0 oy
966 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kuzular beni sevenler sevdiklerim ben pazartesi yada salı isime basliyorum burda cok kisiyle konustum bikac kisi haricinde insanlari yaralariyla vurmayan bicok insan tanidim bileniniz bilir 5 bebegimi kaybettim son hamileligimde buraya geldim 33 yasinda bi ablanizim sonuc olarak kimi beni sevdi 

(kimi yasimi dalga konusu yapti kimi oglumun kazasindan ve 5 bebegimi kaybetmemden dolayi coken piskolojimi toparlamam icin kullandigim antidepresanida dalga konusu yapti kimi dedigim bi elin parmagini gecmez  sevmeyenlerden bahsediyorum ) 

Neyse hepinizin bebislerini Allah bagislasin rabbim bahtinida kendileri gibi guzel etsin siz guzel kalplilerden istedigim banada hayirli bi evlat icin dua etmeniz buraya cok sık girmiycem hatta bazen hic girmiycem oyuzden siz siz olun insanlarin acilariyla dalga gecen insanlardan uzak durun kendinize ozellikle bebislerinize cok iyi bakin guzel kalpli anneler sizi seviyorum ❤❤

ALLAH'A EMANET OLUN ❤❤❤

27 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Bi gireyim dedim gördüğum posta bak:O

Biz sensiz napariz kuzum benim sen girmezsen bnde girmiyorum o zaman sen olmadan sevmem buralari tadi tuzu olmaz

Burdan da senin canını sıkanlara sesleniyorum emin olunki mihrimin pamuk şeker gibi kalbini kırdığiniz için onu üzdüğünuz icin ömür boyunca sahip olamayacaginiz kalbi tertemiz birini kaybettiniz

Rabbim seni öyle insanlardan korusun beybitomm iyikide belli etmişler nasil insan olduklarini

Seni seviyorum kankitomm biz zaten görüşüruz seninle❤❤❤

tarafından
Nagi sende gitme bak
(7,972 puan) tarafından
Yok dilooo gitmem daha işim var burda biraz ara veriyorum o kadar çunku internetimde sorun var
tarafından
He nagim sizi geç bulub erken kayib etmim :-D
(7,972 puan) tarafından
Yok dilooo kiz sende  olmasan harbi sıkılırim iyiki varsin bebegimmm❤❤❤
tarafından
Sende iyki varsın canım ❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Evlat bir annenin kalbidir kimsenin kimseyi kalbinden yaralamaya hakkı yoktur varsa da Allah elbette sorar. Antıdepredan kullanmak delilik degil dır bunun delilik oldufunu savunan kısı delidir...

Allaha emanet ol ❤️
tarafından
Saol canim zaten bu laflari duydugum icin degil artik isime basliycagim icin cok olamiycam burda Allaha havale ettim uzulmedimde cumku uzulucek derecede kaale alan biri degilim saolasin ❤
0 oy
(2,764 puan) tarafından
Kendine iyi bak ❤️
tarafından
Sende canim❤
0 oy
(119,993 puan) tarafından
Canim allaha emanet ol
tarafından
Sende kuzu bayb boyu op ❤
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Rabbim öyle insanlardan uzak eylesin bizleri. Rabbim hayırlı evlat nasip etsin sana da cnm 
tarafından
Amin kuzu Allah razi olsun
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Allaha emanet ol canım kal sağlıcakla ⚘⚘
tarafından
Saol canim :)
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Tatlım Allah'ım sana hayırlısı ile evlat versin cnm

Kendine çok cici bak Allaha emanet ol cnm
tarafından
Amin kuzum saolasin
0 oy
(760 puan) tarafından
Kız senin çoçuğun yok muydu ki

Sağ salim hayırlı işler insAllah
tarafından
Var canim 12 yasinda bi oglum buyuk bi kaza gecirdi ic kanama vardi ölüm riski hersey ust uste gelince benimde bisi olcakmi korkusuyla uykusuz gecelerim basladi
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Allaha emanet ol canım <3

tarafından
Sizde canim
0 oy
tarafından
Sende allaha emanet ol cnm 
tarafından
Saol canim❤❤
0 oy
tarafından
Allaha emanet ol abla ozletme kendini 
tarafından
Yaaa girerim arada kuzum zaten senin bal ayri bitiriyo beni op yerime :))
tarafından
Dogsunda abla öperim hayirlisiyla ☺
tarafından
Anaa ben baska oykuyle karistirdim tamam sen dogsunda op saglikla al kucagina insallah dogumda beni unutma dualerini bekliyom dogum hikayende yazarsin mihri ablayada dua ettim diye hahhaha
tarafından
Ederim abla merak etme  sancı çekmeden doguracam çünkü dua etmek için firsatim olacak  ☺
tarafından
Oohhh ne guzel unutmuycagini biliyorum saolasin ❤❤
0 oy
tarafından
Leeeeeeennnn nere beni birakib düşmanları sevindirme 
tarafından
Beni kolay kolay burdan ayiramazlar bikac kisinin lafiyla moralimizi bozcak insan degiluz dimi ama
tarafından
Aynen kuzu biliyorsun benim için çokta tin ama sen gidersen ve seni edayı ilknur burda görmezsem garcekten üzülürüm nagide yok kaç gündür buketide görmüyorum:-D
tarafından
Kiz gelicem arada yazarim sana mesaj zaten uzulme doverim bak iyiki varsin sende valla kiz ❤
tarafından
yaz kayıplara karışma bak.... sende iyki varsın ❤
tarafından
Tamam deli kız tamam :)))
0 oy
(671 puan) tarafından

Allah'a emanet ol:'(<3

tarafından
Aglama kiz arada giricem :))
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Kim ne derde desin takılma  guzel kalpli insan Rabbim hayatin boyunca mutlu olmani nasip etsin.  Isinde basarili olmani..

<3 Allaha emanet ol ❤❤❤❤

tarafından
Saol kuşum seviyorum seni valla Allah razi olsun guzel kalplim❤
(27,564 puan) tarafından
Sende seviliyorsun canim benim arada gir yinede özletme kendini ❤
tarafından
Tamm kuzum benim❤
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yolunda bahtinda açık olsun herşey gönlünce olsun ALLAH yar ve yardımcın olsun ❤

Kendine iyi bak canım ☺☺

Bizi unutma arada gel iyi olduğunu bilelim 
tarafından
Tamam kuzum gelirim zaten bos zamanimda Allah razi olsun unuturmuyum kiz sizi hic :))
0 oy
(48,952 puan) tarafından
rabbim tez zamanda bir bebis versin hayirlisiyla al kucağına canim.

oglusunada uzun saglikli ömür versin rabbim.

su yasla dalga gecen kimse ciksin ortaya iki ay sonra 33 olcam ♥️ takma kimseyi canim 
tarafından
Kiz yaş kinusunda falan takintim yok ama onlar ogrenemedi hala zerre uzmediler beni uzemezlerde neyse konusmaya bile degmez :)
0 oy
tarafından

Mihrim hepten gitme yaa boşver aman insanları hastalığından veya bu tür şeylerden vuran kişilerden ne bekliyorsun yani ama.burdan da gitme seninle bağımız asla kopmaz biliyorsun canimmm boşver sen 33 yaşında çocukla çocuk olup aklı başında bir hatunsun aman salla be balım <3

tarafından
Kuzu onlar icin gitmiyom zaten biliyosun takmiyorum gulup geciyorum burdaki bazi kirli kalplilerin nelerle dalga gectigini gostermek istedim sadece iyiki varsiniz kuzularim seviyorum sizi ❤❤❤❤
tarafından
Ayy aman boşver kalpleri kararmış kimisinin takılma
Bende seni cok seviyorum ❤❤❤
0 oy
(5,375 puan) tarafından

Yaaa gitme ama deli kız gir arada :'(

tarafından
Giricem cano temelli kurtulamadiniz benden arada gelip rahatsiz edicem sizi :)))
(5,375 puan) tarafından
Temelli gidiyon sandım tmm kuzum gtme ohhh ♥️:)
tarafından
Canimsin kiz ❤❤
0 oy
tarafından

Bende kullandım antidepresan yani delimi oluyoruz saçmalık yaa bakma lütfen sen o insanların lafına ben az çok seni yorumlarda görüyorum kimseye kırıcı olmadın hiç görmedim Allah ım güzel gönlüne göre versin inşallah kucağın bebelerle dolsun sende Allah a emanet ol <3<3<3<3

tarafından
Ahh canim benim degil antidepresan kullanmak timarhanede yatsan bile kimseyi ilgilendirmez zaten ama bunu uzmek icin yapanlar var uzuldummu hayir uzulmedim aslinda uzuldum bi insanin nasil bukar cirkin bi kalbi olabilir diye yani
tarafından
Kimisi çekemiyo kıskanıyo yada masus yapıyolar
tarafından
Ne icin yaptiklarini bilemem kuzu ben onlara uzulmuyorum onlar uzmeye calistikca guluyorum
0 oy
tarafından
Canım Allah a emanet ol kendine iyi bak⚘
tarafından
Sizde kuzum arada rahatsiz ederim ama sizi soylim :))
tarafından
et canım hepten de yok olma ☺
tarafından
Tamam kuzu ❤

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 909 göst.
0 oy
28 cevap 1,209 göst.
8 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
23 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,212 puan) tarafından soruldu

384,679 soru

11,507,244 cevap

35,161 kullanıcı

...