0 oy
1,166 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Yeni doğum yaptım kızlar eşimden supheleniyordum hamileyken gelip bana falanca arkadaşım var işde çok yakınız nişanlısıyla ilişki yaşamış güya çok afedersiniz içine bisey yapmamış felan filan dedi sonra hafif kan gelmiş kızdan dedi acaba hamilemi oylemi olur korkuyorlar filan dedi hiç inanmadım bi erkek ne kadar yakın olursa olsun böyle bisey anlatımı arkadaşına ve nisanlı yani sevgili olsa zaten ayrılırım kafasında olan biri anlatır belki ongunden içimde hep bi kurt telefonunu hep kurcalarım ama bisey bulamam ocakbasi işlettiği için hep sipariş için arıyolar bir ton yabancı numara bisey bulamıyorum az öncede google aramasında bana o soruyu sorduğu dönemde 4 5 gün belki daha fazla hamilelik ara kanama yerleşme kanaması ertesi gün hapı etkisi cart curt hep böyle şeylere bakmış başkası için bile olsa o kadar gün bakilirmi ve yikildim şuan lohusayim üzülmek istemiyorum ama şuan kafam öyle bir dolduki yani sizce doğru dusunmuyormuyum??

15 Cevaplar

+2 oy
(987 puan) tarafından
Canım ya, ne olacak biz kadınların hali? Gebelik doğum lohusalık bebek bakımı zaten zor, bi de gel böyle eşşşeklerle uğraş. Hep aynı klişe durumlar.. Allah topunu ıslah etsin 
(34 puan) tarafından
Evet gelip daha bizle ilgili olmaları gerekirken çünkü bence kadınların hakkı ödenmez hiç bir şekilde birde üstüne aldatilma yaşıyoruz biz yapsak neler olur ama kendini benim yerime koysa beni damgalar hemen
(987 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin. Ben de yaşadım o hisleri. Çok zor. Umarım sende öyle bir şey yoktur
(34 puan) tarafından
Kanitlayabildinmi peki
(987 puan) tarafından
Maalesef mesajlarını görmüştüm
-Reklam-
+1 oy
(143 puan) tarafından
Eşine sorsana o arkadas napti kiz hamile miymis diye ? Bi tepkisini ölç bakalim sonra da kizla beni konustur de çok üzüldüm haline falan yapmış bir hata nisanlisi zaten evleneceklermiş dugunu erkene alma durumlari vs varmı gibi bi uzerine git bakalim tepkisi ne insallah senin kuruntun falandir oteki turlusi yenilir yutulur degil
(34 puan) tarafından
Yapicam bunu aklıma gelmemisdi
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Yani arkadaşı böyle bisey anlatmaz anlattı diyelim sana sordu ama ne alaka internetten araştırma insalinşallah bisey çıkmaz 
(34 puan) tarafından
Kesin olmuş kadınız 6 his erkekleri anlamıyorum hiç biseyi eksik değil dört dörtlük herşeyimi yaparım neyine yetmiyor ve ben hep derimki beni aldatırsan allah bin bir türlü belanı versin iki yakan bir araya gelmesin altadacagina öl o gün eve gelme hep bu lafları hatırlatırım bunlara rağmen
tarafından
Bende ilk 3 gün olmuştu konuşalı beni aldatmış ama normal bir konuşma sonrasında ben öğrendim öyle böyle derken 3 yıllık evliyiz hep derim ben görmüyorum ama Allah görüyor ona havale ediyorum görmem bilmem ama Allah canından çıkarsın birde askersin dedim vicdanına bırakıyorum
(34 puan) tarafından
Öyle kanitlayamam mesela şuan Allaha havale ediyorum tek bi kanıtım olsa bi dk durmam babamın oğlumu ne cekecem
0 oy
tarafından
Arkadaşından ziyade daha çok bir kız anlatmış da eşin de korkmuş araştırmaya koyulmuş gibi geldi.

İnşallah yaniliyoruzdur canım.. Allah yardımcın olsun öyle bişey varsa
(34 puan) tarafından
Aynen o yüzden şüphelenmiştim yoksa yerleşme kanaması filan nerden bilecek
0 oy
tarafından
Sıkıntılısın bir durum Allah yardımcın olsun ne diyim bu erkekler bı b*ka yaramaz 
(34 puan) tarafından
Gerçekten öyle Allaha havale ediyorum
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Canım hep diyorum " beni aldatırsan şöyle ol vs" diye. Sence yapsa böyle birşeyi gelip sana sorar mi? O kadar ***** olamaz.. yapsa acik vermemek için sus pus olur bence.. 

Arkadaşı anlatsa bile sana söylemesi lüzumsuz olmuş ama . Bence şuan lohusalık vs hassassin..
(34 puan) tarafından
Yok hissediyorum yapmış inşallah rabbim ortaya cikarsin
(3,187 puan) tarafından
İnşallah yapmamıştır.. ama yapmış ise Rabbim kendi eliyle yakalamayı nasip etsin
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Öncelikle sakin ol canım bak lohusasin bebeğinin senin sutune çok ihtiyacı var. Eşini en iyi sen tanırsın hareketlerini konuşmalarını takip et o konuyu aç o zaman panik olursa anlarsın burda hemen dolduruşa gelme lütfen
(34 puan) tarafından
Hareketleri normal çünkü yalan söylemeyi çok iyi beceren birisi çok akıllı olduğunu sanır ama rabbim ortaya çıkarsın inşallah cokzoruma gidiyor
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Öyle birşey yaptı ise mutlaka gün yüzüne çıkar heleki hamile kalmışsa kiz .ama arkadaşı anlatmista olabilr de şüpheli 1 durum var hadi baktı internetten bilgi edinmek için ne halt etmeye günlerce bakiyor. Yürekten diyorum yapmışsa ortaya çıksın.
(34 puan) tarafından
Inşallah ortaya çıksın çok isterdim kanıtlamak ama hiç bisey ne diyebiliyorum ne yapabiliyorum
0 oy
(256 puan) tarafından
Direkt aldatıyor bı adam neden sorsun kuzum bunalri kenid bı *** yemiş kız hamilemi değilmi senden öğrenmeye çalışıyor Allah yardım etsin ne dim tuhaf oldum
0 oy
(758 puan) tarafından
yani soyle zaten yapmissa gun yuzune ciksin .. 

.ama hangi erkek nisanlisiyla ozelini  arkadasina anlatir . hadi anlatsada  hangi arkadas gunlerce google arama yapar  daha fazla arastir ama arastirdigini belli etme . altindan birsey cikacaktir diye hissediyorum allah buyuk  insallah yaniliyorumdur
0 oy
(134 puan) tarafından
Afaki konusuyoruz

Fakat soyle bir durum var.Esini aldatan adam o kadar ***** olamaz gelip sana anlaticak.Evet sacma bir konu erkeklerin pek ilgilenecegi bir konu degil ama belki yakin arkadas va durumu olabilir.Takipte kal acik etme hem guven hem guvenme.
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Allah senin kocani ve aldatan tüm erkekleri ıslah etsin yazık günah ya lohussin sen . Yeni dogum  yapmışsın. Yani bukadar mi uçkunlarına düşkün oluyorlar bu kadar mi sahip cikamiyorlar kendilerine allah bildigi gibi yapsin insallah senin dusunduklerinin tersi cikar ne diyim Üzüntüden sütün kesilebilir uzulmemeye çalış nasıl olacaksa tabi 
(34 puan) tarafından
Aminnn çok zor aklımdan çıkmıyor ben ne acılarla dünyaya çocuk getiriyorum onun her kahrını çekiyorum hiç bi kadın bunu haketmez ya
0 oy
tarafından
Bana sevgilisiyle iliskiye girip de hamile birakmaktan kokran birisi sormus gbi geldi. Ama kadin olsa kendisi arastirir adi cikmasin diye. Erkek olsa evet bu korkuyla baskasina anlatabilir. Esinin de onu gunlerce arastirmasi acayip geldi ki ona ne yani kim ne b.ok yediyse yedi. Celiskili bir durum. 
0 oy
tarafından

Peki sen sormadın mi niye googlede böyle şeylere bakmisin diye .  

(34 puan) tarafından
Hayır sormadım sorsam ne dicekki işde arkadaşın eline verdim telefonu o baktı bi ton bahane
0 oy
(122 puan) tarafından

Adam resmen kendi yedigi boku başkası yapmış gibi anlatmış ya ALLAH belasını versin hadi eşini sevmiyosn diyelim karnındaki onu masum yavruya nasıl bakıyo eve gelince o çocuğun yüzüne nasıl bakıyo :angry::angry::(

(34 puan) tarafından
Yüzsüzlük işde her akşam gelip oper bide beni bebeği sabah giderken çok soğudum çok ve kanitlayaadigim için öyle hiç bisey yapamıyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,568 göst.
0 oy
12 cevap 1,102 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,655 göst.
0 oy
19 cevap 1,278 göst.
5 Nisan 2020 Aile kategorisinde Ezgi22 (44 puan) tarafından soruldu

380,257 soru