0 oy
1,051 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Ben eşimin babası gillerle yaşıyorum ev alacağız 1.5 sene sonra (kesin) evi anlatayım sizlere 4+1 ultra lüks ebeveyn banyosu var yatak odasında, bir duvarı kople dolap dolabın ortasında bir ayna var kapı ordan girince soyunma odası soyunma odasında da bir duşa kabin kapağı var orayı açıyorsunuz kocaman bir ebeveyn banyosu. Balkonu 18 camlı apartmanın bir duvarı kople cam balkonu koridorlu yapmışlar. Mutfaktan balkona açılan kapı sürgülü cam balkonun tavanı bile asma tavan. Çocuk odasında duvara monte edilmiş bir kitaplık var açık. Misafir banyosu duşa kabinli 2 tane lavabosu var birisi büyükler birisi küçükler için. Çelik kapıyı açınca arkasında kocaman bir fortmanto var full aynalı. Ayriyeten yer yer spot lamba ve antrenin duvarına gömme bir yüklük yapmışlar koridoru geniş ve L şeklinde köşeyi dönünce banyonun bulunduğu duvara bir gömme dolap daha yapmışlar o dolapta çamaşır makinesi ve deterjanlar için baya uzun bir dolap. 

Bu ev 400.000 TL. 

Sorum şu eğer bu evi alırlarsa büyük eşyamın tamamını almayacaklar çünkü ev 4+1 ve çok büyük benim de hiç ama hiç bir şeyim yok kaynanamin eşyalarıni kullanıyorum yatak odam bile onun. Kaynanam dedi ki evi alırsak sadece yatak odası salon oturma odası ve çocuk odasını döşeriz hali ve perde. Ivır zıvırlarini alamayız çünkü eşyayla birlikte 450 bin tutar dedi. Bir odam boş kalacak birde balkonum çok büyük onada bir oturma grubu almak istiyorum balkon takımı. Acaba elimde olan altınlari mi bozsam? 

33 Cevaplar

+3 oy
(2,860 puan) tarafından
Valla kaynanam bana ev alsa altınlarımı kaynannama takardım :)))))) saka saka 
(880 puan) tarafından
Ay canım nasıl güldüm (・o・)(●__●):D
(2,860 puan) tarafından
Yada varya eve yerlesmem arada gıder bakarım bunu bana kaynanam mı aldı dıye ahahaj :)))))
-Reklam-
+1 oy
(5,272 puan) tarafından
O degilde nasıl temizlicem o evi :))
(193 puan) tarafından
Canım vallaha o evi alayım gece gündüz temizlerim o derece içim gitti görmen lazım bütün duvarlar duvar kağıdı ama boya gibi çok değişik ve lüks xnjsjssnsnsnnexj
(5,272 puan) tarafından
Allah nadip etsin
tarafından
Temizligini takma kafana bir düzen koyarsan zorlanmasin ben öyle yapiyorum
+1 oy
tarafından
Evim yok burda ne işim var Bn gdiiom
(193 puan) tarafından
Siz benim yerimde olsanız ıvır zıvırlariniz için altınlarınızi bozar misiniz? Mesela ben boşta kalan o odaya köşe koltuğu almak istiyorum balkona balkon koltuğu takımı ve balkona stor perde
(13,251 puan) tarafından
Boşaltalım burayı sjsjsjjss
(3,669 puan) tarafından
Dara girmeyeceğini düşünüyorsan herşeyi gönlünce yap tabi
(193 puan) tarafından
Canım dara girmem çünkü eşimin babası tırını eşime verecek borcunu ödemesi ve eve bakması için. Tır sıkı çalıştığı zaman ayda 12 bin TL rahat getirir 5 bini krediye gitse 2 evin masrafida ancak 7 bin tutar tır iki evin olacak çünkü
(3,669 puan) tarafından
Anladım canım  al o zaman şimdi den hayırlı olsun
+1 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm zaten ev almissin altinlarinlada evine duse bnce 
(5,272 puan) tarafından
O zaman bi odan bos kalsin araba al sende
(193 puan) tarafından
Vallaha çok kararsızım bir yandan bütün evi dayayıp döşemek istiyorum bir yandanda araba akmak
(5,272 puan) tarafından
Eşin ne diyop peki
(193 puan) tarafından
Eşime kalsa ne araba için bozdur diyor nede ev için. Ben zamanla hepsini alırım diyor zaten babasının malı kople eşime kalacak. Tırı arabası ve evi kayınbabam kendisi verecek hepsini
(5,272 puan) tarafından
O zmn bozmaesin alicak sana iste biraz daha sabirla bekle
+1 oy
(1,113 puan) tarafından
Masaalah ev aliyolar evin yarisini dayayıp döşüyolar valla ellerini öp Allah razi olsun de yeter kuzum bozdur bnce ben ev alirken altinlarimi bozdurdum 100bin liraydi jeepim vardi 4×4 onuda sattim suan 20 binlik arabaya biniyorum bide ustune 70 bin kredi cektik kimse bisey vermedi valla bize bide istemedik gerçi ama ne guzel sana ev aliyolar esya aliyolar gule gule otur insaalah
(193 puan) tarafından
Vallaha kuzum kendi kızları ev aldı benim gözüm kaldı diye kaynanam dedi ben sana o evi alırım gözün kalmasın dedi eşimin babasının kredisi var o biter bitmez ev alacaklar çoğu oda döşenecek sadece bir oda ve balkon hariç
(1,113 puan) tarafından
Ne guzel canim alsinlar tabi ama gözünden kalsa kulaginda kimse kimseye 400binlik ev alip dayayip döşemez sagolsunlar iyi insanlarmis
0 oy
(13,251 puan) tarafından
Altın bozma bence
(193 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(258 puan) tarafından
Üzüldüğün şeye bak  :))) taksitlerle bi zahmet kalanı da.sen tamamla.
(48,083 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(13,603 puan) tarafından
Bence altın falan bozdurma , perdeler için kredi kartı kullan ödersiniz nasilsa. Belliki eve aşık olmuşsun Allah ağız tadıyla oturmayi nasip etsin. Sana tek tavsiyem evi eşyaya boğma , az olsun öz olsun. Ben evi aldım salonum 1 sene boş durdu , 1 sene sonra aldım. 
(193 puan) tarafından
Canım eve aşık olduğum dediğin gibi. Çok kararsızım bilmiyorum nasıl olacak
0 oy
tarafından
Ben olsam oyle girerdim altinlarimi bozmazdim zamanla geri kalanlari alirdim
0 oy
(313 puan) tarafından
400 e nerde böyle ev ya 

Buralarda yok
(193 puan) tarafından
Ankara Polatlı da canım sıfır 6 kat ultra lüks 4 +1
0 oy
tarafından
O değilde benim kaynanam benim içinn öyle bir ev alsın ben gerisini döşerim valla hiç bir eşya bile istemezdim ondan sizde geri kalanı taksitle yaptırın 
0 oy
tarafından
Canım bence altınlarını hiç bozdurma zamanla istediğini alırsın 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ne gerek var orayı da sonra al canım o da eksik kalsın herşeyin tamam zaten imkanın olursa sonra alırsın 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benim evim yok ama böyle bir evi bir daha denk getiremezsin. Altınları bozdurmaya değer. Yada olan eşyanla otur yavaş yavaş alırsın
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı olsun hemen herşeyi almak zorunda değilsiniz şuan en gerekli olan çocuk odası senin odan oturma odası bunları eşyaları olsa bile yeter bırak bı kaç oda boş kalsın zamanla borcunuzu öder yavaş yavaş alırsınız ayrıca 400 bine niye aliyorsunu onu anlamadım dah uygun fiyatlı olanlara bakin  en azından bütün istediğini almış olursun
(193 puan) tarafından
Alacagimiz ev lüks canım almışken iyi olsun dediler kızları alınca onlarda bana almak istedi
0 oy
tarafından
İlk önce hayırlı olsun sağlıkla otur da sen diğer postunda kızıma ucuz küpe alıyorlar 300 liralık almadı falan diye sinirlendin şimdi de ev mi alıyorlar kaynananı epey cimri göstermiştin şimdi epey Bi şaşırdım ev almalarına 
(193 puan) tarafından
Canım kayananam alacakti görümcelerim bırakmadı gidip tekrar oku istersen evide kayınbabam alacak
tarafından
Orada bir karışıklık var görümce falam yazınca karışmış Allahım evine huzur bereket versin hayırlı olsun tekrardan
(193 puan) tarafından
Görümcem o kadar paraya küpe mi olur dedi ama kaynanam gitti aldı geçen gün hatta attım buraya
0 oy
tarafından
Hakinda hayilisi olsun canim allah gönülne göre versin bizde aldik ama almanya da canim
tarafından
Ben altinlarimi bozdum ev icin ama buna dikat et evin tapusu ikinizin adina olsun tek esinin adina degil canim
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Soru mu bu sımdı eger oyle bır evde oturmak ıstyorsan tabıkı de bozacaksın. Bn kımseden 1 krs destek almadan evımı aldım sukutler olsın daha 1.5 yıllık evlıyım. Herseyımı verdım bi alyansım kaldı. Evlılık fedakarlık ıster...... 
0 oy
tarafından
400bin mi??? Ankarada o evler 1 milyon yahu :/ bulsak öyle bi ev 400 bine bayıla bayıla alırız ve bence ilk zamanlar gerekli eşyalarını al evine bi yerleştir eksiklerini görerek zamanla yavaş yavaş al eldeki bütün parayı vermeyin ilk etapta altınlar bi dursun bence 
(193 puan) tarafından
Ankara Polatlıya gel kız ilçesi araları 70 km
tarafından
Polatlıdan mı aldınız? Aman yok ben keçiörenden altındağa geldim bu bile bana uzak :))
0 oy
tarafından
Vay be . Hem evi alıp hemde eşyasını alıyorlar helal olsun. Çocuğuna sahip çıkan anne babaya. Bence onları kendiniz yavaş yavaş alirsiniz yani oturma grubu dediğin taksitle alınacak birşey. Ben başka birşey merak ettim. Bunları size alınca başka çocuklarına da aynı bu şekilde aldılar mi
(193 puan) tarafından
Diğer çocuklarının hepsi devlet memuru öğretmen ve polis sadece benim eşime alacaklar çünkü benim eşim okuduğu halde işe girememiş zamanında babasının eline bakiyor kısacası

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 231 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (140 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 920 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 313 göst.
9 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde tbal (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 161 göst.