0 oy
838 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Merhaba ben 6 haftalik hamileyim kaynanamla ayrıyız sürekli beni evine çağırır güya yemek daveti ama her gittiğimde bana evi komple temizlettirir her işi yaptırır bıktım artık ben anneme bu kadar iş yapmadım neyse bide yaşında fazla yok genç sayılır şimdi hamileyim diye kurtuldum sandım sürekli beni çağırıyor sanki gündelikçi çağırır gibi gel evimi temizle diyor eşimde birşey demiyor annemdir birşey diyemem dedi ne yapsam da benden uzaklaştira bilirim ay fikir verin valla canıma tak etti ben hizmetçi miyim daha yavrum çok küçük dinlenmem gerek anlamıyor mu eltim daha önce düşük yaptı oda hamile o düşük yaptı diye onu cagirmiyor benimde düşük yapmamı istiyor demek ki zaten o kızı o hale o getirdi 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Midem bulanio iyi değilim de sürekli yat kusmasanda git lavaboya miden bulabiomus gibi onlar bundan anlar 
(64 puan) tarafından
Kız bu çok iyi taktik ama o bana yine koca karı ilaçlarını yapar gerçekten midem bulanır daha iyi olur vallahi teşekkür ederim
tarafından
Benim düşük riskim vardı çok agrım olurdu ben biraz daha abartır hiç kalkmazdim
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
En sevdiği yemek takımını kir bi kactane sonra temizlik yaparken bişeyleri daha kir çağırmaz zaten :D öyle şey mi olur ya hamile kadın cagirilirmi 
(64 puan) tarafından
Daha önce bir takımı kırdım kocama aldirtti yine kız çok fena bir kadın ay keşke bende böyle entrikalı olsam hayatta onun gibi olamam teşekkür ederim canm
(3,036 puan) tarafından
Gitme bahane uydur rahatsizim de ağrım var de
(64 puan) tarafından
Yok yapacam ben artık susmiycam
(3,036 puan) tarafından
Haklısın valla canım ol.az öyle ben kendi evimi toplamaya üşeniyorum elalemin evini hiç temizleyemem sende öylesin dır eli ayağı tutuyor madem yapsın
0 oy
tarafından
Açıkça söyle yani yeni hamileyim benim dinlenmem gerekiyor bu haftalarım tehlikeli kusura bakma diye. Vicdan azabı cekersin bise olacak olsa. Bu durumlara sokma yani kendni.
(64 puan) tarafından
Çok vicdansız ama kendi kızına hayata böyle yapmıyor söyledim valla ben 9aylikken halı yikiyordum diyor utanmadan zaten düşürmüş o bebeği hala konuşuyor teşekkür ederim yinede anlatırım
tarafından
Sakın ha taviz verme. Doktora gittim tehlikeli durumum falan de sürekli yatmam gerekiyor de. Allah basa vermesin tabiki de. Sen cocugunu düşün ister kızsınlar ister küssünler. Önemli olan bebeğinin ve senin saglıgın.
(64 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm dediklerinizi birbir yapicam
tarafından
Katılıyorum. Sağlığın şakası olmaz. Tamam kurtuluş yolu olarak mantıklı gelebilir ama doğru bisey değil. Sen gerçeği syle bence. Açık açık ben hamile halimle iş yapamam de. Ve gitme çağırırsa. Anne ben kendi evimi toplayamıyorum sana nasıl yardim edim de mesela. Yemeğe çağırıyor gibi yaparsa yine biz eşimle yicez de ne bilim
tarafından
İşte bazıları anlamıyor kuzum bu duruma düşürüyorlar ister istemez saglık herşeyden herkesten önemli.
0 oy
(27,415 puan) tarafından

doktora gittim düşük riskim varmış fln de oyle kurtul...Rabbim korusun yinede 

(64 puan) tarafından
Soyliycem valla eltim onun yüzünden düşük yaptı şimdi sıra bende benle uğraşıyor düşmanım sanki teşekkür ederim canm
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Yapamam gelemem de artık hamileyim dikkat etmem gerek ben kendi evimde bile yapmıyorum de gitme yani zorlada götüremezya
(64 puan) tarafından
Vallahi kendi evim çok dağıldı kalkıp yapmıyorum doktor dikkat et dinlen dedi zoruma gidiyor birde baskasininkini yapmak soyliycem bunuda sağol
(2,264 puan) tarafından
Söyle valla senin ve çocuğunun sağlığı önemli herşeyden
0 oy
tarafından
Düşük tehlikem var de yanaşma
(64 puan) tarafından
Soyliycem valla bıktım ondan
0 oy
(62 puan) tarafından
Delimi o kiz nasil iş yaptiryo 
(64 puan) tarafından
Benle çok uğraşıyor sanki bilerek yapıyor bende anlamıyorum
(62 puan) tarafından
Benim eşim olsa okunuda asla bırakmazdı sende dusuk tehlikem var de
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun  canim.. tatli dile masa alte immalar yapsan kendi evim temizliyemiyorum .. yada doktorlar diyo cok yorma kendi felan.. hava sicak gelemiyorum ..yani yalan deyil bunlar ... gercekten yormamalisin ve sicakken dişarı cıkma fazla..:))
(64 puan) tarafından
Soyliycem valla birbir anlaticam anlamiyorsada hayatta artık o eve gitmiycem teşekkür ederim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sorun o kadın da değil vicdansız kocan da canım 
(64 puan) tarafından
Kocam evimi temizliyor bana yardım ediyor ama annesi onun yanında sürekli oy ben ölüyorum hastayım diyor fenalık geciriyor hastaneye götürüyoruz doktor zımba gibi diyor ama eşim yinede annesine kiyamiyor onuda dovucem birgün az kaldi
0 oy
(13,725 puan) tarafından
Kocanın arada denge kurması lazım .

Eeee annesidir diye seni gebertiversin,sesi çıkmayacak mi
(64 puan) tarafından
Annesi çok sinsi hep hasta taklidi yapıyor kız semra kaynanan bile daha beter ben evlenmeden önce nisanliyken onlara gidince o kadar iyiydiki anlatamam ama bir evlendim 360 derece döndü gerçek yüzünü gösterdi Cok sinsi Allah affetsin kocamla konusucam bu böyle olmaz
0 oy
(13,939 puan) tarafından
Madem kocan annesine bişey diyemiyormuş , kadın tutsun parasinı ödesin temizletsin annesinin evini. Öyle şey mi olur ya kendisi temizlesin evini yaa başkasini bulsun. Hamile kadın el üstünde tutulur , hiç olmazsa torununun hatrina iyi davranilır. Valla Allah once kaynanana sonra da kocana akıl ve vicdan versin.
(64 puan) tarafından
Amin valla ben hayatımda böyle şey görmedim anneme söylesem canıma okur onuda mahf eder artık asla yapmiycam
(13,939 puan) tarafından
Ben kendi evimi temizleyemiyorum anne , bende seni yardima çağiracaktim de birdaha çağıracak olursa.
(64 puan) tarafından
Ay evet bu çok iyi teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yarm yamalak yap cnm sende tam temizleme hep yari kirli olsun ki bidaha yaptirmasn
(64 puan) tarafından
Başımda bekliyor olmadıysa yine yaptırıyor ben ona ne yapacağımi biliyorum artık hayatta gitmiycem buraya kadar
tarafından
Gittigin kabaat bi bahane bul gelemem de
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Benim kaynanam da temizlik yönünden değil ama yemek yönünden öyle yemek var mı geliyoruz karnımiz açıktı vs bende eşime dedim ben artık kendime zor yetiyorum k.bakma yapamamda agirliyamam da eli ayağı tutuyo gezmeye gelince de senden benden sağlıklı yani ... Eşine de ben ağır iş yaparsam anı hareket yaparsam bebegimiz bundan zarar görürse vicdanın rahat olacak mı de kaynanan da çağırdığnda ben de benim evi temizlemeye zorlanıyorum artık doktor yatacaksin dedi k.bakma anne gelemem de 
0 oy
(583 puan) tarafından
Basım donuyo falan de yalandan baygınlık geçiriyormus gibi yap kanamam başladı de düşerse senin yüzünden düşer falan de ağla birde güzel daha demez insAllah
0 oy
tarafından
Hamileyim kasıklarım ağrıyo gelemem yorgunum midem bulanıyor başım dönüyor gibi bahaneler üret boşver. Benim kaynana da aldı başını gezmeye gitti eltimin evi yakındı gitti iki çocukla temizlik yemek yaptı bi gün de ben gittim ama bi dahakine dedim eltime gezmeye gitmesin de baksın kocasına oğlanlarına bize ne? Kızlarını akıp denize gidiyo gelinler hizmet etsin başka? 
0 oy
(377 puan) tarafından
Kayinvalinede deki anne kusura bakma dusuk riskim var dkkkat etmem lazm gelemem kendi evimi bile toplayamiyorm de. Gelsn o sana baksn. Gaddar kari. Bnmde dusk riskim vardi  4 ay yatakdan ckmadm ilk dusk olmstu esim bakti annem kayinvalidm geldi evimi temzledi. Kmse boyle bi durmda cagramaz sni kndni cocugnu dusn en bsta
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Gitmiyorum de birazda senin elinde ister kavga çıksın yani glmiyoum hamileyim dinlenmem lazım de suratına kapat
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Doktor riskli yorulmamam gerektigini söyledi yapamam e
0 oy
(105 puan) tarafından
Cocuğu bahane edip sadece 9 ay kurtulcan ondan sonra yıne başlıcak. Huylu huyundan vazgeçmez en başından elini alıştırmıcaktın o seni cağırınca evde işim var dicektin her seferinde gitmişsin sende hak etmişsin biraz bu bu durumu 
0 oy
(788 puan) tarafından
Kusura bakma ben hamileyim kendine başka temizlikçi bul artık kendi evimi bile temizleyemiyorum de gelemem de lafı ağzının ortasına sok ve gitme oğluna da söylerse selamını söylesin eşine de diyeceğin tek kelime ben hamileyim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 138 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
0 oy
3 cevap 178 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aysekkkk (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 171 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,813 puan) tarafından soruldu