0 oy
893 göst.
Aile kategorisinde tarafından

kizlar 2 aylik bebegim var ama gaz sancisi var ve surekli huzursuz bu durumda surekli esimle kavga ediyoruz oda istiyorki bebek hic aglamasin hep kendine gulsun huzurlu olsun ben elimden geleni yapiorum ama olmuyor dun gece cocuk cok hzursuzdu gogsumu veriyodum emmiyodu agzina aliyodu aglamaya basliyodu ikiniyodu emmiyodu yada tam uyuyodu besige koydugum gibi uyaniyodu sonra esim dediki bu acmi acaba dedim bilmiorumki yaa veriyorum mememi emmiyor nyse mama getirdim verdim cocuk hepsini icti.biz artik kavga etmeye basladik dediki cocuk acmis sabhtan beri ondan durmuyomus bende dedim gormedinmi veriyorum tutmuyor dediki o bilmiyor hata sende yazik bu cocuga senin eline dusmus cok zoruma gitti agladim sonra cocuk aglamaya basladi niye agliyo falan dedi ben tutamadim kendimi agladim dedim gormuyomusn elimden geleni yapiorum sonra durdu azcik ben aglayinca sonra ben cocugu sakinlestirdim gelip diyorki yapcak bisey yok oglum kaderimizde bunlari cekmek varmis.mecbur cekicezz falan allahim sen bana sabir ver falan diyodu ben hic sesimi cikarmadim gercekten kizlar cok sikildim yaa kendimi oldurmek istiyorum napsam olmuyor bi turlu yaranamiyorumm artik aglamaktan harap oldum piskolojim bozuldi ya basimin agrisindan beynim boyle patliycak gibi sizce napayim napmaliyim ? kusura bakmayin kizlar uzun oldu kafanizi sisirdim ama cok caresizim

9 Cevaplar

+2 oy
(207 puan) tarafından

Canim mamalara öcü gözüyle bakma asla. Bebiş memeyi almiyorsa en azindan minik olculerde de olsa mutlaka besle mamayla. Gercekten açmış demek ki yavrucak ve bazi bebeklerde emme refleksi çok gelismemis olabiliyor. Etrafin lafina sözüne kulak asma. Geçen bir programda bir cocuk doktorunun kendisi diyordu çocuğu 2 ay emmis birdaha emmemis biz de mama verdik diyordu. Kaliteli duzgun mamalar en temel aminoasitleri iceriyor. Bir bebek emmiyorsa emmiyordur agzina veriyorum bak emmiyor demek olmaz bu cozum degil ki bebek aç kaliyor neticede ve bunu cozmeye odaklanmak lazim. Doktorlarin mamalar hakkindaki goruslerini izle dinle. Uzmanlardan fikir al. Az da olsa doyur sonra yine memeye teşvik etmeye devam et. Ama yine emmezse bu öyle dunyanin sonu da değil. Her bebek ayri bir dunya zaten. 

tarafından
canim bilmiorum agzina sokmustum emmiyorudu cektikce agliyor ikiniyodu
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Hata sende ugrasiyosun illa emsin diye. Madem almiyo cocuk acliktan agliyo o zaman haftada vericek 60 70 lira mama parasini akli basina gelicek. Bisey derse de sende babasin baska bi boka yaramiyosun zaten en azindan para kismini ustlen deyip geciceksin.

tarafından
valla camim diyorki cocuk gzuel gelismez mamayla ***** mal olur senin gibi dedi bana
tarafından
Yine suc sende ezdirme kendini. Tutma icinde. Senin gbi karaktersiz olucagina benim gbi saf oluversin deyip gec. İnan cok üzüldüm senin adina. Oyle bi kocam olduğunu dusunemedim bile
tarafından
canim elimde degil bana bagrinca otomatikmen susuyorum ve hemen agliyorum
0 oy
tarafından

Ölmek çare değil. Bebeğini tek bırakmayı nasıl düşünürsün??? Bebeğin ağlıuo diye kavga ediyosunuzdur. Biraz dha büyüdmü umarım düzelirsiniz.. ama ölmü aklından çıkar. Eşin inde adı üstünde bebek bu çok normal ağlamaso. Çok şikyetciyle başka pdada uyusun. Böyle oldmu sütün kesilir... 

tarafından
zaten sutum.gelmiyor dogru duzgun
(137 puan) tarafından
Canm bu olaylar inana cogu yeni cock sahibi olanlar icin cok normal oldu artk erkeklere gore bebekler orda oyunck gbi yatack duracak hic aglamayack sesi cikmayacak snde kocanla eskisi gbi takilacan falan... ama gerck hayt malesf boyle degl bebegn kolikse hele haytn cok daha zor ama esin anlaysli olmali herseyden önce oyle anlayssiz insanlar anca sucu anneye atr kalkp bi kucagna alo canm sn yorldn birazda bn bakaym demezler ama zevk icn cock yapmayı bilirler smdi snde ilk tecrubeszlik ve lohusalk sendromu hersy ustunde yuk anliyorm seni ilk bebekte bnde snden farksz degldim esimden yeri geliyor tiksiniyordm ama bebegm herseyimdi o tutunacak bi dalın olmalı seninde eşinde zamanla bebek buyudkce dizelr bosver uzip kendini bebegi iyice strese sokma
tarafından
haklisin canim sagol
0 oy
(336 puan) tarafından

Ya herkesin başında aynı dert var canım benim hiç aldırış etme. O öyle konuştukça sende ona aynısını konuş benimde çekecek cilem varmış ki sizin içinize düştüm su halime bak falan de madem o kadar anlıyorsun büyü bak çocuğuna de çekil odana bakalım kaç dk sabredecek 

tarafından
aynen ccocugu eline aliyo agliyor susturamiyir hemen veriyor elime
0 oy
(717 puan) tarafından

Ne biçim insanlar var rabbim şu dünyada sabret cnm olum çare olamaz senden sonra o bebeğin hayatı devam edecek ve öz annesi yanında olmadan devam edecek gönlün buna razı olurmu bi laf vardır anali kuzu kınalı kuzu demişler annen varsa kıymetin var yoksa itilip kakilirsin kimse anne kadar evladinin naziyla oynamaz. Eşine gelince ben anlamıyorum bu insanları yaa sen daha 2 ay önce doğum yapmış bi anneye nasıl konuşuyorsun böyle bu ne cehalet yaa o kadar düşünüyor madem ver mamayi çocuğa emmiyor de eşşek gibi alsın mamasini düşünceli baba ya asıl benim ne günahım varmisski sizin elinize dusmusum de ona 

tarafından
canim mama veriyorum bana diyorki ilerde gelsemiycek senin gibi ***** mal olcak
(717 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Mal mi ?? Saygısız... insan evladının annesine nasıl mal der ya anlamıyorum arkadaşlar kusura bakmayın gerçekten bende kızı mi mamalar büyüttüm sütüm gelmedi maşallah gayette akıllı bu lafları sana ettiğine göre asıl mal olan kendisi cahil insanla anlaşmak zor Allah sabır versin cnm
tarafından
amin canim sagol
0 oy
(56 puan) tarafından

Canım sütun az olabilir bulgur komposto kuru soğan onlar sütü direk çoğaltır.ama rezene çayı alırsan daha cabuk etki eder.bebeğin küçük ya cabuk yoruluyor  ve ağzını çekiyor dur memeden.erkekler beşiğinde uslu uslu yatacak kucağına alıp sevecek bebek isterler.sen de stres yapma sütüne etkisi olur.bebeğinin ağzına sık biraz emerken. Canım o içtikçe sutunun arkası gelir merak etme çoğalır sütun. Gazını da iyi çıkar sırtını ovalar gibi masaj yap.

tarafından
canim cikariyorum gazini ama cok agliyor
(56 puan) tarafından
Canım kekik varsa onu kaynat suyunu bebeğine iki uç cay kaşığı içir gazını agrısını sancısını alır ve çok rahat uyur ama doyur iyice canım emzırırken sağ biraz da ağzına sütunu tadını alsın da bırakmasın memeyı canım .yok mu yanında bir  aile büyüğün sana yardım destek olacak
tarafından
yok canim tek basimayim
0 oy
(822 puan) tarafından

Canım bu stresle zaten sütün kesilir öncellikle sakin ol kardeşim oğlu çok ağladığında bir iki damla zemzem suyu veriyodu sakinleşiyordu eğer gaz sorunu varsa bazı çaylar var doktora danış onlar yardımcı olur Rabbim yardımcın olsun 

tarafından
allah razi olsun sagol canim
0 oy
(597 puan) tarafından

Bu tür paylaşımlar okuyunca deliriyorum sinirden ya birincisi bu tarz adamlarla neden evleniyorsunuz her türlü hakaret var şiddet var geçim derdi var neden bu adamlar yani ikincisi çocuk ağlıyorsa akla ilk önce ac olduğu gelir sonra altı pis mi bakılır sonra gazi mi var denilir hiç biri yoksa ve çocuk yirtinircasina ağlıyorsa kucakta da sakinlesmiyorsa doktora götürülür 

0 oy
(60 puan) tarafından

Ya Allah aşkına sıkma canını sütun kesilir Allah korusun bırak erkekler nankör anca sevmeye gelince babalar herşeyin zorluğunu anneler çekiyo uykusu bölündü diye çocuk ağladı diye sana patliyo evinde ki huzuruda bozma he de geç sen çocuğuna evladına kendine bak o zaten hatasını anlar senden bı şekilde özür diler sıkma canını 

tarafından
aynen canim zaten konusmadim anladi hatasini ozir diledi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 798 göst.
1 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 734 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 531 göst.
12 Kasım 2022 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 240 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı