0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde (892 puan) tarafından
Bebeğim 8 aylık mama sandalyesi aldım kaynanam görür görmez bune ben böyle bisey görmedim.ser sofrayı ver tabağı önüne dedi.bugunde kızım sandalyesinde kahvaltısını yaparken kayınpeder diyo bune bu nerden çıktı daha önce böyle bisey görmedim bi daha bunu kullanma.ser sofrayi yesin diyo.ustelik üstünde sadece donu vardı.biz anne babası olarak kızımızin yanında bu sekilde kalmazken dikkat ediyorken kayınpederin üzerinde sadece donuyla gelip akıl vermesi çıldırıcam yeminle

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen buna karışacağına donuna gezmemeyi öğren deseydin tövbe yarabbim yaa **** oluyorum koca insanların düşüncesizliğine
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Birlik yaşamak cidden çok kötü bir durum, üstelik kaynana kayınpeder kötü bir karaktere sahiplerse. Ne olmuş yani mama sandalyesinde yiyiyorsa? Onlara ne yahu

0 oy
tarafından

Uzay mekiği görmüş gibi ne sorusuymuş öyle Allah Allah her cacığa yoğurt olmasalar olmuyo yani 

0 oy
(847 puan) tarafından
Deki biz modern aileyiz anam onlar eskiden kaldı. Siz bunun ne kadar pratik olduğunu bilseydiniz o dönemde bu olsaydı sizde alırsınız. Bırakın artık kültür çatışmasını de. Offf valla geri kafalilardan biktim. Bide ukala ukala olmaları yokmu. Bari de ki aa kızım ne Güzel afiyet olsun yedikleri de. Salaklar.
0 oy
tarafından
Sadece bebek icin degil senin yaninda da o sekilde olmamasi lazim ne kadar ayip esinin babasi senin baban degil ki ben kendi babami oyle gorsem git ustune duzgun bisey giy derim kaynanan kayinpederin hala eskide kalmis bisey gormemis insanlar kendi devirlerinde nasil cocuk buyuduyse oyle olsun istiyolar ama unuttuklari bisey var o cocuk senin cocugun onlarin degil
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kulas asma onlar desin sen bildiğini yap .. bin kafadan bin ses çıkar sen asla yüz verme
0 oy
(187 puan) tarafından
Deli mi nevi bunlar ya hangi yolda kalmis esin bise demiyormu canim insan sonla gezer mi evde senin gelinin var dusuncesjz ya kusura bakma canim ama boyle şey olmaz boşver sen takma Kadana

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 414 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 370 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 349 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Meleksone (2,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 394 göst.
20 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...