0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
Allahım bu adamın para derdi beni delirtecek sabahın 9 bucugunda arıyor eşimi 4 5 milyar para gönderecekmişiz projeleri varmıs eşim diyo ödemelerim var cocuga bakıcı arıyoruz o kadar cık parayı veremiceniz mi diyo ev aldık kredi ödüyoruz eşimin maaşı krediye gidiyor adam hala anlamıyor ya sabah sabah delirdim yine benim gibi olan var mı kaynanamla konusacam artık yetti vala

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Projesi yaparken size mi guvenmiş bosver canım verme 
(230 puan) tarafından
Proje dediği de traktör alacakmış eski evi yapacakmış bide diyo ki ilerde de benim hakkım var orda deyip bişey isteme
tarafından
İstemez deyin canım kendi kendine ne yaparsa yapsın bırak ya valla komedi gibi hepsi bunların
(230 puan) tarafından
Sorma canım ya bide kendin gel diyo eşime benim yanımda istediğini diyemeyecek tabi para istediğim de aramızda kalsın hakkımı helal etmem  ablana falan söylersen diyo cahillik diz boyu 2 senedir para oara diye yedi bizi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bizde sadece kayınpeder değil ailesi sıra girince para istiyor bzide ev aldık Kredi ödüyoruz benden 1 ay sonra ev aldilar iki krediyle biri ihtiyaç 50 bin diğeri konut  ilk taksit ödeyecekler eşimi aramışlar 50 binkbin çek ev kredisini öde biz sana aydan aya verelim faiz odemeyelim kendi aralarında konuşmuşlar eşim sorayım ondan sonra demiş ben kıyamet kopardım oda banka kredi vermedi demiş 

Önceki postlarina baktım da sanki kendimi gördüm benim elti .. beni aramayip eşimi arıyordu 2 saat konuşuyodu msj aynı şekilde tabi evlenince ne oluyor ne alaka dedim böyle böyle derken baktım inadına yapıyor baktım yok eşime dedim ne o arıyor nede eşim açıyor kökten çözüm hayır anlamadığım sizin kocalarimizla işiniz ne ben böyle insanlara güvenmiyorum Allah bilir eşlerimize normal gözle bakmiyolardir neyseee görünce yazmadan edemedim cnm Allah'kolaylık versin
(230 puan) tarafından
Sağol canım vala ben eltiyi engelledim en son ben abi gözüyle bakıyorum ona niye bu kadar kıskanc lık yapıyor diyormuş arkamdan aynısı kendine yapılsa kıyameti koparır ben yine engellemekle kaldım cahillerle ugrasma sı zor inanki
tarafından
Aynen öyle cnm umursamayinca kuduruyorlar iyi yapmışsın ben eşime actirmadigim için çatlıyor engelleme bir sonraki adım olucak benim için
0 oy
(9,887 puan) tarafından

Haha sende sadece kayinpedermi :D kaynana kapinpeder kayın var bende 

(230 puan) tarafından
Vala kaynana sessiz gibi duruyor arkadan arkaya yaparsa bilmem günahını almıyım :)
(9,887 puan) tarafından
Iyi vermiyosunuz yine biz veriyoruz bide :D sadece evlendikten sonra verdiklerimiz 250.000 i gecmistir
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Ben olsam borcum oldugu halde vermemem konus gaynananla

(230 puan) tarafından
2 sene oldu evleneli ara ara sürekli para ister bizden hiç birinde de vermedik ama adam arsız 2nizde çalısıyoruz sanırsın para basıyoruz onların gözünde
(27,302 puan) tarafından
siz bilirsiniz yinede

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 153 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 231 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poine (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 301 göst.
23 Ocak 2023 Aile kategorisinde gokcee05 (215 puan) tarafından soruldu