0 oy
1,426 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar ben 1 yıllık evliyim evlenmeden önce basi acik bi kizdim ve sevgilim benden utanmıyordu sonunda evlendik ailesi uzerine isteyerek ve bende isteyerek kapandim o dogulu doguda yasiyor ama ben istanbulluyum kızlar babamın dairesi var ıstanbula yerleştik o ise basladi restorantta arkada paket işine bende bigun dedimki ona bende geliyim bi bakiyim ne yapiyosun hem bana bişy ismarlarsin dedim hayır dedi gelirsen isten cikarim dedi neden diye sordugumda çok erkek var dedi sustum sonra o işyerine bi kızda baslamis bak dedim kızda baslamis geliyim hiç gormedim iş yerini dedim hayır dedi gene sonra ordan ayrıldı başka ise girdi iş yerinde 3 tane kızla garsonluk yapti gene soyledim madem öyle geliyim bende bi kahve ısmarla dedim yine bana hayır gelirsen cikarim giderim isten dedi bigun bende iş yerine gittim kızlar titredi nasil geldin buraya dedi bende burda çalışmani istemiyorum dedim o kızlarda orda gülüyorlar kızlar oda hayır çıkmam dedi bende ben senin için başımı kapattim kapali kıyafetler pahali olduğu için güzel bile giyinemiyorum bak ondan mi benden utaniyosun dedim hayır dedi sustu o kızlar nasıl guluyo sonra burda çalışmani istemiyorum diyince bana tokat atti kızlar o kizlar orda dediler ki hakketti bende baya bağırdım sonunda isten ayrıldı benden ozurdiledi sizce utandimi benden buarada hamileyim 

39 Cevaplar

+4 oy
(12,777 puan) tarafından
Benden utandı mi dan önce  tokat atması sorgula bence  yazık elalem için resmen seni asagilamos git acıma al güzel kıyafet giy
(7 puan) tarafından
Evet ben onun için babamın evine girdim
(12,777 puan) tarafından
Gerek yok erkek milletine değmez
-Reklam-
+2 oy
(7,935 puan) tarafından
Diğer kadınlar hak etti kelimesini kullanabildiğine göre eşin onlara bayağı yüz vermiş. Neredeyse kendini suçlamaya çalışır gibisin. Asıl eşin hatalı ceza olarak eski giyimine geri dönebilirsin madem utandığını düşünüyorsun
(7 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm
+1 oy
(5,436 puan) tarafından
Ya bir erkek karısını nasıl.bu duruma düşürür hem tokat atmış yazıklar olsun ona ya 
+1 oy
tarafından
Benim esim baskasinin yaninda bana tokat atarsa o elini munasip bi yerine sokarim

Oyle kizlar da olursa agzini yirtarim. Ne munasebet 
tarafından
Haksiz miyiz bacim. Elin kadininin onunde bide hamile kadin yazik gunah degil mi
tarafından
Çok doğru insan bunu karısına çocuğunu taşıyan insana nasıl yapar anlam veremiyorum ve bu tarz şeyleri görünce çok üzülüyorum. Şahsen benim gözümün önünde olacak böyle bişey o adamı parçalarım sonu ne olursa olsun gülmek nedir ya hamile bir kadına tokat atılacak ve ben sessiz kalıp güleceğim asla
(10,364 puan) tarafından
Aaa benden biri. Al benden de o kadar
tarafından
Evet katiliyorum. Nagiş tesekkurler kiz ellerin dert gormesin☺️⚘❤
(10,364 puan) tarafından
Ne demek bacıko +++"❤️
0 oy
tarafından
O kızlara ne oluuo.....    Bişey derdim neyse o haketti nasıl lafımisnhele kocanın herkesin içinde yaptığı acil madem öyle acil görsün gününü Allah için kapatttinsa ona nolmus
(7 puan) tarafından
Acilicam zaten alamiyorum bisey
tarafından
Yani canim eşin çok saçma ve çok onur kırıcı bişey yapmış sen ondan utan o senden degil
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Hamile kadina tokat atti diger kadinlarda hakettimj dedi yuuuhh
(7 puan) tarafından
Evet malefed
(229 puan) tarafından
Yolamadinmi surtuklerin  saçını basinu
0 oy
tarafından
Evet evet bu olay gerçek ben orda ki kapıyım
tarafından
O ne demek
tarafından
Neden yalan birsey yazsin isi guc yok burdan ne gibi bir prim alicak ???
(7 puan) tarafından
Aynen neden öyle bsiey yapam
0 oy
tarafından
Böyle bisey olmaz ya şaka değil iğrenç bir şey. Ben olsam sürdürürdüm ay şuan empati yaptım kendimi koydum ve şuan eşim karşımda ona vurasim geldi
(7 puan) tarafından
Ben öldüm öldüm dirildim zaten
tarafından
Sana söyleyeyim normalde böyle şeylere koti olmasını istemem ama bence eşinin orada bir durumu var yani o kızlarla iş yerindekilere bir ilisiki var ilisiki derken yani samimi anlattığı tarza belki seni sen gibi anlatmadı ya böyle bisey kesin ama buna eminim. Utanmış bence ben senin yerin de olsam allah için kapanmak ayrı ama kocan için kapandığıysan acil derim
0 oy
tarafından
Yuh bide milletin içinde mi tokat attı. Vallahi ben ne diyeceğimi bilemedim. Utanmamıştır hiç sanmıyorum 
(7 puan) tarafından
Peki neden öyle yaptı
tarafından
Çünkü kendini erkek zanneden bir zavallı ondan yaptı. Yani sende bunu unutup hemen affettiysen kendine yazık etmişsindir. Umarım tavrını koymuşsundur
0 oy
tarafından
Kelimeler yetersz şerefsizlik düpedüz.
0 oy
(291 puan) tarafından
Eşin diğer kızların yanında mı tokat attı sana ?
(7 puan) tarafından
Evet hepsinin içinde çok hızlı vurdu
(291 puan) tarafından
Pislik ya ne zannediyor kendini. Diğer kızlar da tam hayvanlarmış. Yanlarında bir kadın şiddet görüyor ve haketti diyorlar. Allah vicdan versin. Valla senin yerinde olsam, süslenir püslenir gezerim. Kocamı da hiç takmam. Yani iş yerindekiler seni görse ne görmese ne.
(7 puan) tarafından
Suratsız bi kızda değilim hani bende anlamadim
(291 puan) tarafından
Ezdirme kendini ya. Sen utanma meselesine takmışsın ama yaptığı çok kötü bir şey. Keşke affetmeseydin, süründürseydin.
0 oy
(415 puan) tarafından
Adam sana tokat atmış onlarin  önümde sen utandmi  sizce  diyorsun  ya o sana kurban olsun be yapilirmi  öyle sen onu dusunerek  kendime güzel şeyler alma o öyle yapsn  çok yazık valla süründür onu biraz burnu surtsun hamile insana bu yapilirmi  yaa sinir  oldum 
(7 puan) tarafından
Ozurdiledi ama genede ben unutamiyorim
(415 puan) tarafından
Unutulacak gbi degl ki hayrdr ne hakla tokat atıyor sen fazla yüz verme kendini  cezalandirsn  biraz oturupda bi dusunsun
0 oy
(5,361 puan) tarafından
Oo gerizekalı lar nye gülüyor ben olsayadım saç baş girişirdm açıkta bişey var sanki eşin demekı samımyet kurmuş kızlar ondan gulmuş bde ayıp etmış sana vurmakla hamile kadına bu yapılmaz bnce 
(7 puan) tarafından
Evet güldüler ama ben terbiyesizlik etmedim
0 oy
tarafından
ay çok yanlş bsey 
0 oy
(9,222 puan) tarafından

Utanmayı geçtim sen buna mı takıldın o kdar kişinin içinde tokat atıp sizi millete guldurmuşken.. ben olsam bnde ona atardm sinirlendm şuan :angry:

0 oy
(13,887 puan) tarafından
eşin nasıl böyle bişey yapar yaaa 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
O kızları da koca denecek mahlukatı da yolardım orda 
0 oy
(251 puan) tarafından
Ay valla sen ondan utan oniye utaniyormus senin yerinde olsam hiç izin almam nerede çalışıyorsa giderim ayrıca ucuzada çok tarz kıyafetler var kendi bedenini bilirsen güzel giyinirsin yeterki iste sen biraaz araştırma yap kıyafetler hakkında bilgi edin ona göre aldığın kıyafetleri kendine yakistir haaa kocan için değil kendim için yap bunu sonra o kocanın eski işine git orda bı kahve iç neyin ne olduğunu görsün mal insanlar
(7 puan) tarafından
Gelmezkk esim
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Şu an okudugum şeye inanamıyorum pislik sana tokat mi attı herkesin içinde . Hoş hiçbir şekilde atmamasi gerekiyor elleri kırılsin seni kapatir acik kadınlara bir güzel bakar böyleleri iflah olmaz
0 oy
tarafından
Belki insan ıcınde boyle yapacagını dusundugu ıcın gelmenı ıstememıstır. Ne olursa olsun orada calısmasını ıstememenı evde konusmalıydın. Eşin olacak adamın sana hamıle ve ınsan ıcınde el kaldırmasıda kabul edılebılır bır durum degıl. Eşin senden degıl ssn ondan utan sana el kaldırdıgı ıcın. Kapanacaksan Allah korkundan kapan eş ve aıle ıcın asla kapanma. Ve en en buyuk tavsıyem eşin kadın olan bır yerde calısabılır ve sende onun ıs yerıne elbette gıdebılırsın. Ancak rahatsız oldugun bır durum var ıse bunu evde konusmalısın. Osa ısten cıkacaksa gururu ıle gidip istifasını verecek. Orada herkesın ıcınde burda calısamazsın dersen olmaz... Ha naparsan yap sana el kaldrmasınn haklı tarafı olamaz. 
(7 puan) tarafından
Affettim evlenmiştim artık kolay değil
tarafından
İnsallah tekrarı olmaz kuzum. Hep iyi olman ve mutlu olman dilegıyle
(503 puan) tarafından
Osizi kiskansin.siz onu degil.esimi gecen amerikaya kardesine  yolculadim.az kafa dinle hayatim diye.kendim biraktim havaalanina.her aradiginda araplarla nargile partisi.arkadaslarla bahcede kahve keyifleri. Her aradiginda bellide etmedi.ssgliksiz beslenme diyor ama kiskancliktan akli hep bendeydi.demem oki nekadar ozgur biakirsaniz okadar gelir.bunu deneyin.acilmaksa açılın.telefonu ters  koyun bazen.arkadaslarinizla gorusun.zaten bitmeyi o tokatla goze almis.onu kiskandirin yeni bir baslangic yapin.asla onu kiskandiginizi bilmesin.bitecekse boyle bitsin.o kiskansin.hala vaktiniz var 90 derece donmek icin.esim hacca gidecek o amerika seyahatinden sonra srn git diyorum gülüyor sensiz olmaz diye. :) ben gidersem sen partilerle cosarsin diyor
tarafından
:) canım buradaki bir çok kadın eslerınden habersız nefes alıp vermıyor:)) degıl kıskandırmak perde açamıyorlarmıs:-0 yaptıgın cok mantıklı ama bunplatformdakı yorumları okudukca sizin yazdklarınza güldüm. Sevgiler
(503 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Heh tam yaziyirdum sarjim bitti.beni amerikafelan yazinca yanlis anladiniz sanirim. Bizde yurtdisindayiz.ben onlardan beter nefes alamiyirum ev hanimiyim kimsem yok.trk aktivitem markete gitmek onuda bugun aradi cikma yorullma haftasonu ben alirim dedi.illa herkdin bi firsatbbulur kisksndirmaya.araplar dedigim dil kursundan burada mecburi bi dil.kursundan kapali kadinlar. suriye lubnanli arkadaslsrim bunlar bir araya gelip nargile icer âdetleridir. Oooo adam bi ksmera acti.dedim zilgitta atin arka fondan :))) zilgitta attilar.benimki baktim dunyasi karardi.onu yolcularken ben ona dedim bende bir iki kahve iceeim arkadaslarla.sende keyfine bak tadını çıkar.dondugunde yeni evliyken bile hic okadar romantik görmemiştim. Saldim ya gevsek bırakınca erkegin ipini daha cok geliyor. Anayolda araci cektik bir sarildi yeminki sok oldum :) az serbest birakmak iyimi acaba.sehirdisina cik demek.bir akrabaya bilet almasi icin tesvik etmek.bir arkadasi ile hafrasonu biyere gitmiyirmusun biraz ayri takilalim ozle beni demek hangi erkek reddererki .  gecen bi filmde 80 yasinda amca bir arkadaşının dugunune gidicek esi teyze zarf  vegasa gidince ac diye ona bir zarf verdi.adam bir acti zarfta VEGASTA OLAN VEGASTA KALIR Yaziyor.Kadina dedi seni hic aldatmadim yapamam. Kadin dedi bu senin sorunun özgürsün:) e adam zate olucek viegra kullaniyor zate.olumlu dünya siksanda yapar vegasa giden sikmasanda.adam 80 yasinda onune gelen kadına ben esimden izinliyim tanisalimmi diyip durdu :)zaten kimse kabul etmedi amcayi.ama mutlu idi. esime anlattım filmi.dedim vi vegas turu yap kartın hazir ;) nasil gülüyor:))) hacda olan hacdackalir yazsam diyorum orda ne olacak diyor :) yerlere yattik ))

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 806 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 86 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,348 göst.
6 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 428 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ada3 (2,279 puan) tarafından soruldu

379,887 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...