0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi geceler. Ben burda bissuru sey okuyorum degisik konularda sorunlari olan ya da fikir danışmak isteyen insanlar vs. Buraya yazan insan zaten cok bunalmistir derdine bir care bulabilmek ya da sadece içini dökmek icin bile yaziyor olabilir. Ve burdaki cogu kadin ya hamile ya da lohusa veya cocuklarini büyütürken yasadigi zorluklardan  dolayi psikolojik olarak yorgun. Ben genel olarak herkesten bir ricada bulunmak istiyorum lütfen burda yazilan sorunlara dertlere cok keskin bir sekilde şunu yap. Ben olsam asla bunu yapamazdim vs gibi keskin kaliplarla cevaplar yazmayın.. Çünkü ne kadar yazarak anlatmaya çalışsada o insanin psikokojik olarak ne durumda olduğunu esiyle arasindaki iliskiyi vs bunlari kesin olarak bilemeyiz burda yazilan küçücük bir yorumla yola cikarak yanlis kararlar verebilir gerek esiyle alakali gerek aileleriyle alakali konularda. Geri dönülmez yollara girebilir. Belki küçücük bir sorunken burda gördüğü yorumlarin rehavetiyle olayi farkli noktalara taşıyabilir.  Hepimiz kadiniz hepimiz duygusaliz o yuzden karar verirken bazen mantikli düşünemiyoruz.  O yüzden birbirimizin  vebaline girmeyelim. Birseye yorum yaparken lutfen daha duyarli ve dikkatli yorumlar yapalim vakit ayirip okuyan herkese teşekkürler.  SEVGİYLE KALIN ..

4 Cevaplar

0 oy
(582 puan) tarafından
Postun kapanabilir canim
(39 puan) tarafından
Olsun canim kapansin onemli degil. Ben zaten cevap bekleyerek yazmadim sadece okunmasini istedim. Okunmasi benim icin yeterli
-Reklam-
0 oy
tarafından

Burda da kimse psikolog değil ki canim ya mecbur herkes kendi yasam tarzından cevap verecek. Igneleyeci üsluba bende karşıyım. Ama genel olarak kimseyi gaza getirmemeye çalışırım her yorumda da belirtirim herkesin hayati farklıdır benim yaşamım da bu affedilemez mesela diye. Sende sevgiyle kal <3

(39 puan) tarafından
Aynen canim haklisin tabi kimse psikolog degil, senin dedigin gibi ben de gaza getirici ya da igneleyici yorumlar konusunda dikkat edilirse daha faydali olacagini belirtmek istedim. Çünkü senin de dedigin gibi herkesin hayati farklidir  <3
0 oy
tarafından
Zaten ne yapmalıyım diyerek açılıyor postlar ve herkes kendi fikrini söylüyor 
(39 puan) tarafından
Evet oyle canim tabi ki haklisin ama bazi yorumlar cok keskin olabiliyor esle kavga konusunda vs falan direk ayril gibi cevaplar verilebiliyor falan ben sadece bunlari kast ettim. Sonucta bir yuva kolay kurulmuyor bu tarz seylerde daha dikkatli yorum yapilirsa herkes icin en hayirlisi olur diye düşünüyorum
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Her zaman değil ne yapayım diye sorana herkes şöyle böyle yap diyor ama bazı cevaplar var ki doğrudan yıkıcı onlara bende karşıyım şunu yap bunu et den ziyade  ayrıl ayrıl mesajları var genelde de çocuğun psikolojisini öne atan yorumlar sanki ayrılınca çok güzel psikolojili çocuklar yetiştirilebilir gibi  ben ne kadınlar tanıyorum bir çocuğu ile hiçbir yere sığınamayan ikinci evliliğini yapıp o ikinci evliliği de ilk evliliğinden arkasında getirdiği çocuğu yüzünden onu o eve sığdıramadığı için biten

bu noktada Türk toplumu çok acımasızdır Hemen de şunu derler Hadi ilk eşi kötüydü de bitti 2'de mi kötüydü Demek ki Sorun kadında diyip çıkarlar hemen:@ aklın üstünde olan insan her tavsiyeyi alıp uygulayacak değil Ama gerçekten psikolojisii sağlam insanda burada yaşadıklarını Açıkça ve İsyankar biçimde anlatamaz genelde kadının başka çaresi kalmamış oluyor ki bi yerlerden patlıyor O yüzden yazdıklarında haklılık Payı görüyorum

(39 puan) tarafından
Aynen öyle canim kesinlikle haklisin.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 210 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Cemre56 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 260 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde Esilsm (1,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 392 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu