0 oy
552 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

Günaydın hanimlar şimdi benim kızım 1 yaşında ve ben daha hiç adet olmadım. Bu normal mi 1.sorum. 

Hiç adet olmadan hamile kalınır mı korunuyoruz ama yinede korkuyorum vallahi. Buda 2.sorum. Acaba diyorum Allah etmesn bı kaza olsa hiç adet olmadığım için hamile kalmaz miyim. Fikri olan yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekürler:angel:

13 Cevaplar

+1 oy
(414 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Nasil yani 1 seneden beri adet gormedinmi 
(414 puan) tarafından
Vallaha insan hastaneye giderken teredutlu gidiyor bende kizimi hastaneye goturcem konturole ama nasil gitcem bende bilmiyorum
tarafından
Valla bilmiyorum canım hiç olmadı yorumlarda görürsün bı çok kişi varmış daha uzun olanda. Ama doktora gitmek şart tabi. Rabbimin izni ile şu virüsü bı biteydi rahatça doktorumuzada giderdik
tarafından
1 yıl kadar olmaması normal doktorum dedi 1 yıldan sonra eğer olmazsan gel demişti hemen menapoz falan demissiniz
(313 puan) tarafından
Ya aynen hemen menapoz vs :-D ben 2 yıl olmayan biliyorum
Bünyeden bünyeye değişir bu durumlar
tarafından
Annesi erken menepoza girmiş oda Allah korusun öyle bişe olabilir diye uyardı canlar. Herşeyi düşünmek lazım valla :)))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Daha demin bende boyle bir post açtım dediler ki 1 seneye kadar adet olmamak normal ama tabiki adet olmadan hamile de kalmış olabilirsin belirti falan varmı ki bende korktum bugün bundan
tarafından
Yok canım şuan belirti yok ama arar ara korkudan başım döner midem bulanır. :)))  Ben hamile miyim diye korkmuyorum şuan canm. Hani olurda bı kaza olursa hic adet olmadığım için hamile kalır mıyım acaba diyorum. Sende korkma yoktur inşallah. Hakkında hayırlısı kuzum
tarafından
Amin amin cümlemizin inşallah
+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Adet görmemem normal benim tanıdığım çok kişi var öyle 1 buçuk sene falan görmeyen var. Bide evet hamile kalırsın adet görmeden de
tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben de 14 ay olacak Adet olmadım ama eğer dikkat etme sen hamile kalabilirsiniz Bence korunmaya devam et sen
tarafından
Ediyorum canım zaten. Rabbim isteyene versin. Adet olmamak da bı yonden rahat olunca geç gelse panik olurum hemen. :))))Ama tabi acayip şişkinliği oluyor ya
(10,411 puan) tarafından
Aynen bende balon gibı oldum ve bacakların kemiklerim VK agriyo resmen  adet ağrıları çekiyorum ana dağa bişey yok böyle giderse 2 sene olmicam gibi
tarafından
Benimde öyle görünüyor. Ama çok sancım falan olmuyor şükür kuzum. Şişkinlik bazen kötü oda hamile gibi duruyorum ozaman ama adet ağrısı gibi şiddetli ağrılar olmuyor
+1 oy
tarafından
Benim annem doğumlarından sonra 2 yil adet olmamış yani dogumdan sonra böyle seyler olabiliyor. 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Neyle korunuyorsun
tarafından
Yazacamda korkuyorum kız :D sen şimdi o bir korunma yöntemi değil diyeceksin ama bebeğinden önce 3 yıl öyle korunduk yani geri cekilme
(4,289 puan) tarafından
Haha o bir korunma yöntemi degilll:D Ama harbi değil özür dileyerek sölüyorum erkeğin zevk suyunda bile sperm varmış kendini tutsa o sperm kosabilir sana bence riske atma derim bebegim :D
tarafından
Öyle canım dikkat ediyorum yani dediğim gibi eşime o konuda güvendiğm için rahatım. Rabbim verecek olduktan sonrada hiç bir korunma yöntemi garanti değil biliyosun kuzum. Bakalım hayırlısı artık:))
(4,289 puan) tarafından
Valla benim de ödüm kopuyor eşime de asla güvenmem:D hap kullanıyorum olcak olduktan sonra her türlü olur zaten
tarafından
Öyle canım. Rabbim korusun evvela :D böyle korka korka geçiriyoruz ömrümüzü yanarım ona yanarım ya :D
0 oy
(12,513 puan) tarafından
1 yıla kadar normal ama ilerisi için kadın doğum a Bi görünseniz iyi olur 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(313 puan) tarafından
Bende 6 aydır olmuyorum canım ve şişkinlik sinir stres çok yapiyo bende 

Bı Bı an önce olmak istiyorum

Ama hamile kalabilrsn tabiki dikkat etmeye devam et

Bazıları nasıl olsa emziriyorum dyo dikkat etmiyo ya ben şok oluyorum
tarafından
Ayy yok sütub koruyacağına yüzde yüz emin olsam bile boş bırakmam bacım Allah isteyene versin. Ha korunurken yine olur başım üstüne ama bile bile lades yapamam.
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Geçen gün arkadaşımla konuştum benden 2 ay önce doğum yaptı o da hala regl olmamış. Bu ayın 25 inde 1 yaşına girecek bebesi. Normal sanırım. 
tarafından
Öylymis canım teşekkür ederim
0 oy
(707 puan) tarafından
Bende 8 ay regl olmamistim.Cok normal her kadinin vücudu ayni degil.Hamile tabikide kalabilirsin korunmaya devam et.
0 oy
(390 puan) tarafından
1 sene normal cok kisi gordum boyoe. Ve doktorum.demisti.mi adet olmuyosun diye hamile kalamayacaksin diye bisi yok. Yani kalinir
0 oy
(291 puan) tarafından
1 sene adet görmemek normal, ama 1 seneden sonra doktora gitmen lazım artık. Burda biri yazmıştı canım, doğumdan sonra adet olmadan hamile kakmış. O yüzden korunun.
0 oy
(333 puan) tarafından
hayir dikktli olun adet olmasanizda gebe kalirsiniz...

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 342 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kubra_87 (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 185 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
10 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...