0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Burayı öneri sonucumu buldunuz yoksa tesadufmu 

Ben hamileyken gebelikle ilgili biseyler bakarken gogleden kesvettim indirdim sohbet bölümü olduğunu bilmiyordum bile uygulamayi kurcalarken buldum :)

14 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından

Bnde senin gbiyim o zamanlar dünya ilkim ada rahime fln oluyodu hep okuyodum ilkim ada daha doğmamştı :D

-Reklam-
0 oy
tarafından

Hamile olduğumu öğrendiğim gun google play den  araştırdım:)))  hamilelik takip uygulamasi aradim bunu buldum 2 yıldır buradayım 

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Google gebelikle ilgili soru sorarken uygulama çıktı üye oldum 
0 oy
(4,723 puan) tarafından
Gogleden gebelik takip gibi birşey  yazdım burası karışma çıktı ve indirdim hamileydim yeni dahada doğmadı giti hahahha
0 oy
tarafından
Once gebelik bölümünu kesfettim dogum yaotm bebek bakim.bolümüne gectim sonra sph et bolumünu kesfettim şimdi ikisinide kullanyorum 
0 oy
(13,956 puan) tarafından
Aynen senin dediğin gibi oldu. Birçok gebelik uygulaması indirdim ama bu hoşuma gitti. Sohbet bölümünü çok sonradan keşfettim.
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Tıpkısının aynısı :D

0 oy
(670 puan) tarafından
Bn burda çok kavga linç var diye duyuyordum gebe bölümünde çok merak ettim birbirini tanımayan insanlar nasıl kavga edebiliyor diye öyle geldim hatta geldiğim 1 veya 2nci  gün admin uyarı yaptı bu linç yada ben eski üye sen  yeni üyesin muhabbeti yapmayın falan gibisinden o zmn Bi kaç kişiyle konuştum bidaha gidemedim buradan :)) 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Hamileyken gün takip etmek için indirdim sonra sohbet yerini keşfettim
0 oy
(1,789 puan) tarafından
Hamileydim bebeğimin eşi asagidaydi yani plasenta previa vakası. Öyle hunharca bir araştırmaya girip burayı kesfettim. Öyle isteee cocukum doğdu 6 aylık olacik hala buralardayım 
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Ablam hamileyken haftalık gelen mektupları paylasiyordu hoşuma gidiyordu duygulaniyordum snr ben hamile kaldım programın adını sordum ne bilim burda sohbet yeri olduğunu sırf bebeğimin mektuplarını okumak için indirdim ama nerelere geldim bakma :) ablamda bilmiyormuş sohbet yerini zaten meşgul bayan o :angel:

0 oy
tarafından
Sohbet bölümüne çok sonradan girdim sadce sayacı takip ediyordum sonra sonra soru cevap bölümü keşfettim 
0 oy
(119,659 puan) tarafından
Buldum ama bu bolume snrdan geldim gizli takipciydim ☺️
0 oy
tarafından
Hamile olunca takip uygulaması için aradım buldum soru cevap taydım baktım bura daha eğlenceli buraya geçtim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 290 göst.
19 Kasım 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 342 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde gokyldz2023 (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (193 puan) tarafından soruldu

382,096 soru

11,439,809 cevap