0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar kaynanamlar yaylada aşure yapacakmis eşimi aradı gelin diye eşimde bana söyledi ama gitmek istemiyorum dedi bende annene ayıp olur benim annemler yaptı gittik ona gitmezsek ayıp olur dedim. Oda öyle diyorsan madem hazırlan gidelim dedi neyse. Geçen hafta çarşamba gittik kendi annemlerde geldi. 2 3 saat oturduk eşim hadi kalkalım dedi. Biz kalktık annemler de oturuyor meydana gittik köyün meydanına panayır var oraya bakmaya dönüşte eşim dedi annenlere gidelim kalalım sizinkilerde tamam dedim ertesi gün kaynana kayınpeder eşimi arıyor neredesin buda diyor eve gidicez yaylada kaldık çabuk buraya gel diyolar buda gidimmi dedi bana git dedim. Selam söyle dedim. Gitti 1 saat sonra geldi morali sıfır ben anladım annemlere de bişey demedik. Yola çıktık yolda başladı anlatmaya yok ben eşimi tehtit ediyormusum annenlere gidersen senden ayrılırım ya da oraya gitme diye dolduruyormusum benden korkuyormus. Ben eşimi hep sözel şiddet uyguluyormusum. Halbuki böyle bişey yok eşimde açmış ağzını. Bidaha ne ölüne ne ölüme demiş ama şimdi altlı üstlü oturuyoruz kışın gelecekler eşimde diyoki çok zorlarlarsa buluruz bir kira oraya tasiniriz bende hiç sesimi çıkarmadım 1 haftadır aramiyorlar birbirlerini. Ben şimdi ne yapalım bı yandan sevindim oh gerçek yüzlerini gördü bı yandan anası babası üzüldüm

11 Cevaplar

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Boşver bence karışmadigin halde bile senden bilmişler zaten karissan nolurdu kim bilir onlar bulurlar orta yolu bence zamana bırak 
(942 puan) tarafından
Aynen zaman haklısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uzaktan izle bosver 
(942 puan) tarafından
Hc kariSmiom aynen
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Abooo.. Bi de gerçekten gitme desen neler olurdu acaba, merak ettim şimdi 
(942 puan) tarafından
Valla eltim yapıyor aynisni ona hiç bir söz yok ben yapmadığım demedigim halde bana kötüler kiskaniyolsr bence beni
(1,552 puan) tarafından
Güçleri sana yetiyor yani
0 oy
tarafından
Sen hiç karışma bence
(942 puan) tarafından
Karismiyorum aynen.
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Valla eşin kendi seni sıkboğaz etmiyor yani arkanda zorlarlarsa da gideriz başka yere demiş bunu sen hiç dert etme baksana eşin senden daha çok uzaklaşmak istiyor gibi  çok sıkboğaz ederlerse kendileri kaybeder sen saygılı sevgili ol canım 
(942 puan) tarafından
Hiç aramıyor ki beni kaynanam normalde hergun arardi ben bebisimden vakit bulupda arayamiyorum kimseyi zaten annemi babamı bile zor arıyorum oğlum çok yaramaz
(1,020 puan) tarafından
Şimdi eşin senden yana ya zoruna gidiyordur doldurmaya çalışıyor aklı sıra da kendi kaybediyor zaten. Bebeğinle ilgilen ne güzel. Yaa yaramaz mı? Bakalım benimki nasıl Olcak uslu istiyorum ama pek ümidim yok :))
(942 puan) tarafından
Aynen catliyolar. Yaramaz tabi 1 yaşında ama neler yapıyor
(942 puan) tarafından
Balkondan aşağı topları atıyor
(1,020 puan) tarafından
:)) sıkılıyor çocuklar da
0 oy
(3,240 puan) tarafından

Bir termos çay yapın bi tane de sandalye seyreyle mevlam daha neler gösterir:)

Şaka bi yana konuşmasa da kötü günde yanlarında olsun hastalık falan vb durumlarda. Ve birkaç ay geçince siz söyleyin istersen bi git diye. İyi niyetinizi ara ara böyle sözlere pekiştirin

(942 puan) tarafından
Zaten bide ne demiş biliyo musun. Ben sizi evlendirmeden önce çok mutluydum evlendirdim dert sahibi oldum :))
(3,240 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah. Ne diyelim Allah selamet versin.
0 oy
(516 puan) tarafından
Peki esin gidelimmi diye sana neden soruyor sen hayur desen gitmicekmi evet onlarin hatasi var ama sen kendinide sorgula
(942 puan) tarafından
Kendi gitmek istemiyor bana soruyor gidelimmi diye. Bende öyle cevap verdim işte
0 oy
tarafından
Demek kocana sözlü şiddet uyguluyorsun ay hiç güleceğim yoktu bosver canim sen otur izle sonra onlar iyi olur sen kötü olursun 
(942 puan) tarafından
Aynen öyle cnm şimdi soruyor hiç bizimkiler aramadı bir arimmi diye bende sana ne ara derim ne arama derim kendin karar ver dedim. Cuma vakti de kuran okudum bide dedimki eşime annen görse oğlumu okuyup üflüyor der dedim :)))
tarafından
Ahahaaahh seninkiler fenaymış kuzum derler valla :)
(942 puan) tarafından
Hee der tabi bide diyomuski ben siiz evlendirmeden önce çok mutluydum evlendirdim dert sahibi oldum
tarafından
Karışmasınlar o zaman dert sahibide olmazlar yani bu kdr basit :) benimkiler ne tatlı ya ne tuzluya karışmıyorlar çok şükür :)
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Zaten kadınların merhameti bütün olayların başı. Aramazlar biz ara olmaz deriz iyi akıl veririz. Kötü yine gelin olur. Allah herkesin kalbini biliyor. Eşin ne derse onu yap sende. Gitmeyelim demiş girme. Çok ince iyi düşünüyoruz yine olay bize dönüyor. Tavrı biz çekiyoruz
(942 puan) tarafından
Aynen hiç oralı değilim
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Valla aralari bul bence eşinin yaptigida ayip yani annesi cagirmis gitmek istememis 2-3 saat durmussunuz ondan sonra da annenlerde kalmis ben olsam bende alinirim ama sen ortayi bul derim ben pasta bise yapip gidin annesinin evine bi kac gun kalin hatta kötülük yapmak kolay ama iyilik yapmak zor olmus bu devirde 
(942 puan) tarafından
Aman ne bulcam arayı onlar bana neler yaptılar eltim kaçtı geldi o saygısız onlara onun gibi kıymetli yok
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Karışma bence bırak aralarında halletsinler eşin senin yanında olduktan sonra gerisini boşver 
(3,832 puan) tarafından
Sen eşine destek ol kafana da herşeyi takma bence
(942 puan) tarafından
Hertaraf sivilce ergen gibi olmuşum aynı. Takma diyoum kendime de olmuyor işte
(3,832 puan) tarafından
Kafanı dağıtacak bir şey bul sende başka bir şeyle ilgilen
(942 puan) tarafından
Oğluşum var zatenn1 yaşında onla ilgileniyorum ama yine de düşünüyorum işte aman benim huyum bu
(3,832 puan) tarafından
Bişey diyemiycem o zaman

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,897 göst.
27 Ocak 2020 Aile kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 511 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Busra63 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 544 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hblt (100 puan) tarafından soruldu