0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Arkadaşlar 4 ay önce doğum yaptim ve dogumdan geldiğimde 77kl dim şimdi 57 kaldim ben o kilolardan memnundum ama emziriyorum ve baya bi kilom düştü nasil eski halime dönebilirim hamile kalmadanda çok zayiftim şimdi ine eski halime dönüyorum bense fazla kilomdan memnundum bi fikri olan varsa lütfen bana yardimci olsun 

5 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından
aaahh ahhh yarama bastin kaldir ayagini

bende oyle valla safinaz gibi kaldim

totom tren tayi bildigin
(23 puan) tarafından
Aynen ya üzülüyorumda bu durumuma gercekten helalem kilo düşürmeye cabalar biz se almaya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yemek ye su ic hemen nasi kilo alirsin :)
(23 puan) tarafından
Yemek yemekle su icmekle alinsaa zaten onari yapiyorum  ama yok birtulu alamiyorum kaybediyorumda alamiyorum
tarafından
Emziriyosun ya bide normal ama senin alman lazim bunun icin bi doktora gozukmende fayda var kuzum
(23 puan) tarafından
Aynen emzirdim icin almam lazim olduğnu dushundum ama yok alamiyorum zqyifliyorum  yemekte iyirom duzenli  suda iciyorum zaten yemek yemesem  su icmesem sudum olmaz  ama yok
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz vucut meselesi ya bende 55im hjc alamiom malesef :D
0 oy
(242 puan) tarafından
Canıö balık yağı kullan o kapsüllerden onlar çok kilo aldırıyor ben ki bir ayda 11 kilo aldım hamileylen malesef .s 
(23 puan) tarafından
Emziriyorum sudume zarari olmaz değilmi
(242 puan) tarafından
Doktor zaten hamileyken veriyor takviye amaçlı ama genede doktoruna sor emzirme dönemini bilmiyorum canım
(23 puan) tarafından
Işte bu virus yuzunden tikildik evlere ne doktor ne hastane hic bir şey yok tel arasam dr. Kafasina gore ilac veremez inede cok teşekur ederim zaman ayirdin için canim ❤
(242 puan) tarafından
Canım balık yağı özel zaten sigortada karşılamaz doktorda yazmaz sadece tavsiye eder eczaneden gidip alman lazım eczanedekilere sorabilirsin bilirler. Rica ederim canım ne demek :)
0 oy
(359 puan) tarafından
48 le kaldım hamile 6 ay hiç kilo alamadım diyetisyen önerdi doktor bana 6 aydan sonra doğurana kadar 7 kilo aldım 3 kilo doğdu kızım ne güzel 53 kilo olmuştum doğumdan sonra ideal kilomdu şuan 47 ye düştüm yine ne göğüs kaldı ne kalça sırık fasulyeye döndüm yine bende çok üzgünüm ama alamıyorum yıllardır 45 48 arası gidip geliyorum :((((

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 300 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.
4 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...