0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde tarafından
6 aylik kizim  sutum azaldi doymuyor mama alicam aptamil dusunuyorum  hangsinden almam lazim lutfen cevaplayin bnm icin onemli kac cc vermem lazim

13 Cevaplar

0 oy
(161 puan) tarafından
Canm doktor tavsiyesi ile vermen lazım.Oyle kendin karar verme bence doktoruna sor 
-Reklam-
0 oy
(114 puan) tarafından
Canım altı ay dolduysa Aptamil 2 alman gerekiyor benim kızım iki günlükten bu yana Aptamil le besleniyor hiç sorun yaşamadık.Biz altı aylıkken 120 ile 150cc içiyorduk ama anne sütü hiç yok bizde senin bebeğin emiyor da galiba 150cc fazla gelebilir yine açlık durumuna göre bekarsın doyunca yemiyor bebekler 
tarafından
Tmm canm bnde 100 cc vereyim oncesnde emzriyim
(114 puan) tarafından
Doktora danış istersen canım belki sütün yetiyordur boşu boşuna mama ya alismamis olur hem
tarafından
Canm soktra nasil gidiyim ki zaten ortalikta vuris zikkimi var boyle seyler icin gidilginde kiziyorlar
(114 puan) tarafından
O da doğru canım az az başla o zaman afiyet olsun kuzuya bir de mama 30cc ye bir ölçek oluyor üzerinde tarifi var ona göre ayarlayabilirsin
tarafından
Tmm cnm
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ek gidiya başla canim onu versende doymaya bilir   .. 6 aydan sonra yemek doyuruyo ..
tarafından
Veriyorum ama habire ek gida vermk istemiyorum
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Zaten 6 aylik olmus neden mamaya basliyorsunki boşuna ek gidaya baslasana canim. Zaten ek gıda harici sütün yeter ona. Uyurken emzirirsin sadece
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sma almani oneririm canim tabi her bebekte farkli ama aptamil ve hipp denedik ama sma en guzeli bizim icin. 6 aylikken galiba 90 ml filan veriyorduk biz
tarafından
Sma eczaneden mi aliyon cnm ne kadar fiyatı ben b3belac kullaniyom ama kızım begenmiyo fazla 4 aylık kizim
(6,978 puan) tarafından
Eczanede cok pahali canim, hanibana.com diye bir siteden alıyorum kac aydir,tanesi 84/85 tl arasi. Eczanede 110 tl ydi
0 oy
tarafından
Doktor gerekli görünce mama markası ve ölçeği hakkında bilgi veriyor 
0 oy
tarafından
Ben bebelac veriorum canım zaten üzerin de kaç olceye kaç cc su koyacağın yazar 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Benim kızım hic bir mamayi sevmedi yaa ilk kez tadina baktigi icin elimde kaldi aptamil, bebelac.. insallah seninki sever
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bence mama verme ek gıdaya başla canım
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Post uste ciksin 
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Canım emzirmeye devam etmek için Eds sistemini öneririm.. hem doyar hem emmeye devam eder. Böylelikle sütünde artar inşallah :)
0 oy
(13,887 puan) tarafından
6 aydan sonra sütle doymuyor bebekler ek gıda ver daha iyi
0 oy
tarafından
Biraz emzir birazda 90 yada 100 cc yetmezse fazla ver ben bebelac kullanıyorum ama 6 aydan sonra gündüzleri sadece 1 kere mama verdim gece ise uyandıgı zaman ama sen kendi sütünle hesapla 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 203 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 982 göst.
21 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...