0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bebeğime nasıl bir beşik alacağım konusunda o kadar kararsızım ki siz güzel annelerden ve anne adaylarından memnun kaldıgı al bu cok güzel dediği beşikler hakkında bilgi istiyorum 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende durayim surda daha erken ama merakliyim yaaa
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Nasik besik bakıyosun canım park mi sepet mi ahsap mi 
(11 puan) tarafından
Canım park beşiğe baktım kullanısını hiç anlamadım sepete baktım kullanıssız dediler o yüzden aklım cok karıstı
(3,036 puan) tarafından
Park kullanışlı baya ama şimdi benim.evim kira tayinciyiz taşınırken fazla eşya olsun istemiyorum o yüzden park alicam ama kendi evim olsaydı ahsap alırım  kesinlikle büyüyen olanlardan
(11 puan) tarafından
Anladım canım  teşekkür ederim
0 oy
(3,107 puan) tarafından

image

ben böyle alcam ablam da aynısı kullandı çok memnun kaldı. Büyüyen beşik bu. 4-5 yaşına kadar yatabilir
(11 puan) tarafından
Peki ilk doğdugun dada ablanız buna mı yatırdı
(3,107 puan) tarafından
Evet. 2. Yeğenim de bunda yatıyor şu an. 4 sene önce aldı bu beşiği şimdi diğer yeğenim kullanıyor
(11 puan) tarafından
Aklımda bulunsun çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Park beşik işin bitince topla kaldır bazanin altına :) 
(11 puan) tarafından
Kullanımından hiç bir şey anlamadım ben onun anlatabilirmisiniz
tarafından
Oyun parkı dediğimiz beşikler var ya hemen toplayıp kaldırabilirsiniz yer olarak avantaj bide uzun süre yatabiliyor
(11 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(2,067 puan) tarafından

image

Benim  böyle 

(2,067 puan) tarafından
Naısl büyük aldinki
(670 puan) tarafından
170 e 50 galiba
(2,067 puan) tarafından
Himm anlaidm cnm olsun
(670 puan) tarafından
Olsun 5 yaşına kadar uyusn
(2,067 puan) tarafından
Aynen  cnmm  büyük olsu  daaha iyi
0 oy
(707 puan) tarafından

Biz bundan aldik oglum 5 yaşına girecek hala yatiyor.Cok kullanisli simdi ikinci bebegimi yatirmayi planliyorum Allah nasip ederse 

image

(11 puan) tarafından
Yeni doğanıda burda yatırabildinizmi
(707 puan) tarafından
Yenidogdugu zaman idareten bir besik almistik bunu 5.6 aylıkken aldik ama bunun ust katida var yenidogani ust katinda yatırabilirsin.Cok amaçlı ve cok saglam.
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Benimki beyaz ahşap beşik Ben çok memnunum
0 oy
tarafından
Büyüyen beşik öneririm canm tabi yerin varsa
0 oy
(113 puan) tarafından
Ben çok araştırdım en sonunda çok kullanışlı olduğunu düşünerek Park beşik aldım. Benim düşüncem beşikte kalkmaya başlayınca yatağını aşağıya taşımak ve böylece kendimce güvenlik önlemi almaktı. Lakin ilk dogdugunzamanlarda ister istemez bebeği sallıyoruz. Bu park besihinde sallama aparatı var memnun değilim. Sallandikca gavur gucur ötüyor. Eşim bile ikrah etti. Bunu satabilirsek eğer dolaplı beşik mobilyalardan var onlardan almak istiyorum. Büyüdüğünde yatak olabilen lerden.  Bakalım 
0 oy
(105 puan) tarafından

Bana da park beşikler anlamsız geliyordu, mobilya beşiğe göre tek avantajı hafif ve taşınabilir olmasıydı. Ben de tekerlekli anne yanı olabilen mobilya beşik aldım :) Hem şık hem pratik her yere sürebiliyoruz tavsiye ederim. 

image

0 oy
(12,504 puan) tarafından
Ne alıyorsan al ama park beşik asla alma mobilya al bence kesinlikle 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Park beşik i sonra saklamak kolay ama sallamak onla baya zor dengesiz sallanıyor.  Sallarken bebeği yatırıp kaldırırken hışır hışır ses çıkıyor.  Ayrıca ahşap beşik kadar şık durmuyor 
0 oy
(477 puan) tarafından

image

ben boyle bir se aldim ins bebek.onda uyar .. :))
0 oy
(2,575 puan) tarafından

Teyzem büyüyen beşik önermişti. Oğlu şuan 6 yaşında ve hala kullaniyor

image. Bende aynısını aldim nasipse 8 gün sonra yatacak oğlum içinde

0 oy
(27 puan) tarafından
Kendi odasına normal ahşap beşik almıştım biraz büyünce odasına geçer diye ama emiyor geceleri o yüzden ayıramadım henüz. Anne yanı ahşap beşik aldık 9-10 ay yattı ama ayağa kalkmaya başlayınca artık yatıramadık. Park beşik aldık, onların ara katları oluyor ilk doğduğunda orada yatırırsınız bebek büyüyünce de ara katı kaldırıp, bebek yatağı alıp tabana yatırırsınız (yün yorgan üstü vs de olur tercihe kalmış.) Ben en baştan sadece park beşik almadığım için çok pişmanım. Kesinlikle tavsiyem budur hem fiyatları da daha uygun. Biz e bebekten almıştık gayet iyi, öyle uzay mekiği gibi olanlara da gerek yok ara katı olsun yeter :) YouTubedan kullanışına bakabilirsiniz. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 251 göst.
8 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 421 göst.
7 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Che68 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu

377,261 soru

11,289,890 cevap

34,701 kullanıcı

...