0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından
Evet kızlar siz de benim gibi onca derdin üstüne bi de maddi dert altında boğuşuyor musunuz? Oğlan sekiz aylık oldu calismaya dönemedim evde kendimi yiyorum :(

3 Cevaplar

+1 oy
(44 puan) tarafından

Eşim parasını alamadigi icin isten cikti ev sahibi 1 hafta sure verdi cikin diye apar topar borçla ciktik baska sehre geldik burda bi is buldu tasindik zar zor borclar var bi cocugum var 7 bucuk aylik hamileyim haziranda dogumum var elde para yok eve birsey alamiyorum dolap boş 4 gündur mercimek corbasi hamur kizartmasi idare ediyoruz bu halimizede şükür diyorum şimdi tek derdim şu doğumu atlatsam biran önce daha bebek için hiçbirsey almadım sağdan soldan bulmaya çalışıyorum düşün canım yinede her halimize şükür etmemiz lazım çok şükür sağlımiz yerinde oglum iyi tek tesellim bu Allah zorda olan herkesin yardımcısı olsun inşallah:pouty:

(2,891 puan) tarafından
Aynı canım çoğumuzun durumu aynı Rabbim yardımcımız olsun inşallah benim oğlumun da herseyi ikinci el oldu olsun sağlıkla doğdu sağlıkla giyiyor çok şükür binlerce
(44 puan) tarafından
Aynen yeterki sağlıkla doğsunlar herşey zamanla hallolur para bi şekilde bulunur gerekirse limon satarsin corap satarsin ama sağlık huzur olmadigi zaman hic birsey olmuyo diyorum ya her halimize şükür etmemiz lazım çok şükür sağlıkliyiz evimizde huzurumuz var gerisi bi sekilde insallah hallolur :)
(2,891 puan) tarafından
https://sorhadi.net/ref/Mavi burdan biraz kazanıyorum canım mama parası çıkıyor
(2,891 puan) tarafından
Haklısın canım çok şükür her halimize
-Reklam-
0 oy
tarafından
esim isten cikti dogumuma 2 aydan az kaldi ev sahibi evden.cikin dio bizdee ayniyizzz canimm valla.:(
(2,891 puan) tarafından
Valla 7 aylık hamile iken işten çıktım doğum iznine bakan yok dönemiyorum tonla borç vardı zaten hiç ihtiyaç da bitmiyor evde deli gibi dönüp duruyorum yaa. Site site geziyorum haftada 20-30 tl ancak biriktirp internetten onla da mama alıyorum süt yetmiyor artık daha küçük bi şeyde yemiyor habire mama ne yapacağız bilmem
tarafından
kurban oldugumm Rabbim herkezi koymustur bi yola canimmm fazla bunaltmamamk lazimmm ben cok agladimmm cok bunaldim ama demekki zamani var biseylerin
(2,891 puan) tarafından
Haklısın canım Allah yardımcımız olsun
0 oy
(43 puan) tarafından
Aynen canım herkeste bir farklı dert var ucu ucuna yetiştirmek için haftalardır pazara gitmiyoruz giyim deden oda yok gezmede yok evde oturmayla bir maaş üç günde bitiyor valla bu bazı bayanlar nasıl yapıyor anlamıyorun bazen :(
(2,891 puan) tarafından
Aynen öyle canım kurus peşinde koşuyorum internet sitelerinde bi mama parasına
(12,854 puan) tarafından
Nasıl yani canım
(2,891 puan) tarafından
Internette soru cevap siteleri var oralara giriyorum canım işte bilgi paylaşım platformları soru sorup cevap verdikçe biraz kazanç sağlıyor haftada bi kutu mama parası yapıyorum ancak
(2,891 puan) tarafından
https://sorhadi.net/ref/Mavi burda geziyorum biraz kazanıyorum boş durmakta iyi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 704 göst.
0 oy
28 cevap 1,400 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 308 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Berenbulut0 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy