0 oy
631 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,201 puan) tarafından
Moralim çok bozuk:(( duzenli kan hapi kullanıyorum ama kan derecem giderek düşüyo 11 di 10 oldu busefer günde iki kere içmeye başladım bugün test sonucunda yine 9 olmuş bu sefer:( doktor hamilelikte 12 ve ustu olması gerekiyo demişti:( sağlık ocagindaki doktor demir iğnesi varmış doktora söyleyin yazsın demis yukseltrmi acaba doguma az var beni böyle doguma nasil alcaklar:( 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
benimde kanimm dusuktu hala ilac kullaniorumm ama dogimda bi.sorun yasamadimmm.. 9.7 cikio benimde hatta dogumdan snra 7.6 ya kadar dustuu 
(2,201 puan) tarafından
Kan falan verildimi
tarafından
zaten kullaniodumm ama doktorumm baska verdi 6 ay kesin kullanmami istedi
(2,201 puan) tarafından
Anladım canım tessekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnimde hamilelikte kanımı yükseltmiyordu haplar doktor Feramat yazdı kan hapı o çok güzel yükseltti 
(2,201 puan) tarafından
Ben ferrum kullanıyorum günde iki kez haptan hapa göre farkediyomu acaba ya ?
tarafından
Öncesindr gyno ferro sonal kullandım Bn cnm oda kan hapı yükseltmedi hiç Feramat hemen etki etti bnce fark ediyor
(2,201 puan) tarafından
Evet çünkü bnde 2 aydır kllniyom temelli düşmüş tessekkür ederim bilgi için:)
0 oy
(4,875 puan) tarafından
O ilaçları en az 6 ay kullanmanz  lazım ki değerini yukseltsin  benimde 8 e düşmüştü doğurmadan 2 hafta önce 2 defa kan verildi öyle yükseltildi  yoksa sezeryan olmuştum doktorum çok ciddi  kan kaybın olur mutlaka verilmesi lazım demişti 
(2,201 puan) tarafından
2 aydır falan kullanıyodum bnde ondan mı acaba pek etkisi olmadı daha dersin ?
(4,875 puan) tarafından
2 defaya çıkarmış inşallah çıkar ama  Doktorun mutlaka böyle devam ederse kan serumu verecektir.
(2,201 puan) tarafından
Olabilir bnada oyle geliyo bakalim. Tessekkür ederim yorum için ,:)
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Sole doktoruna bi belki ise yarar canm Allh sifa versin :* daha var dogumuna toparlarsin uzulme pekmezin varsa evde pekmez ic  kuru siyah uzum ye cekirdekli onlrda kan ypar
(2,201 puan) tarafından
Allah razı olsun :** uzum yiyom da bakalim yarın bi gideyim ne dicek inş düzelir:(
(2,351 puan) tarafından
Duzelir duzelir bada birsuru kan ilaci vitamin verdu degerlrm dusmus bnmde ama bn duzenli icmiom ilc konusunda cok vurdum duymazim ya :/
(2,201 puan) tarafından
Iç iç son haftalardayız dikkat etmek lazım baksana cocuk bizi içerden içerden kemiriyo :)))))
(2,351 puan) tarafından
He sorma ya :))
0 oy
(2,181 puan) tarafından
benimde dusuk olan kanim gebelikte hep yuksek cikiyo :D keciboynuzu pekmezi ve siyah kuru uzum ise yarayabilir ben pekmezle 13e cikarmistim bi aralar :)
(2,201 puan) tarafından
Bunye meselesi iste dimi:)) tavsiyen için saoll
(2,181 puan) tarafından
aynen canm :)
0 oy
tarafından

sende bendensinn canim kan hapi kullanmama ragmen her kontrolde dusuyorduu. suan 1 aydr gtmiodum kontrole yarib gidicm bakalm en son gttigimde 11den 10adusmustuu :D

(2,201 puan) tarafından
Git git bnde yarın gitcem bakalim ne dicek ihmal etme:) önlem almak lazim son zamnlarda yaklaşınca bak bn cok dert yaptım :))
tarafından
aynenn oyle canim valla
0 oy
tarafından
Kuzum niye üzülüyorsun en kotu nolur doğum anında kan verirler yükselir zaten korkma :)
(2,201 puan) tarafından
:)) banda kan verilir gibi geliyo çünkü az kaldiya :) bu bebiş beni maf etti :))))
0 oy
(348 puan) tarafından
Baya dusmus canm ama 9 ile doguma girilihor benimde doktorum boyle demisti Allah yardimcin oksun ben icmiyorum bile kan ilaci yemyes kusuyorum cuma kontrolüm var dr solicem
(2,201 puan) tarafından
Söyle söyle ihmal etme sakın. Saol bu arada Allah razı olsun canim benim
0 oy
(78 puan) tarafından
Benim kanim 5e düşmüştü 1 hafta hastanede yatıp kan aldım bide maltofer diye bi ilaç var onu kullandım şuan 12 oldu
(2,201 puan) tarafından
Sanada çok geçmiş olsun canim ,:( Allahtan şimdi değerin cikmis
0 oy
(215 puan) tarafından
İğne daha etkili diye biliyorum canım yaptır bence geçmiş olsun 
(2,201 puan) tarafından
Tabi iğne direk etki. Yarın konuş cam anlat cam doktora tessekkür ederim saol:)
0 oy
(215 puan) tarafından
Ben de panik atak olduğu için hap kullanamıyorum O yüzden oligofer şurup kullanıyorum
(2,201 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim zor bisi annemdede var :(
(215 puan) tarafından
Allah annenin yardımcısı olsun canım
(2,201 puan) tarafından
Hepimize canım saol ♥️
0 oy
tarafından

Pekmez için yeşil mercimek tüketin daha pek çok kan yapıcı yiyecek var. Doğal yollardan kan artırmayı deneyin en güzeli de bu bence :)

(2,201 puan) tarafından
Tavsiyelrin için tessekurler ♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Kan baglayabilirler canm 
(63 puan) tarafından
Keci boynuzu pekmezi özü işe yariyor gercektrn aktarda satiliyo ben hergün bir muzu ezip icine bir kaşık pekmez birazda ceviz katp yiyorum hem enerji veriyo hem kan yapiyo hemde bebeğe kilo aldrmak icin birebir
tarafından
Evet ama harnip pekmezi daha etkili bende de hic kan yoktu esim hergun bir kasik pekmez yedirdi kuru uzum yedirdi gercekten kanlanmisim
(63 puan) tarafından
Doğrudur canm bi cok öneri var aslnda ben yapip memnun kaldığımı söyledim daha etkili bisey muhakkakk var dir
tarafından
Kuru uzumde cok iyi yapiyor arkadasa tavsiyemiz olsun canm :)
(2,201 puan) tarafından
Tek tek okudum çok saolun yorumlar tavsiyeler için ♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
28 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,984 göst.
24 Nisan 2019 Aile kategorisinde Nergisyılmaz (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 842 göst.
0 oy