0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Esim izne geldi sonunda kavuştuk yavrumuzu gördü ama esas bomba su ailesiyle sorunlarım vardı bilen bilir dün eşim gece 1 gibi indi uçaktan kaynima söyledim gidin alın diye gidip eşimi aramış demiş babamı ara soyle gelin beni alın diye ayıp demiş böyle ben gelip alırsam ne alakaysa çocuk gecenin bir vakti virüs var orda bekliyor daha bir de babasının gönlünümü yapacak anlamıyorum ya oda demiş gerek yok ben gelirim taksi bulmuş gelmiş ama bir sinirli bir sinirli zaten bana yaptıklarını biliyordu hem onun siniri hem kaynimin babamı ara diyip havaalanına gitmemesi neyse eşim geldi ve hemen dedi yarın gidip ev bakıp ev alicam sonra burdan taşınıyoruz dedi ben çok mutluyum istediğim buydu zaten lakin şu zamanda ev tasimak nasıl olacak küçücük çocukla bunu düşünüyorum ve annenlere yakın bir ev olsun dedi annemleri kendi annesinden çok seviyo çünkü annemler ona daha yakın cidden ben eşimin ailesini anlayamadim annesi eşime tripli insan ne olursa olsun gelip oğlunu görmez mi aylar olmuş eşim de yukarı çıkmadı valla çik yinede dedim yok benim annem babam yok dedi şimdi kabak başıma patlıcak kesin kaynana diyecek oğlumu doldurdu diye amann neyse paylaşmak istedim bunları eşim temelli Aralık'ta geliyo o zaman tasinalim diyorum yok diyo 10 gün içinde ev bulunup alınıpta tasinilir mi ki.

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla boyle bi imkan varsa bazen hayirlisi bu olur canim inan bir dakika beklemem ayagina firsat gelmis ne guzel benim alt kattalar bi dogumda ariza cikardilar simdi karismiolar ama orda olmalarini bilmek bile beni delirtio
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Taşin Bnce en azından görüpte moralin bozulmaz
0 oy
(983 puan) tarafından
Bence hemen tasin canim firsati kacirma sakin sonra ne olacak bilemezsin esin vazgecer kalirsin yine
(738 puan) tarafından
Esim inadına tasinmiyodu evimiz burda duzulu duruyordu ben annemlerde kalıyodum şimdi ev de burda kalmasın gerek yok dedi o zaman eşimi dinleyeyim bakalım inşallah iyi olur
(983 puan) tarafından
Ne kadar uzak o kadar iyi canim
0 oy
tarafından
Kiz tasin bian önce fikri  falan degismeden firsati degerlendir
0 oy
(518 puan) tarafından
Hazır taşınmaya razı olmuş,çocuk var,anası babası ne der düşünmeden tasin,sonra ömrü billah kalirsin
0 oy
tarafından
Ev alacak imkan varsa 10 günde de taşınılr sende rahat edersin ev bulunsun yeter ki taşınmak 2 gün 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben 2 gün içinde bulup çocuklar da var yani taşındım yerleştim tasinin canım 
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Eşin gaza gelmişken hic tutma. 1 gunde bile ev bulunur alinır , krediler falan da uygunken alin taşının. Annenlerle aran iyi madem onlar yardım etsin taşınirken. Sicağı  sicağına taşın kurtul. En fazla 15 -20 gün zorlanırsınız sonra rahat edersin.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Taşinjn bence
0 oy
(13,889 puan) tarafından
eşinin fikri değişmeden taşın bence
0 oy
(1,250 puan) tarafından

Kiz delirdinmi neyi dusunuyosun tasinilir tasinilir uca uca kaca kaca tasinilir tasin yavas yavas yerlesirsin ailesi duyarsa mani olur en azindan ev varsa geri donusu olmaz kaaaaaaaccccc:D

0 oy
(2,119 puan) tarafından
Fikri değişmeden kaç oradan hemen :) Rabbim kolaylığını verir korkma. 
0 oy
tarafından
Kaç bacım adam böyle yaparken kaç 2 gün snra iyi olurlar senin hayaller suya düşer 
0 oy
(119,237 puan) tarafından
Sen kendi evine donmunmu giiz
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Nakliye şirketiyle anlaşın canım sorunsuz taşıyorlar siz sadece toparlıyorsunuz. Belki hemen taşınmanız daha hayırlıdır. 
0 oy
(870 puan) tarafından
Öyle bir imkanın varsa taşın eşinin fikri değişmeden erkeklerin fikirler biraz çabuk değişiyor anlaşamıyorsan kafan daha rahat olur 
0 oy
(276 puan) tarafından
Ben hic durmam cnm hemen tasinirim sende durma annengil gelir toplanir esyalar sonra yerlestirilir hic bekleme ben boyle seyde 1 2 gunde hazırlarim hemen esyalari evlere bakarim sonra hop hemen giderim firsat gelmis eline kaçırma 
0 oy
tarafından
Sakın Aralık ayına bırakma sonra kaynananaların kulağına giderse engel olmak isterler kalır öyle. Fırsat buldun kaçırma çok rahat taşınırsın. Ve asıl kışın taşınmak zor olur 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Sıcağı sıcağına taşın sonra anam babamdir diyip yumuşar falan. Değişikler valla benim esimde askere gideceğinde annem babam ayrı olmasına rağmen biz birleşip ailecek gittik havaalanina geri geldiğinde de biz almıştık. Esim onemsemedi tabi de ben yutamadim sinirim gecmiyo. Annen bakar bebegine yavaş yavss yerlestirirsin. Kaç kurtar kendini
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Tasinin cnm esinle cocugunla huzuruna bak 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 494 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 270 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde asllyd (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 281 göst.
23 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Vesile hakan (839 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,312 cevap

34,813 kullanıcı

...