0 oy
315 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Kızlar 10 aylık bebeğim var. 4.5 yıl gibi bi süre sonra işe falan başlıyım diyorum. Bu süre icinde boş durmak istemiyorum. İş bulma zamanım gelince işim hazır olur diye düşünüyorum.. Açıktan üniversiteye yazılmayı planlıyorum. Birde açıktan 3 kurs bi arada vra onu da düşünmüştüm. Çocukla zor olur mu üni okuyan var mı açıktan? 

5 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından

Walla açığı bırak direkt canlı kanlı okuduk

Doğum gelmiş sinavdaym hocam bana yelpaze sallıyordu o derecede:D

tarafından
Güzelmiss. Benim bebeem var gidemem ki. Hem gitmek istesem ben zamanında dondurmuştum ona devam ederdim. Orda kayıt olduğu için sınavsız girme hakkım var hem
-Reklam-
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Hem anne hem üni nasıl olur bilmem ama benm ablam kpss hazırlanıyor birde kızı var sınavı kazanırsa 1 sene bulunduğu şehirden başka şehirde yaşaması gerekiyor mecbur dayanırım diyor zor ama ihtiyacı var .. Sanada eğer başlarsan üniversiteye Rabbim yardım etsin
tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çocuk uyuduğunda uyumak veya ev işi yapmak yerine oturup ders çalışacaksın. Sen de biliyorsun ki bir yılda bahar dönemi ve güz dönemi olmak üzere 2 dönemi var her iki dönemin vize ve final olmak üzere 2 sınavı var. İstersen başarabilirsin. Boşuna dememişler çocuk da yaparım kariyer de diye
tarafından
Katılıyorum canım. Boş durmaktansa evde. Yaparım diye düşünüyorum da okuyan varsa bilgi almak istedim. Kayın validemle alt üst oturuyoruz sagolsun çocuk konusunda yardimci oluyor
(7,935 puan) tarafından
Ben Açıköğretim de bekarken okudum. Bence başarırsın. Ben de önlisans Kpss ye hazırlanıyorum
tarafından
Onu bende düşünmüştüm liseler için de bu yıl çocuk küçüktü denemedim. Hem onu kazaninca hemen işe başlamak zorunda mıyız
(7,935 puan) tarafından
15 gün içinde atandığı yere başvurun yapman lazımmış.
0 oy
tarafından

Hamileligim boyunca okula gittim son zamanlarımda bile derse girdim :D doğum yaptım mezun oldum şimdi bebisime bakıyorum biraz büyüsün yüksek lisans yapcam zor olacağını düşünmüyorum canım yeter ki iste ;)

tarafından
Aynen kuzum istersek herseyi yapabiliriz ;)
0 oy
(15 puan) tarafından
Ben okuyorum canım çok zor gidip geliyorum ben örgün eğitim okurken evlendim de valla ne diyim bilemedim bence zor bı durum kızım 11 aylık küçükken kaynanama bırakıp bırakıp gittim birlik durduk doğumdan sonra zordu ya ama yapabilirim diyosan oku tabiki
tarafından
Kaynanalr iyiki varlar valla ya. Benimki de yardimci olur sınavlarda falan
(15 puan) tarafından
Evet Allah razı olsun ya
tarafından
Allah'ım onlara dert tasa vermesin huzurlu bi hayatları olsun... Olsun ki bizim evliliğimize yansımasın onların mutsuzluğu :D :D
(15 puan) tarafından
Valla yansiyo ya huzursuzluk olunca insan etkileniyo takmicaksin pek  bı sure sonra :D
tarafından
Takmıcaksın aslında ama etkileniyoruz işte. Yakın oturmasalar da etkilenilir de yakın olunca daha fazla oluyor. Onlar da huzursuzluk olunca eşimde mutsuz oluyor. Dolayısıyla o da beni mutsuz ediyor.. Takmadan olmuyir yani. Allah'ım herkeşe mutlu yuvalar nasip etsin sadecee bana değil

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
0 oy
0 cevap 52 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dozdere1 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (231 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...