0 oy
332 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Allahım bayılıyorum bu bebege ya benim şahsen sabrım gelmez sürekli döküyor yerlere :D ama güzel annesinin sabrına hayran kaldım

https://www.instagram.com/p/CA80KjchjUR/?igshid=18bw80l0wbwjv

6 Cevaplar

0 oy
(12,516 puan) tarafından
Ay evet gördüm ya bunu nasıl tatlı yaaa
tarafından
Demi maşallah
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
Kobe mi. Ayy bende takipteyim o baby i :)))))
tarafından
Tombiktee :))
(847 puan) tarafından
Ayyy çok tatlı hemde konuşması süper.sanirim annesi babası aşçı olmasını istiyor. Egitiyorlar.
tarafından
Herhalde canım ama böyle anne babasi varken olur valla
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ama farkında mısın sabırla büyütülen bir bebek olduğu nasıl belli ne kadar mutlu hiçte şımarık gibi durmuyor çok güzel. 
(253 puan) tarafından
Bende hep blw yapacam kendi kendine yesin içsin diyordum ama o minik yagli elleriyle saclarina koltuklara halilara ve heryere sürünce hergun hergun sabrimin sinirlarini zorladım :D biraz daha buyusun yagli ellerle bi yere dokunma deyince anlasin onu bekliyorum.
tarafından
Ayenn öyle caım bi çocuga veya insana yapamazsin beceremezsin dersen o işten sogur ve bidaha yapmak istemez
(847 puan) tarafından
Ayy şuan düşündüm saplatasim geldi karnımdaki çocuğuma:))))) kobe kadar olması lazım. Öğretmek lazım.ya
tarafından
Eklimya. Canım valla benim kizimda öyle saç baş hiç biyerde star birakmiyor kendi yemek istiyor kendi yiyince de sanki tok olmuyor diyorum dagıtıyor etrafa ama napalim
(253 puan) tarafından
Bende bazi kendi eline veriyom dagitiyo yaglaniyo sonra silip silip ben yediiryom hem alışsın hemde ac kalmasin.ben cok saburli bi insanimdir ama hergun hergun Allah affetsin bizimde vucut mola istiyor onlar mutlu olsun saglikli olsunlarda gerisi bos kizlar boş  :)
0 oy
(13,900 puan) tarafından

hem yapıp hem götürüyo :D

tarafından
Ahahah aynen
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Bele bir uşak dogmak istirem ahahahah ay cok tatli yaa

tarafından
Ahahah hemn sipariş gönder :D
(27,564 puan) tarafından
Hemen  hemen  ahah
0 oy
tarafından
Kız nasıl da iştahlı maşallah:-):-):-)
tarafından
Bizim kiler bukadar iştahli degil yaa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 211 göst.
14 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 426 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 202 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,884 soru

11,512,219 cevap

35,175 kullanıcı