0 oy
692 göst.
Aile kategorisinde (961 puan) tarafından

Çocukların yasakları kalkınca memlekete gittik hem annemler hemde kayınvalidemler orda! Zaten gidince napacağımızı nereye gideceğimizi şaşırıyoruz neyse eşim bizi 1 haftalığına bırakıp döndü bizde biraz annemlerde kaldık sonra kayınvalidemlere gittik 2 eltim var ikisi de oradaydı kızıma diş bulguru yapmayı istediler bende olmaz dedim böyle bi zamanda hemde ama beni dinlemediler :ermm: köydeki akrabalar falan herkes geldi ve biz diş bulguru yaptık :'(

Tamam çok güzel bir düşünce ama bu zamanda büyük düşüncesizlik acaba ben mi yanlış düşünüyorum ;)

13 Cevaplar

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Köyde korona yok mu dediler benim kaynanam gibi :D
(961 puan) tarafından
Aynen ya bizde yok deyip deyip geziyorlar :/
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Guzel birsey düşünmüşler ama zamanlamasi yanlis olmus 
(961 puan) tarafından
Aynen canım ya o kadar ısrar ettiler ki anlatamam
0 oy
(200 puan) tarafından
Yanlis dusunmuyorsun vaka sayisida yukseldi Allah sonumuzu hayir etsin kalabalik ortamlarda bulunmamak lazim ozellikle cocuklar nerden gelecegi belli olmuyor bu illetin 
(961 puan) tarafından
Gerçekten öyle herkesle hergün görüşüyoruz burası köy diyor umursamıyorlar daha bi de nişan var :(
(200 puan) tarafından
Ahh canim keske gitmeseydin Rabbim korusun ne diyim artik
(961 puan) tarafından
5 ay olmuştu eşim çok gitmek istedi dinletemedim hem arabamız da yok şimdi bizi gelip aldılar tekrar bıraktılar
(200 puan) tarafından
Yaa esim de israr etti bizde gittik cok tartistim ama.dinletemedim ama kalabalik ortama girmedik kaynanam.kaynatam zaten disari cikmiyorlar oyuzden yoksa asla gitmezdim ama ben cok huzursuzdum baska hic biryere gitmedik dedim zaten beni oyle kalabalik yerlere sokarsan gelmem annesini babasini gorduk geldik yani hatta biz gitmeden once kaynanam gelmek istemisti birde otobusle valla dedim ne kendinizi riske atin nede bizi kabul etmedim
0 oy
tarafından
Tabikide dogru düşünüyosun bu zamanda bu ne cesaret hemde vaka sayısı artıştayken  seni dinlememeleri zaten saçmalık cocugun annesi sensin neye göre karar verdiler burda virüs yok kafasi mi acaba 
(200 puan) tarafından
Aminn aminn
(961 puan) tarafından
Amin inşallah tez zamanda yasaklar geri gelmeli bence :(
(200 puan) tarafından
Sen yine gitme o dugune canim aynen olan oldu artik bundan sonrasina dikkat et
(961 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah eşim ikna olur gitmemeye :/
(200 puan) tarafından
Benim yasadigim yerde riskli bolge inan bana hic biryere cikamiyorum esimede diyorum.ne olursun dikkat et sende hamileyimde korkuyorum biz tedbirimizi alalim Taktir allahin
0 oy
tarafından
Sen sonuna kadar haklısın canım 
(961 puan) tarafından
Haklıyım ama onlar galip ben mağlup :/ önümüzdeki ay nişana bekliyorlar beni bi de 500 kişilik salon :o
tarafından
Gitme canim bosver sen kendi aıenı dusun
(961 puan) tarafından
Hiç istemiyorum ama eşim tutturdu gidecez diye yeğeni nişanlanacak onlar bizi düşünmüyor biz onları düşünüyoruz :/
tarafından
Keske mantıklı dusunse herkes canım :(
(961 puan) tarafından
Dedim düğüne gideriz biz gitmesek kalacak mı sanki ama karşı tarafta anlamıyor kesin gelirsiniz gözüyle bakıyor maalesef
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Dış buğdayı değil mi o kız :D ben oraya takıldım  :D

(961 puan) tarafından
Aynısı değil mi ha bulgur ha buğday  ne fark eder :D
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Su zamnda haklisin canim onlarda iyilik yaptilar akillarinca gariplerim
(961 puan) tarafından
Sağolsunlar çok iyiler hep düşünürler ama bu zamanda büyük düşüncesizlik
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Köy yeri diye önemsemiyor insanlar valla ya nerden ne olacağı belli olmuyor işte. Benim kaynanagil de öyleydi 2bin kişilik ilçede yaşıyorlar köy diyorlar zaten disardan biri geliyor eşine bulaştırmıs ordan cenazeye gitmiş herkes derken 30 vaka oldu valla 1 ay karantinada kaldı 2bin kişi. Kendinde yıkan çocuğu da güzelce yıka. Insallah olmaz bisey canım. 
(961 puan) tarafından
Gelir gelmez yıkandık kimselere de vermedim ama bi de büyük kız var herkesle temasta bu çocuklara gelen serbestlik iyi olmadı
(2,447 puan) tarafından
Evine dön bosver canım. Sağlık en önemlisi vakalar da artmaya başladı zaten
(961 puan) tarafından
Döndük çok şükür inşallah tekrar yasak olur diye dua ediyorum 1 temmuzda düğün salonları açılacak çok korkutucu
0 oy
tarafından
Eltinlerdeki bu cesaret maşallaahhh sen haklısın valla
(961 puan) tarafından
Onlar her ortama giriyorlar her yeri geziyorlar herkesle görüşünce öyle oluyor maalesef
0 oy
(414 puan) tarafından
Kprona sizin koye ugramamis demeki millete akil kalmamis 
(961 puan) tarafından
Artık serbest olunca daha da rahatladı herkes maalesef
(414 puan) tarafından
Bizim milletimize rahatlik  zaten yer edinmis bitti diye herkez rahat
(961 puan) tarafından
Evet çok rahatız normalleşme dediler ama bizim insanlarımız normal değil
0 oy
(879 puan) tarafından
İyi niyetli guzel bi organizsyon lakin ortalik karisikkk
(961 puan) tarafından
Kesinlikle öyle Allah korusun
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Ben Eskişehir de yaşıyorum buranın ilçesine İstanbuldan bı kadın geliyor bebeğine doğum günü yapıyor 32 kişi davet ediyor kadında koronaymış şuan bütün ilçe karantinada sadece Kendi aranizda olsa daha iyi olurdu
(961 puan) tarafından
Allah korusun kendi aramızda olsa bile gün içinde diğer herkesle görüşüyorlar biz görüşmesek erkekler onlar görüşmese çocuklar :( köyde bu durum değişmiyor maalesef
(12,854 puan) tarafından
Anladım canım Allah korusun hepinizi
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yanlış zaman malesef ki.Allahim korusun meleği 
(961 puan) tarafından
Amin inşallah bütün bebekleri korusun Rabbim

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 556 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Haticeeeeeee (94 puan) tarafından soruldu
+1 oy