0 oy
458 göst.
Aile kategorisinde (879 puan) tarafından
Hayatinizdan insanlari kolayca silebiliyor musunuz kizlar kusseniz kirilsaniz falan..

Ben bi kiymik konustugum insana bile cok baglaniyorum nolcak bu halim bilmem.

Asla silemem yani kimseyi

24 Cevaplar

+1 oy
(5,519 puan) tarafından
Duruma gore degisir
-Reklam-
0 oy
tarafından

Silerim valla.hemde salise geçmeden :angel:

0 oy
tarafından
İnsanına göre değişir kendinden emin sert bir insanım ama dışarıdan çok. Yumuşak dururum sinirlenir kızarsamsam o sert insana bürünürüm karakterim yüzünden hayatımda ne kadar gereksiz varda şuan hepsi whatsapta engel listesinde 
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Ben kontörlü hat gibiyim.

İnsanlar yaptıklarıyla eksiltiyo değerlerini benden.

Bakiye 0. Olunca  elvedaaa
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Tek kalemde yer yüzünden yok olur 
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Kaybetmeyi kaybederek öğrendim,

Artık insan silmede çok cömertim..!  ;)

(879 puan) tarafından
Vuhuuuuuuu
(3,187 puan) tarafından
Öhömm öhöm..  :D
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ben siliyorum ya yanlış bir hareketi olursa anında heryerden silerim görmem muhattap olmam kinci değilim fakat kırildıysam birdaha konuşmam 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Valla ters hareket veya sevgime layık olmadığını anlarsam çok kolay cikaririm hayatimdan silerim... Ailem hariç herkese karşı tepkim bu insan sevildiğini değerini bilmeli  hep alıcı değil verici de olmalı ...  
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kim olduğuna bağlı     
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Eger bana haksızlık etti ise..

Yalan soyledi ise.

Iftira attı ise daha cok varda saymiyim bu tür seyler yapan insan gözümün ışığı olsa dahi silerim tamamen...

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Hic gozunin yasina bakmam cabuk sogurum cabuk silerim silmisligimde coktur akrabalarimin bir cogunu sildim mesela iki tane canimin cani arkadasim war dunyaya bedel
0 oy
tarafından
Yakınim ise belki cikaramayabilirim ama arkadaş komsu vs direk siler dahada slm bile vermem
0 oy
tarafından
En yakın arkadaşım dediğim iki kişiyi sildim :/ yanlış yapmasalarmışşşş banane
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben silmem onlar kendileri zorla sildiriyorlar. Arkama bile bakmam. Dik başlı bı insanim silinmesi gerekiyorsa silerim.
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Benim hayatımda küsmek diye bir kavram yoktur Ben bir insanı seviyorsan onu yeterince tanımışım demektir yeterince tanıdığımı anladığımı düşündüğüm anda ona sonsuz sevgi ve güvenle bağlanırım ama bu sevgi ve güven asla gözümü kör etmez Bu noktadan sonra kolay kolay kırılmam küstüm konuşmuyorum moduna girmem böyle yıllarca sürebilen dostluklarım olmuştur ki hala da var Hiçbir dostluğum bu yaşıma kadar son bulmadı İnşallah bundan sonra da bulmasın lakin ben de küsüğün yerini almış bir kavram var ki o da silmek gerçekten büyük ve affedilemez bir yanlış yapan olursa onu hayatımdan silerim ve bunun geri dönüşü yoktur Babam bile olsa asla sildim dediğim dağa kırk yıl çıkmam. 
0 oy
tarafından

Bende öyleyim malesef:ermm: kimseye kıyamıyorum

0 oy
(158 puan) tarafından
İnsanına göre değişir bence
0 oy
tarafından
Kendini silecek seviyeye getirse silerim
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Arada aklıma gelirler geldikçe daha da çok kinlenirim çünkü kolay kolay bir insanı silmem sildiysem geçerli bir nedeni vardır 
0 oy
tarafından
Bende aynı durumdayım nie yaptı nie öyle etti halbu ki paylaştığım hiç bisey yok ama kaybetmek istemiorum ve bu huyumdan nefret ediorum
(879 puan) tarafından
Hemde cok nefret ediyorum esim acizlikten diyor ama aciz hissetmiyorum kendimi ki
Bana kufur bile etse o kisi silmem konusmam ama silmem de ya nedenini bulamadim
tarafından
Bulursan bana da söyle olur mu...

Bu acizlik değil insana insan olduğu için değer verdigimizddn

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 225 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Beratcinar (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.
0 oy
3 cevap 189 göst.
15 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tokyo (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...