
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Allahım ya çok acı rabbim sabır versin 
(34 puan) tarafından
Amin cnmmmm:(((
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Doğru soylunun millet vruis var diye gitmiyorlar cok saçma  buuuuui yaaaa her an herşey olabilir kontrole gitmek her zaman lazım ve şartıdır 
(34 puan) tarafından
Aynen öyle canm malesef olduktan sonra pişmanlığın bi faydası olmuyor hareket yoksa gidin
(34 puan) tarafından
Geceden beri doğum sancısı gibi sanci cekiyomus zaten sabah da hastaneye götürünce doktor doğuma almış suyu gelmiş direk sonra hemen kafası gelmiş ama dirsekten bacağının altı mosmormuş ölü doğdu demişler
(2,067 puan) tarafından
Ahhh beee çok üzüldüm allahım sabir versin  ihmale gelmio bu isler canım:(
(34 puan) tarafından
Keisnlikle cnm bu işin şakası yooook
(2,067 puan) tarafından
Aynen canimmm
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya geçmiş olsun 

Allah evlatlarımızı korusun 
(34 puan) tarafından
Inşallah cnm
(1,307 puan) tarafından
Bende 29 haftalık hamileyim okuyunca çok korktum Allah korusun
(34 puan) tarafından
Cnm ben 35 haftalık hamileyim hem korku hem üzüntü çok kötü oldum hamileyim diye daha da korku sardı Rabbim sağ saglim kucağımizda koysun
(1,307 puan) tarafından
Ay Amin canm inşallah ❣ ❣ ❣ ❣ çok çok amin Allahım acılarını göstermesin
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Başınız sağ olsun cnm Allah sabır versin 

Doğru diyorsun 
(34 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum Rabbim burdaki hiç bir anneye bu acıyı yasatmasin
(3,753 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(150 puan) tarafından

Canim onlar zaten panik halinde

Rabbim sabirlar versin
(34 puan) tarafından
Amacım korkutmak değil tedbir aldırmak çoğu anne adayı korona var diye kontrole gitmiyor bende hamileyim evet korkuyoruz ama en azından daha dikkat ederiz belki
0 oy
tarafından
Bizimde bi tanıdığın 9 aylıkken ölmüştü yani oda Rabbimin verdiği bisey hayirlisindan versin inşallah herseyin
(34 puan) tarafından
Aynen öyle hele de son zamanlar sürekli gidin iki haftada bir doktora
0 oy
tarafından
Rabb'im ailesine sabır versin canım ağır bisey falan mi kaldırmış çok zor ya başınız sağolsun 
(34 puan) tarafından
Yok öyle iş falan da tutmaz pek yengem hamile diye ağırla bence alakası yok doktor demiş gününu tamamladı 7 aylık bu ama anne karninda ölmüş yoksa  dogup da kuveze konulsa bi şekilde yaşardı belkide
tarafından
Çünkü benim annemin karnında tam 3 tane öldü ama benim annem köyde yaşıyor illaki ağır kaldırıyordu ondan sormuştum.
Küçük de değilmiş canım ya vakti gelmişmiş neredeyse
(34 puan) tarafından
7 aylıkmis diyo gösterdiler doğunca herşeyi tamamdı diyo bi saçı vardı diyo yengem:(((( ah ah ah
0 oy
tarafından
Başınız sağ olsun:(
(34 puan) tarafından
cnm sagol
0 oy
tarafından

Rabbim sabır versin :( ne zor birşey ya :( çok üzüldüm :(

0 oy
(265 puan) tarafından
Ahh kuzum Allah sabir versin kimseye yaşatmasın 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hareket ediyorsa bile gitsinler kontrollerini aksatmasinlar her hareket eden bebek sağlıklı olduğu anlamına gelmiyor kordon dolanmasında mesele bebek olduğundan fazla hareketlenebiliyor.allah büyük sabır versin inşallah  

İlgili sorular

+6 oy
25 cevap 835 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 425 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 721 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,151 göst.