0 oy
528 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Kimseyle bi kötülüğüm yok sevmeyeblrsnz benimde var sevmedklrm saygı duyarım ama Bu kadar dışlamak olmaz her postumu yanlış anlaşılmasından bıktım 

Benim konuşma tarzım sizden değişik olabilir bu da normal birşey 

Ama anlaşılması zor şeyler yazmıyorum neyse bunlar değil zaten mesela şimdi bunlara da linç gelir neme lazım

Burasını benimsemiştim sizleri sevmiştim kimsem yok yasadgm y2rde sizleri ailem olarak gormek istemiştim 
Ama buraya fazla geldim sigamadm anladım artık  :((

Şimdi diyen olacak burası sanal ortam ciddiye almaya değmez zaten bu yüzden 2 3 yıldır burdym ama sanal ortamı değil

Insan sizi ciddiye aliyor değer veriyor bunuda UNUTMAYIN;)

ADMINE YAZDIM MERAK ETTIGIM SORULARI CEVAP GELSIN 
ONA GÖRE GIDICEGM BIR DAHA GELIR MIYIM BILMIYORUM ;)

HAKKINIZ GECTI ALLAH RAZI OLSUN HEPINIZDEN 
HELAL EDERSNZ MUTLU OLURUM BENIM VAR USE HELÂL OLSUN 

20 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından

En İyi Cevap

ADMINE YAZDGM MESAJIMA KARŞILIK ALAMADIM DAHA HENÜZ 

VE HEMEN LINC ETMEYE GELMEYİN BAZI LINC SEVERLER GIDEN GERI DÖNÜYOR TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALITOE GIBI IGRENC DUSUNCELERINIZI KENDINIZE SAKLAYIN;)))

VE BUNUN DISINDA YORUM YAPAN GUZEL YÜREKLİ ARKADAŞLARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER IYI KI VARSINIZ..:angel:

(625 puan) tarafından
Tanımıyorum gitmesini istemedim :) kız
(3,769 puan) tarafından
Dido canım teşekkür ederim canısı

Saol canım egc01 olsun tanışmak bir merhaba kadar yakın ♡
(2,840 puan) tarafından
kiz gitme ne bakiyon milletin lafina gercekden 1seneden fazla burdayiz
neler gorduk neler sende biliyosun dedigin gibi sanal ortam filan diyolar ya gercekden oyle olmuyor insan burda bi dostluk kuruyor derdine derman buluyor bizde onlarin dertortagi oluyoruz bir nevi sirdasi...
hakkimiz geciyo haklarini aliyoruz yeri geliyo helallik tabiiki istencek ne olursa olsun
 not:kiz ben o yorumu belirli 1-2 kisi icin yaptim haa tukurdugunu yaladi dondu filan senle ilgisi yok :) kuzum
(625 puan) tarafından
Tabiki de beybi  ;)
(3,769 puan) tarafından
Eskisi gibi girmeyeceğim ama çünkü hep bi on yargıdan anlaşılamamkdn yoruldum
Bi annem var herşeyimi derim kimsem yok ama hani hersyi de anlatmk istmeiorm yeri geliyor buraya anltiorm ilk ama görüyorum ki olmuyor yeri geldi yüzüme vuruldu anlattgm çoğu zaman anlaslmdm anlatma şeklim farklı olayları evet kabul ediyorum ama bukdr da anlaslmayack değil yaa:((

Burayı sizleri ailem gibi görüyordum ama artık üzülüyorum ben duygusal biriyim değeri kolay verirrm kolay da kirilrm yerine göre
Burada bazı insanlar daha bi değerli oluyor karşılık görmeyince uzaklasior insan

Anladım kuzum sorun değil :)♡♡♡♡
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bence konuşman çok güzel anlatımında bir hata yok senin anlayanlarda hata olduğunu düşünüyorum. Kimse için kendi sevdiğin şeyleri bırakma. Herkesin seveni sevmeyeni var yinede karar senin ama bence yenilgiyi kabul etmek gibi bisey bu 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Niye gidiyon noldu ki:(

0 oy
(13,887 puan) tarafından
sanal burası takma bence
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Gitme kizz ♥️
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz ne gidiyon bosversene yaa 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun hickmseyi takma kafana kmse kmseyi takip uzmesin kendini nefes aliyorsak bin şükür 
0 oy
(414 puan) tarafından
Noldu kiz anlamadim nere gidiyorsun bos ver insanlarin nededigini
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Fazla burayı ciddiye alma derim
0 oy
tarafından

Karpuz kesecektik kiz nere gidiyon:woot:

Beni de disliyorlar canim. Bak ben gidiyor muyum. 

0 oy
tarafından

Kızzz durr daaa konuşuyoruz iki tartışıyoruz başırışıyoruz nere gidiyon

0 oy
(879 puan) tarafından

Nolmus ki her gun biri gidiyor geliyor olabilir yani :D

0 oy
tarafından
Aman canım buraya ne bakion sen boşversene sana laf sokuldukça sende sokacaksın okadar 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum agzi olan konusuyo aman bosver takmaya degmez
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Sanal ortamı ne çok takıyorsunuz ya 

0 oy
(3,750 puan) tarafından
Ne oldu canım 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Anaaa kankam kim kirdi senin kalbini
0 oy
tarafından
Ayyyy Allah aşkına gittin okey sanki senin derdine düşecek o kişiler giderek,kuruntu yaparak kendini üzersin özelimi asla burda anlatmadım sorular sordum asla evimdn ailemden bahsetmedim burdaki bir kaçı yam yam gibi insanların özel hayatını not alıp bir olay oldu mu yüzüne vururmaya başlarlar ona üzülürsn ama gerisi senin umrunda olmsn inanki burdakileri buraya bıraksn bu kdr sıkıntı etmezssn 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Değer mi peki ? Ağızı olan konusuyor. O tarz insanları kaileye dahi almayacaksın kuzum. Boş boş konuşup dursunlar .
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kuzum kimse için hayatını değiştirmeye değmez napacaksın biliyomusun hoslanmadigin insanları görmezden geleceksin. Ben senin kalbini biliyorum iyi niyetini biliyorum inşallah herşey yoluna girer kızın düzüne girer gitme kimse için inadına kalmak lazım burası kimsenin hanı değil .

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 460 göst.
0 oy
5 cevap 664 göst.
8 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu