0 oy
1,142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar lütfen kusuruma bakmayın.

Heyecanimi maruz görün :angel:

4-5 gün once 9 tane küçük salataliklardan yedim.

2 gün önce eşimden dondurma istedim. 

Sizce cinsiyeti ne olabilir ?

Tabiki Allah'tan başkası bilemez yada çok erken yuhh diyenleriniz olabilir ama dedigim gibi heyecandan :) 

Ye tatlıyı doğur hakkiyi ye eksiyi dogur Ayşe'yi demişler. Benimki tatlıda değil tuzluda :D

Belki kendinizden yola çıkarak tahminde bulunursunuz diye düşündüm .

Teşekkür ederim şimdiden ❤️:happy:

42 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Askoo yapma boyle seylerrr ☺️☺️☺️
tarafından
Hadii hadii luffennn ☺️☺️☺️
(5,519 puan) tarafından
Ben oglumda tatli yedim kizimda eksii  oldumu ☺️☺️
tarafından
Oldu canım tşk ederim ❤️☺️☺️
tarafından
Bana kiz dediler bende limon yedim asiri canim cekti ama doğdu erkek psikolojik bence ya :)
(5,519 puan) tarafından
Ewet cabim ne yedigimizle alakasi yok ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz ben başından beri tatlı yiyom kizim olacak ilk zamanlar da tuzlu şeyler yiyodum 
tarafından
Benimde mide bulantım çok kiz olunca çok bulantı olur diyorlar ama bilmiyorum. Gogus ucumda kararmadi hiç ?
tarafından
Onlar için erken kuzu sen daha dur neler neler görecen ☺
tarafından
Yaa herşeye hazırlıklı olayım ozaman canım benim ❤️☺️
tarafından
Evet kuzum 9 ay neler çekiyor insan ☺❤
tarafından
Hayırlısı bakalım balım ☺️❤️
0 oy
tarafından
Benim canım hiç birşey çekmedi kızım olucak sadece kiraz istemiştim kışın onuda bulamamstik:-):-)
tarafından
Zor bulunur kışın :) Allah kucağına almayı nasip etsin canım benim ❤️☺️
tarafından
Amin canım son 22 gün günde koca tabak yiyorum şimdi❤️
tarafından
Kan sonucun çıktı mı canim
tarafından
Yok canım dhaa çıkmamış :/
0 oy
tarafından
Beta kac cikti cnm 
tarafından
Daha görülmüyor kuzum. 140in ustunde olunca kiz altinda olunca erkek deniliyor ondan mi sordun cnm :)
tarafından
Yok cnm postlarina bakinca goremedim de merak ettim:) ona inanma benim 146 cikmisti oglum olacak Allahin izniyle
tarafından
Allah kucagina almayı nasip etsin canım benimm ❤️☺️
tarafından
Amin cnm Allah razi olsun insallah
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Heyacanını anlıyorum ama daha cok erken birsey diyemeyizki ..

tarafından
Heyecanim azda olsa dinsin zaman geçsin diye açtım postu canım bir an önce yarın olsa keske ❤️☺️
(27,348 puan) tarafından
Hayırlısı insAllah
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kuzum ben inanmiyorm oyle seylere ama Acı yemem hamilelikte acı yiyorm kizim olcak insallahh:)))
tarafından
Allah bağışlasın canım kucağına almayı nasip etsin Allah'ım ❤️❤️☺️
0 oy
tarafından

Dur kız daha yolun başındasın bi mide bulantıları gelsin ozaman konuşalım seninle:D

tarafından
Mide bulantılarım var canım ilk belirtim oydu 2 haftadır var konuşalım ☺️☺️❤️
tarafından
O mide bulantı değil asıl kalb atışını duyduktan sonra başlıycak bulantılardan bahs ediyorum:-D
tarafından
Yaa ozaman s.ctik galiba bu aziysa çocuğunu düşünemiyorum :D
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Ama çok erken ya :woot:

tarafından
Ama buu haksızlık hahaytt şaka kız :D içim icime sığmıyor kuzum
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Kiz  bi sonuç  gelse oyle daha iyi  olmz mi bu konular<3

Ama heycanını  anlıyorum  insanin ici  içine  sığmıyor;) ben tatlı acı  ekşi  herşeyi  yiyordum  genelde  ;)

tarafından
Ben kesin gözüyle baktığım için 2 kere test yptim biri bozuk olsa digeridemi bozuk ? İnsallah vardır ben öyle tahmin ediyorum :)
(1,964 puan) tarafından
Yani cok net gozukyr zaten haklisin kuzum tabiki❤ bende  hissetmstm hatta test yaotm cikmadi cok erkendi ama yinede  var bu sefer hissediyorum  var demstm esim bisi demedi  ama yok diye dusnmstu gidip  bidaha test  alcm dedmbsen bilirsn dedi esimnaldm yaptm  yine yok eltm geldi  o gun bakiym bi dedi teste bakti sal ak hamilesin demsti :) cok cok  silikti onunda oyleyms :) hissediyor  insan gercektn
tarafından
Aynen çok farklı bişey annelik. Bacaklarim agriyor diye doktorun yazdığı ilaçları almadim belki hamileyimdir içimden bir ses biraz bekle dio dedim ordakilere tanan deyip iptal ettiler iyikide almamışım yoksa Allah korusun ❤️❤️
(1,964 puan) tarafından
Iyi yapmssn kuzum :)  insan hissediyor evet
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Kız bu ne hızzz gadasını aldığım:D

tarafından
Duramıyorum kurban oldugumun yarattığı ❤️☺️☺️
(6,825 puan) tarafından
Bnde dondurma yedim oğlum oldu:)
tarafından
Allah bağışlasın canım benim ❤️
0 oy
(1,291 puan) tarafından

Bende dondurma istemiştim kızım oldu:D

tarafından
Ayyy çok sevindimm canım ne tatliya giriyor ne tuzluya :)) salatayida tuzlamadan yedim :) çok heyecanlıyım ❤️☺️
(1,291 puan) tarafından
Bunlar belli olan şeyler değil canım limon yerdim mesela kızım oldu arkadşım da çok limon yerdi onun oğlu oldu hayırlı evlat olsun da kızı oğlanın fark etmez
tarafından
Tabiki ilk önce sağlık sağlığı yerinde olsun kız erkek fark etmez hepsi benim parçam sonuçta ☺️☺️❤️❤️
0 oy
(1,772 puan) tarafından
İlk zamanlar sürekli eksi istedi canım ilk 3 ay ondan sonra da sürekli tatlı yemek istedim cinsiyeti kız eksiyle tatliyla hiç alakası yok karın yapisiymis mide bulantisiymis sağ göğüs soldan büyükse cinsiyeti kızmış erkekmis hepsi hurafe İnternette yazan hiç bir şeye aldanmayin 
tarafından
Tabiki öyle ama eglencesine yapıyorlar :) benim gogus ucumda kararma bile yok normalde ilk belirtiler arasindaymis hamilelik için
(1,772 puan) tarafından
Ben 26 haftalık oldum anca kararmaya başladı bence onla da alakası yok :) herkesin vücut yapısı farklı herkeste farklı etki var demek ki mesela ben göğüs hassasiyeti ve akıntı olunca anladım başka da belirti olmamıştı
tarafından
Anladım canım bendede sivilce mide bulantısı ve kendi kendime ağlayınca durduk yere anladım kesin hamileyim dedim :))
0 oy
tarafından
İkiz olsun cano biri kız biri oğlan :) 
tarafından
Ayy bitanemm eşim ikiz istiyor :) birde ikiz oluomus Allaaahhh ☺️☺️☺️
0 oy
(119,280 puan) tarafından
Kiizz daha dur helee nokta kadar cinsiyeti olusmamistirkii ☺️☺️☺️
tarafından
Yerim bennn onuuu ❤️☺️☺️ annesinin minnağı oyss ❤️❤️❤️
0 oy
(1,449 puan) tarafından
ben tursu dışında bise yemedim lorin geldi dünyaya:) eskiler ne diyorsa doğrudur 
tarafından
Allah bağışlasın kuzum ☺️❤️❤️
0 oy
tarafından

Ben çok erken yuhh diyorum :D beklenen ve ilk gebelikti demi Allah gönlüne göre versin. Sağlıcakla kucağına al insallah <3

tarafından
Evet canım beklenen ve ilk gebelik ❤️ Allah herkese nasip etsin ❤️☺️
tarafından
Amin inşallah. Keyfini çıkar .:)
0 oy
tarafından
Nolur sen yapma nolur ben geçen gün elimde çikolata hemde yumurta yedim kahvaltı da millet beni izledi eşim kusucaktı yemeye bağlama nolluurrr bebetom
tarafından
Kız benim bile midem bulandii :)) o nasıl bisey hem yumurta hem cikolata hahhaytt :D kıyamam sana kuzum yaa ❤️❤️☺️
0 oy
(9,206 puan) tarafından

Anlaşılan 9 ay boyunca senin postlarna maruz kalacağız :Djsjsjs 

Hayırli ve sağlıklı olsun cnm cinsiyet onemsiz.

tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️☺️ valla öyle görünüyor hem tecrubemde yok yarın birgün başlarım hangi marka biberon hangi marka bez ☺️❤️❤️ benden çekeceğiniz var canimm :))
(9,206 puan) tarafından
Çekelm çekelm.kzum sen hayırlsyla kucağna al da ☺
tarafından
Allah razı olsun balım teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Valla canim hamileligim sonuna kadar hep eksi ve tuzlu seyler yedim canim hatta tatli gorunce midem bulaniyordu :D nitekim oglum oldu saglikla kucagina al insallah :)
tarafından
Aminn canım inşallah Allah bağışlasın ☺️❤️
0 oy
tarafından
Kesin olsun hamilelik sonra düşün  kız cinsiyeti
tarafından
Zaman geçmiyor ki canım ogreneyim yarin belli olacak zaman gecsin diye açayım post dedim :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 453 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 337 göst.
+1 oy
4 cevap 161 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 319 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ikbal (48,657 puan) tarafından soruldu