0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar cok sinirliyim cildiracam ya ben evde degilim bebegim uc aylik kaynanama dedim ki boya yapilacak git ortuleri falan ser boya dokulmesin ustlerinde dur tamam dedi kaynim boyayi yapmis kaymanami gondermis kaynanamda ikilememis kosa kosa gitmis gitm evin fotografini foto Allahim ev berbat halde ben onun her temizligini yaptim cok mu zor geldi bem bebek o boya kokusunun icinde kalmasin dedim hanimefendi keyfini bile bozmamis ben dogum dogu annemlere geldim cumartesi gidiyorum ama artik cildiracam gercekten ben simdi napam seytan diyor ara yuzune vur eltim evde olmayincada kosa kosa giderler temizlemeye eltimde onlara is yapmaz ben yaparim ama bana gelip yapmazlar

4 Cevaplar

0 oy
(13,876 puan) tarafından

kaynanalar malesef hep böyle:angel:

tarafından
Allahim evi bi atti resmini esyalar cekilmeden boyalar yapilmis ev berbat haldeydi hamileyken bile gelip yapmazdi simdi bem napam sinirden oluyom o kadar ona is yapim onum bana yaptigi iste bu olsun
(13,876 puan) tarafından
ara söyle canm bebekle nasıl temizlicen sen çık az kolay kuruyunca
tarafından
Soyleyeyecem arayip ne annem anne ne kaynanam kaynana iki taraftanda yuzum gulmedi
(13,876 puan) tarafından
söyle içinde kalmasın canm
tarafından
Esim durdurdu beni canim ben arayacam konusacam dedi bende aramadim
-Reklam-
0 oy
(8,884 puan) tarafından
Deveye diken meselesi bu cnm başka bişey değil

Snde onlarn işine dokunma bundan sonra...
tarafından
Yok yapmayacam canim artik cok zoruma gitti hep boyle yapiyor dusuk yaptim beni o halimle ayakla hastaneye goturuyordu sancili halimle bana karsi vicdani sifir anlamadim eltim sevmez onlari mefret eder ama ben yapinca onlara bana yapmazlar
(8,884 puan) tarafından
Senden çek elini eteğni eltin gbi ol o zmn kymetli olursun..
tarafından
Oyle yapacam valla canim artik
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ee kendin söylemişsin.  Aldım iş yapmaz ama onun evini temizler,, ben iş yaparım ama bana yapmaz diye.  Bu dünya böyledir iyi olmiycaksin yoksa hep kaybeden sen olursun .
tarafından
Öyle valla napam cagiriyor bende yok diyemiyom gidiyom yapiyom eltimde evinde keyif catiyo esime soyledim oda aramis yarin gel yardim et demis anneside tamam demis ama sinirlendim evim mahvolduktan somra gelmesinin anlami kalmadi ki esim boyalari falan temislemis gecirmis zaten
0 oy
(422 puan) tarafından
Ara hemen soyle silsin kiz kuruyunca da zor guxel dile soyle silsin isini gor bosver gelince bi guzel solenirsun
tarafından
Esim aradi ben aramadim esime dedim bidaha bende gitmeyecem yardimina zaten hep oyle yapiyor eltim ona is yapmaz o gider yapar ama ben hasta olsam bisi olsa benden bekler herseyi umursamaz bile

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 852 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 353 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 856 göst.
0 oy
9 cevap 571 göst.
14 Temmuz 2019 Aile kategorisinde gizmakbs (187 puan) tarafından soruldu

374,647 soru

11,205,555 cevap

34,506 kullanıcı

...