0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (2,792 puan) tarafından

Yakın arkadaşla evde oturup salçalı makarna yemek :/

Özlendin bee :/ bekarlığa dair özlediğim şeyler arasında,ya o bize ya ben onlara gider gelirdik makarna yapıp yerdik o an onun tadı bi başka olurdu şimdi o lezzeti makarna yerken bulamıyorum doğrusu :( En son arkadaşlarımı ne zaman gördüm onlarla ne zaman vakit geçirdim hatırlamıyorum, yaklaşık 5 aydır evden dışarı çıktığım yok bu virüs yüzünden (doktor kontrolleri hariç ayda bir) eşim fazla pimpirikli evimin alt katında bim var bime bile gidemiyorum :getlost:

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaa önceler annemler salçalı ekmek yaparlardı ekmeğe yoğurt surerlerdi vay beee 
(2,792 puan) tarafından
Ne günler ya dimi insan özlüyor
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bi an once bitsin artkkk
(2,792 puan) tarafından
Bizim milletle bu cahillik olduktan sonra biraz zor canım
0 oy
tarafından
Özlenen o kadar çok şey var ki :( 
(2,792 puan) tarafından
Evet ya :(
0 oy
(500 puan) tarafından
salçalı makarna dedin yaramı destin bende çalışıyordum karşı dükkanda çalışan arkadaşım vardı onla yapardık salçalı makarnayı bir paketi yerdik:)ama malesef şimdi o tadı bulamıyorum beş kişiyiz evde bir paket makarna fazla geliyor desem yeridir galiba o zamanlar daha farklıydı hersey
(2,792 puan) tarafından
Al benden de o kadar bizde iki kişi bi paketi bitiriyorduk valla şimdi bizde de aile içinde yenmiyor bi paket makarna farklı olan neydi bilmiyorum ama asla o tadı bulamıyorum hiç bi yerde :/
(500 puan) tarafından
hatta yıllar geçti o arkadaşımla bir sekilde buluştuk oda aynısını diyordu o makarnaya ne katiyordun o kadar güzel oluyordu dedi valla dedim aynısını yapıyorum o tat yok galiba yaşlandım o zaman gençtim,:)
(2,792 puan) tarafından
Yok ya yaşlılıkla alakası yok bence o an beraber yediğin kişi onun üstünde yapılan sohbetler felan o tadını etkiliyordu bence :)
0 oy
tarafından

Ay benim de aklıma kaç yıl önceki arkadasım geldi onlara agda yapmaya gtmştk cok kalabalıktı onlarn ew bizde yapalm demstm bsey olmaz demstı agdayi isıtrken tüpe dökmüstk erkek kardesleri isten gelmsti fatma ck odadan napyn işimz war babasida baska zaman yapaydnz demsti ay ne utanmstm ama smdi guluyorum:D

(2,792 puan) tarafından
Ne güzel anılarr yaa insan özlüyor:/
tarafından
aynen canım keske o günlere dönsek
(2,792 puan) tarafından
Keşke ya
0 oy
(3,559 puan) tarafından
Bi an o arkadaşı kendim sandım biliyor musun benim de bir arkadaşım vardı ben ona o bana gelince salçalı makarna yapar yerdik:/
(2,792 puan) tarafından
Yaaa ://
0 oy
(120,053 puan) tarafından
Biktim yanlizliktan
(2,792 puan) tarafından
Off bendee

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 684 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 207 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 521 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu

384,897 soru

11,512,446 cevap

35,173 kullanıcı

...