0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından

image

Kesinlikle ..

8 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Kesinlikle Katılıyorum ;)

(253 puan) tarafından
Aynen oyle cnmm :)
-Reklam-
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Ayakta alkışlanir  bu söz cok doğru valla cnm <3

(253 puan) tarafından
Yanii ben alkisladim :)))
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Eşim ailesi ile tanıştırdıgı gün ailesinin karsısında elımı tuttu sızı prensesımle tanıştırayım adı cevrıye bu Saatten sonra sizde uygun gorursenz evınizin kızı dedı ilk nasıl olursa oyle gıder 
(253 puan) tarafından
Evet canim ilk gun seni nasil tanistirirsa esin ilk gun sana olan sevgisini saygisini tum ailesine nasil gosterirse dedigin gibi hep oyle gider ;)
(210 puan) tarafından
Oyy masallah size
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Zamanın da kayinpederim olmayan birşeyle beni suçladı. Güya kızlarıyla abilerinin arasını ben açmışım. Eşim saolsun gerekeni söyledi . Benim karımı istemeyenin ona kötü davrananin benimle de işi yok dedi .birkez bile ezdirmedi beni eksik olmasin. Bu yüzden yazıya kesinlikle katılıyorum . 
(253 puan) tarafından
Esin seni nasil biri oldugunu bildigi surece kim ne derse desin sana kondurmaz ve seni ezdirmezdi muhim olan onun seni bilmesi gerisini bosver canim :))
(7,118 puan) tarafından
Aynen canım beni bildiği için böyle rest çekti zaten :))
(253 puan) tarafından
Ne mutlu sana canimm :) Daim olsun esin hep seni kalbini bilip yaninda olsun insallah :)
(7,118 puan) tarafından
Amin kuzum hepimizin eşi böyle olsun inşaallah.
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Kesinlikle dogru 
(253 puan) tarafından
Evet cnmm ;)
0 oy
(137 puan) tarafından

Ne kadar dogru bir söz kimsenin"gül gibi"kızının başını yakmayin lafinin altina imzamı atarim:)

(253 puan) tarafından
Bende atarim hepimiz gul gibiyiz valla degerimizi bilmeyecek adam bizi bosuna alip soldurmasin sonra :)
(137 puan) tarafından
Dimi kendine guvenmeyen almasin bizi onlar bir ananin evladı da biz neyiz beni soldurani bende soldururum valla biz el kiziysak onlarda el oglu hersey eşit:D
(253 puan) tarafından
Aynen oylee canim haksizlik yapana kadir kiymet bilmeyene bizimde yapacaklarimiz olur elbet herseyin esit oldugunu bilip ona gore muamele etmek lazim ;)))
(137 puan) tarafından
Kaynana işte oglu kıymetli biz ağaç kovugundan ciktik saniyorlar hele ogluda arka çıktı mı degmeyin o kaynanin keyfine hersey erkekte biter ne annesini karisina ezdirecek ne karisini annesine her tarafa eşit davrandin mi sıkıntı cikmaz bende ki anasi agzina tukurse yarabbi şükür der saolsun:)
0 oy
(290 puan) tarafından
Hani hic derlermi analari olmus bir melek kendilerince 
(253 puan) tarafından
Bazilari icin oyle :))
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ne ben kayınvalideme saygısızlık yapabilirim ne de o bana eşim bu dengeyi çok iyi kurdu 
(253 puan) tarafından
Elbette hersey her zaman saygi cervesi icerisinde olmali karsilikli olarak :)
(12,851 puan) tarafından
Aynen yoksa ne sevgi kalır ne de başka bi şey :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 176 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 887 göst.
18 Kasım 2019 Diğer kategorisinde BEJNAMIN (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 569 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,280 puan) tarafından soruldu

377,115 soru

11,285,866 cevap

34,690 kullanıcı

...