0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Kizlar temmuz gibi tatil yapmayi dudunuyoruz esimle ama korona muhabbetinden dolayi dedikki otele gitmeyelim hem bebek de var bi ev kiralayalim denize yakin tatilimizi yqpalim simdi esim kardesim de gelsin  diyor 19 yasinda kiz kardesi. Universite sinavlarina girdi stres atar diyor.Ben de basbasa tatil yapmk istiyorum zaten ailesini gormeye gittgimizde kardesini de gorecek acaba yanlis anlar mi basbasa olalım desem? 

9 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm ne bıleyum ama ben esımle basbasa olmak ısterdım
(94 puan) tarafından
Ben de oyle istiyorum canm sonucta senede bir kere gidiyoruz
(2,860 puan) tarafından
Ya bıde afedersın kız. 19 yasında yanı hıc mı yan yana gelemeyeceksınız :))
(94 puan) tarafından
Kiz esim isin o tarafini dusunmuyor bence baksana yoksa kardesini pesimize takmaya calismazdi benm kiz kardesim olsa sahsen getirmezdim zaten gitcegmz 5 gun bisey rahat rahat yan gelip yatamam da illa insan ceki duzen verir kendine
(2,860 puan) tarafından
Bencede zaten tatıle kafa dınlemek güzel vakıt gecırmek ıcın gıdıyorsunuz esınw söyle bence cnm
(94 puan) tarafından
Guzel bi sekilde soyliycem canm soylesem diretmez ama son anda pesimze takmaz insallah
-Reklam-
0 oy
(119,629 puan) tarafından
Sakin goturme tatilde eslerin bas basa olmasi taraftariyim akli basinda insan gelmez bile
(94 puan) tarafından
Cagirsa gelir canim.Ama ben basbasa olmak istiyorum esim neden kardesini takiyor pesimize anlamis degilim ona da icten ice kizdim yani
0 oy
(1,008 puan) tarafından
anlamaz niye anlasin senin.hakkin o.kadar ince düşünme bence cocugunla basbasa tatil.gibisi var mi
(94 puan) tarafından
Dimi ben fazla ince dusunuyorum direk soyliycem basbasa olmak istiyorum diye
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Ee korona olmasa otele gitseniz goturecek miydi. Cok sacma bende. Kari kocanin yaninda ne bileyim vala kendide rahat edemez bence:/
(94 puan) tarafından
Otele,götüremezdi ki ama cagirsa gel ev tutacaz dese gelir. Ben basbasa olmak istiyorum esim neden bunu istemiyor
0 oy
(365 puan) tarafından
Kiz fotoğraflarınızi cektirrsiniz en kötü ihtimalle :D
(94 puan) tarafından
Aman kiz fotograflari cekeriz selfiemizi:) ben basbasa olmak istiyorum ama anlasilan esim istemiyor
(365 puan) tarafından
Söylemediyse ekin kardeşini  insan bazen en yakınına tahammül edemiyor söylesen tm der bence şimdiden iyi tatiller :)
(94 puan) tarafından
Soylememistir heralde belki de annesi demistir kardesini de alin diye cunku ordayken bile esimin arkadaslaryla bulusacaktik annesi surekli kardesni de alin deyip durdu esim en sonunda kizdi pesime takamam arkadaslarm yanlis anlar onu sonra gezdirirm demisti. Bakalim insallah iyi bi tatil olur sagol canm:)
0 oy
tarafından
Ev tutunca kardeşiyle sınırlı kalırsa iyi :) bedava gibi oluyor ya taliplisi çok olur ama soyle yinede yanlız olalım diye 
(94 puan) tarafından
En iyisi boyle otel villa tarzi yer tutmak kisi basi parali oldugu icin birileri gelmeye kalkmaz :) oyle yerler de pahali iste
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Esinle basbasa yapılacak tatil Baska olur aile bireyleri olan Baska.. Ben olsam basbasa olmak isterdım
(94 puan) tarafından
E ben de oyle olmak istiyorum aile bireyleri ile olsa bastan oyle konusurduk erkekler neden bunu dusunmez anlamiyorum
(1,826 puan) tarafından
Sennç hassas yerden gir ben basbasa oluruz diye dusunmustm rahat edemeyiz falan re goz kırp falan filan :p
(94 puan) tarafından
Aynenn cnm ;) bakalim anlar insallh bizimki
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Ay sakın izin verme o hataya ben düştün eşimin erkek kardeşi geldi resmen ikisi gezdi ben peşlerinden gittim kötü bi olay ya izin verme derim
(94 puan) tarafından
Ayy seninki daha fena olmus canm iki erkek kendi zevklerine gore gezmiştir
(1,358 puan) tarafından
Bide kaybım otel ayarlamamis az kalsın bizim odada yaticakti kıyamet kopardım gittiğimde bin pişman oldum
(94 puan) tarafından
Yuh yaaa binsin otobuse geri donsun cok hakliymissin kiyamet koparilacak gbii
(1,358 puan) tarafından
Yavrum gece 3te gittik askere gidicem belki ölürüm diye acindirdi kendini abisine
(94 puan) tarafından
Ay gitsin kendi arkadaslariyla evli ciftin pesine ne demeye takiliyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Guzel bir dille konus esinle basbasa kalmak istiyorum falan diye canim getirtme yaninda rahat edemezsin kiz tatilini zehir etme 
(94 puan) tarafından
Evet canim tam anlamiyla rahat edemem cok istiyorsa kardesini tatilimiz bittikten sonra evimize gelir kalir ama tatilde basbasa olmak istiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
30 Nisan 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
2 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
18 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...