0 oy
590 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından
2 bucuk aydır evdeydim salgın dan dolayı işe baslayınca annem geldi bebeğime bakmak için annem cok alıngan biri neyse işte dün eşim evin önünde dur agacı vardı ordan biraz dut topladı biraz yedik falan eşim dedi ki yarın akşama da yeter bu. Annem bunna alınmıs bu akşam odasına gittim baktım ağlıyor sürekli yediğimi gözetliyor kocan korkumdan bişey yiyemiyorum bişey elimi uzatamıyorum lafını edecek diye diyo yarın akşama da yeter deyince yani gündüz yenmesin demek istemiş eşim onu ima etmiş anneme göre

Aralarında kaldım gidecem ben bakıcı bulun dio ben hemen nerden bulacam güvenilir birini şu salgın döneminde cok canım sıkıldı ya napcam ben

17 Cevaplar

0 oy
(553 puan) tarafından
Alınmış kadıncağız yaş ilerledikçe öyle oluyorlar sizde ona göre hassas davranın canım 
(230 puan) tarafından
Eşim yine bişey demedi ama annem terbiyesizliğini falan bırakmadı Vala inanki cok dikkat ediyoruz ama Bi yerden bişi cıkıo illaki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ana Ne var bunda alınacak allahım böyle alinganlar çok zor insanlar 
(230 puan) tarafından
Kız bide nasıl ağlıyor cok üzülüyorum yediğimi gözetliyor bişey yiyemiyorum ben bu evde kendi evimde istediğimi yiyorum gidecem ben diyo ben kötü hissediyorum kendimi
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ne saçma alınma sebebi ya ☺ gerçekten annen gereksiz yere Tribe girmiş canım alıncak birsey yokkki
0 oy
(34 puan) tarafından
Çok abartmamismi canım ya anneler daha ılımlı alttan almalı filan bence 
(230 puan) tarafından
Yani bana göre de bişey yok ama ne bileyim ya canım Bi keresinde annemi trene bindirecekti eşim cebinde para yokmus 10 TL o da cok bişey de değil annemden istemiş vay efendim sen benden nasıl bilet parası istersin kac aylık mevzu yine onu konustu
(34 puan) tarafından
Abartıyor tatlım ya konuş annenle istersen çok büyük sorunlar olmadığını söyle bi
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kız annen başka şeyler de mi hissetmiş yoksa bunu nerden çıkarmış ☺️☺️
0 oy
tarafından
An ben alinganlikta mastır yapmış nirvanaya çıkmış kadin resmen kırk yıl düşünsem aklıma gelmez 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Yaş gidince alıngan oluolar
(230 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Bunun nesine alınmış annen. Yarın akşama yetmez ben gündüz yerim deyip gülseymiş. Benim annem herseyi şaka yollu söyler eşime. Senin annende keşke alındıysa şaka yollu söyleseymiş.
(230 puan) tarafından
Yok canım ya alındıysa odasına gecip ağlıyor üzülüyorum o öle ağlarken eşime kızıyorum bende gündüz yeme demek istiyo yediğimi gözetliyor diye kızıyor bizimki de tam tersi
(13,872 puan) tarafından
Valla isin zor canım. Boyle arada kalacaksan bebeğine yabancı biri baksın daha iyi. Annen niye çocuk gibi alınıyorki.
(230 puan) tarafından
Kendi dedi ben geleyim istersen bakarım diye şimdi de gidecem diyo Vala dediğin gibi canım ya öbür türlü huzurumuz da bozuluyor sürekli tedirgin oluyorum bişey kızacak mı alınacak mı diye
0 oy
(592 puan) tarafından
Alinacak bir sey yok tabiki ama bazi insanlar fazla alingan oluyor insan nasil davranacagini sasiriyor, zor yani sen de arada kalirsin :(
(230 puan) tarafından
Sorma canım aynen arada kalıyorum hep eşime kızıyorum çeneni tutamıyon diye ben ne dedim dio annem saydırdı adama akşam akşam terbiyesiz falan dedi vala
(592 puan) tarafından
Esin de bisey dememis ki canim ya ona da kizacagin bir durum yok valla zor ya insan konusmaya bisey soylemeye cekinir.
(230 puan) tarafından
Aynen en ufak Bi suratı asık oldugunda bişey mi oldu Bi şeye mi kızdın anne diye soruyorum sürekli
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Yanlis anlamis canim guzel dille konus annenle anlat esine de soyle guzel dille birazccik sıkın disinizi alingan biraz galiba annen 
(230 puan) tarafından
Evet canım biraz alıngan ya cok da dikkat ederim ama yine Bi yerden bişi cıkıo illaki
0 oy
(276 puan) tarafından
Annen de ayni kaynam gibiymis benim kaynada herseye alinir annem de aksine hic alınganlık yoktur bunda bisey yok cnm ya alinmasin
0 oy
tarafından
Güldüm valla kız hakkını helal et kusura bakma 

Demek ki annenin canı sıkkın yada sizin evde cekiniyodur ondan alınmıştır 
0 oy
(701 puan) tarafından
Ağaçta bol yesin ne olacak. Damadı da ondan dememiştir.
(230 puan) tarafından
Eşimin içinde kötülük yok geldiği gibi konusuyo ben bişe demedim bunda ne var alınacak diyo annemde sucunu kabul etmio adam diye kızıyo
(701 puan) tarafından
Eşinin dediğinde bir şey yok ki nerden bilsin annenin bu lafa alınacağını
0 oy
tarafından
Kendini rahat hissetmiyorsa herşeyden alınır işte yapacak bir şey yok
0 oy
tarafından
Ay kusura bakma da annen çok abartmış ya 
(230 puan) tarafından
Ufak tefek biriktirmiş içinde sonra patlıyo böle işte
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Alınacak bisey yok bunda aslında ama fazla alıngan ya da yaş gittikçe daha hassas oluyorlar demek ki
(230 puan) tarafından
Evet canım cok alıngan ya bana göre bişey yok mesela ama o yediğim gözetlenio diye ağlıo
0 oy
tarafından
Annem çocuğa bakmamak için bahane aramış gibime geliyor 
(230 puan) tarafından
İlk torun aslında cok seviyo onun hayrına burdayım dio ama bilmiom ki canım ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 319 göst.
28 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 510 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu