0 oy
1,898 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Ay burası evlilerin platformu gibi saçma duyar yapacak arkadaşlar varsa yorum yapmasınlar LUTFEN. Ayrıca sistem bana konu başlıklarını ve bir de Diğer seçeneği sunmuş istediğimi yazarım da sorarım da. Ben de evliyim ayrıca noluyisa bunu belirtince acaba Gündem de çok görüyorum artık ne bileyim benim etrafımda böyle insanlar yok belki de mütedeyyin insanlar olduğumuz için böyle şeylere kafa yoran olmamistir. Sizce bu farklı cinsel yönelimler genetik mi yoksa kafa yapısı işte değişiklik arama hissi, ne biliyim rahat ailede büyüme yetişme mi ? Benim ailem etraf tabi ki hep kınayarak bakar duruma toplum.nereye gidecek der annem ama bakiyoruz bu yüzyıllardır olan bir şey yani hep varmış. Ne düşünürsünüz

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Asla saygı duymuyorum. Allahın kanunları ile yönetilsek öldürülmeleri gerekir 
tarafından
Lez gay vs bunlar öldürülmeyi hak ediyor fakat doğuştan kadın görünümün de doğup erkek cinsel organı taşıyan veya erkek görünümün de doğup kadın cinsel organı taşıyan kişiler vardir çift cinsiyetli kişiler Allah tarafından bir imtihandır bu ama tabi kendi isteğiyle ozentiyle sapkınlıkla dönmüş kişiler farklı onlar tabiki helak olmayı hak ediyor misal bizim bı komşumuzun kızı vardı çift cinsiyetli doğdu kızdı ama erkek gibi hareketleri vardı ve zihinsel anlamda da bir sorunu vardı hep mahallede eliyle araba hareketi yapıp araba sürer gibi yapardı yani bunlar farklı Allah tarafından
tarafından
Bahsettiğiniz duruma fıkıhta "Hünsa" denir.Onunla ilgili çeşitli hükümler vardır. Yaratılışdan gelen bir sorundur.
Ben LGBT den bahsediyorum.
tarafından
Anladım.    .
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
genetik ya da kafa yapısı değil tamamen mesela sen kocanı gördüğünde buna aşık olmalıyım diye mi düşündün hayır o da aynı şekilde 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 575 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
+2 oy
32 cevap 1,173 göst.
13 Ekim 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 2,159 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde Blueocean (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 463 göst.
28 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Limonlukek (2,986 puan) tarafından soruldu

378,240 soru

11,320,662 cevap

34,765 kullanıcı

...