0 oy
1,981 göst.
Aile kategorisinde (164 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar Şimdi ben bu elbiseyi aldım Yarın arkadaşımın kınasında giymek için Tabii mankenin üzerinde durduğu gibi ben de durmadan göbeğim olduğu için ama yapacak bir şey yok elbisem Çok mu kötü Sizce görümcemi Hiç beğenmedim Dedi hic yalişmamiş sana dedi 

image

image

çok da beğenerek almıştım

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnce çok güzel güzel bir şal ile harika olur 
(164 puan) tarafından
Kahve tonu şalla kombine yapmayı düşünüyorum ama
tarafından
Mor mu elbise
Kahve tonu derken açık kahve olur yada tatlı pudra pembesi de olur
(164 puan) tarafından
Elbise mor mankenin üzerindeki renk yani Pudra rengiyle denedim ama pek hoş olmadi kave tonu acık kahve çok güzle oldu
tarafından
Açık kahve olursa güzel
-Reklam-
0 oy
(2,241 puan) tarafından
valla hafif gobek olunca daha bir seker durmus :))) gonul gonul rahatligiyla giy canim tesetturunu de yapinca cok guzel olur eminim
(164 puan) tarafından
Yaaaa Çok tesekur ederim❤❤❤❤☺☺
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Bence çok güzel olmuş :)
(164 puan) tarafından
Çok sağol cnm benim ❤☺
0 oy
tarafından
vallahi gorumcen zevksizmi anlmdm  ama bnce ck sirin olms gyettr yakismisss ck ciddi soluyrm gobuste ayri sirinlik katmis bikereee 
(164 puan) tarafından
Ya aslında Çok da zevksiz değil aldığın kıyafetleri beğenmiyorum sonra da sürekli benim kıyafetlerimi giyiyor ve bir de benim kıyafetlerimi beğenmiyor
tarafından
kiskanc ozmn tipki bnm eltim gbi elestirir ama gder aynisini benzerini slir giyer bnce yksms giy cnm
0 oy
tarafından
Valla kuzum hanilesin ama ona ragmn yakismis sanki hamilelik gibi olmus hani hic dar gelmemis onu demk istiyorum. Bence giy guzel yakismis. Onemli olnoln senin yakistirmn baskasini bosver
(164 puan) tarafından
Evet giyim yarin bunu ben ozaman :):):)
tarafından
Giu giy kiskanan catlasin:))
0 oy
tarafından
Çok yakışmış canım güle güle giy 
(164 puan) tarafından
Tesekur ederim sağolun
0 oy
(74 puan) tarafından
Bence cok güzel güle güle kullan :) 
(164 puan) tarafından
Tesekur ederim sağolun❤❤❤❤
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Hamilesin cnm ne olcak yakışmış bence giy
(164 puan) tarafından
Tesekur ederim cnm ❤❤❤
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Kuzum eminim ayakkabı ve şalında olunca elbise tamamlanacak her aldigim elbiseyi giyip olmadı sevmedim diyorum ama o gün hazırlanıp makyajım salim tam olunca com içime sınıyor bence gayette güzel mankendeki gibi olması beklenilemez onun her yerine shop yapıyorlar bence com güzel olmuş güle güle giy kına içinde rengi gayet uygun olla kırmızı bordo giyeceksin diye bi kural yok :)
(164 puan) tarafından
Çok tesekur ederim güzel yorumun için ❤❤☺☺
0 oy
tarafından
bence cok guzel olmus göbeğin kotu durmamis ki hiç
(164 puan) tarafından
Tesekur ederim sağolun☺☺
0 oy
tarafından
Cok.guzelmis canm  cok guzlde olms icine sinmedimi yoksa
(164 puan) tarafından
Benim içine sindi beğenmesem almazdım zaten de hic yakışmamış falan dedi kafami karıştırdı görümcemm
tarafından
Bosver canm takma o zamn cok guzlde yakisms rengide cok guzl gule gule kullan
0 oy
(571 puan) tarafından
Ama üstündeki farklı mankendeki farklı 
(164 puan) tarafından
Yok kız aynı Benim telefonun kamerası bozuk ya o yüzden böyle çıkmış
(571 puan) tarafından
He ondan :) gorumcen göbek var diye güzel durmamış demistir kötü değil ya güzel duruyor sen bidaha ona sorma bize sor olurmu :)
0 oy
tarafından
yakismis bence kimseye bakma
(6,137 puan) tarafından
Esinle tartışan pazartesi ailesinin yanına gitmek isteyen sen miydin
tarafından
evet bendim canım yol 24 saat sürdüğü için doktor onermedi kan dolasimi durabilir sabit kaldığı için ucakla git havaalani yok burada esim cok yalvardı cicek pasta falan almis yatak odasini suslemis kart yazmis uzun bi yazı nem geri adım atmadım ağladı bu defa hâlâ onunla barismadim konusmuyorum da babam gelecek iki güne kendi arabasiyla geleceği icin daha rahat olur diye düşündüm yine de gidecegim ailemin yanına bu böyle devam etmez bana acımadı vururken ben de ona acimiyorum şu an
(6,137 puan) tarafından
Peki gönderecek mi izin verecek mi? Inşallah hakkında hayırlısı olsun ınşallah düzelirsiniz mi desem yoksa Allah kurtarsin mi desem bilemedim kendine ve bebegine çok dikakt et sen ona o sana muhtaç
tarafından
Allah razı olsun  insaAllah hayırlısı nasilsa o sekilde olur
0 oy
(5,551 puan) tarafından
Bencee elbisen ayrı sen ayrı güzelsin.  Çok beğendim . Ve hamilesin olacak o kadar
0 oy
(285 puan) tarafından
Görümce işte beğenmez tabi. Ama yakışmış topuklu ayakkabı giyersin kaldırır elbiseyi eşarpla salla tamamlarsın bide makyaj yapıyorsan tamaamm:-))
0 oy
tarafından
Kuzum sen begendiysen kimene bence hos durmus gule gule giy 
0 oy
(89 puan) tarafından
Görümceler yine iş başında :)) bence yakışmış 
0 oy
tarafından
Kemeri takmazsan göbeğin kapanabilir ve daha hoş durur
0 oy
(143 puan) tarafından
Eski post kadın elbiseyi eskitmiştir bile

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 369 göst.
20 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Oğluşannesi (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 841 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.
28 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 630 göst.
24 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu

374,637 soru

11,205,004 cevap

34,507 kullanıcı

...