0 oy
1,434 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar ben 1 yıllık evliyim evlenmeden önce basi acik bi kizdim ve sevgilim benden utanmıyordu sonunda evlendik ailesi uzerine isteyerek ve bende isteyerek kapandim o dogulu doguda yasiyor ama ben istanbulluyum kızlar babamın dairesi var ıstanbula yerleştik o ise basladi restorantta arkada paket işine bende bigun dedimki ona bende geliyim bi bakiyim ne yapiyosun hem bana bişy ismarlarsin dedim hayır dedi gelirsen isten cikarim dedi neden diye sordugumda çok erkek var dedi sustum sonra o işyerine bi kızda baslamis bak dedim kızda baslamis geliyim hiç gormedim iş yerini dedim hayır dedi gene sonra ordan ayrıldı başka ise girdi iş yerinde 3 tane kızla garsonluk yapti gene soyledim madem öyle geliyim bende bi kahve ısmarla dedim yine bana hayır gelirsen cikarim giderim isten dedi bigun bende iş yerine gittim kızlar titredi nasil geldin buraya dedi bende burda çalışmani istemiyorum dedim o kızlarda orda gülüyorlar kızlar oda hayır çıkmam dedi bende ben senin için başımı kapattim kapali kıyafetler pahali olduğu için güzel bile giyinemiyorum bak ondan mi benden utaniyosun dedim hayır dedi sustu o kızlar nasıl guluyo sonra burda çalışmani istemiyorum diyince bana tokat atti kızlar o kizlar orda dediler ki hakketti bende baya bağırdım sonunda isten ayrıldı benden ozurdiledi sizce utandimi benden buarada hamileyim 

39 Cevaplar

0 oy
(414 puan) tarafından
Sen tokat yedin ordaki kadin musveteleride guluyor yani kocan olacak o neyse soylemiyim sendrn ozurdiliyor bunlari yaptiktan donra cok beyenmiyorsa eyer evlenmicekti oraya grlme isten cikarim kiskaniyormus 
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sirf o iğrenç kızlara yaranacağım diye seni harcamış daha sen benden Utandın mı diyorsun sende utanacak ne var Allahin emrini yerine getirmissin sen ondan utan bence sana oyle davrandigi icin
0 oy
(2,260 puan) tarafından
Asıl onun utanması gerekir yaptığı rezillikten dolayı. O kızlarda baya yüz bulmuş ki bunu diyebiliyorlar hem babanın dairesine geçeceksiniz hem de sana tokat atacak !!! Ben senin yerinde olsam birisi söyledi diye kapanmam senin içinden gelen bir şey ise yap değilse yapma bana sırf koca istedi diye kapanmak çok saçma geliyor neyse senden utanacağını sanmam farklı bir nedenden dolayi gelme diyordur senin yerinde olsam affetmem böyle bir şeyi bana böyle bir şey yapilsa yemin ederim o adami orada rezil rüsva ederim dengesiz nasıl sinirlendim anlatamam.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Pardon da sen niye kendini sucluyirsun hala adamı haklı çıkarmak için acaba diyorsun zaten sen baştan ele vermişsin ezme kendini karşısında dik dur canım 
(7 puan) tarafından
Özürdiledi ya bende ondan sustum ve hamileyim
(7,441 puan) tarafından
Sen her ozurdilediginde susarsan yapmaya devam eder bunu aklından çıkarma yaptığı yenilir yutulur birşey değil şiddet var
0 oy
tarafından
Nasil haketti diyebiliyorlar kimse tokado haketmez ama demek ki esinle aralari baya iyi 
0 oy
(275 puan) tarafından
Ben sadece şunu bilirim hayatta herkes gider çocuğunun annesi kalır akşam olduğunda eşin çok çok büyük haya etmiş bunca şeye rağmen utandı mı diye düşünüyorsun. Aslında öyle de değil özgüvenini zedelemiş. Şimdi gez toz demek çok saçma ama sanırım senin onu terk etmeyeceğinden emin asla terk etme ama nasılsa çocuk var gidemez diye de düşündürme kaybetmekten korkmayan insan sınırlarını kaldırır ortadan. 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Gerçekten bu kadar olayın içinde bunu mu kafays taktın?
0 oy
tarafından
kizlar senin icinmi dedi haketti diye :O o nası koca ya bence bi isler karistiriyodur
0 oy
(10,562 puan) tarafından
Kendini niye sucluyorsun ki sen ne demek senden utandı insan karısı kapalı diye utanir mi daha çok sevinmesi lazım ne biçim insan millet icin de karısını o hale düşürmüş rabbim ıslah etsin kuzum hemen affetme kendinide suçlama o vurduğu tokadı sorgula 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Hamile halinle bide sana tokat mi atti eli kirilasicaaa
0 oy
tarafından
Sürekli gelme demesi bence utanması değil orada lavbali olduğunu gormeni istemiyor ...baksana kızlar gülüyor haketti falan yorum yapma cesareti buluyorlar 
0 oy
(503 puan) tarafından
Esim bes vakit namazında. Namazi kacicak diye odu kopar.balayina bile giderken asla namazlarini kacirmadi.nikah olmadan eli elime degmedi gunah diye.haci paramiz hazir hacca gidelim istiyor.ama asls kapan lafi gecmedi.bende kapamadım. Derde o benim ibadetim.asla beni incitmedi. Allah razi olsun ondan.bende hic dusunmedim.acilin diyemem ama cevremde kapanip bu rarz sey yasiyan cok ornek var.hacca  gitsekte o idabet ayri bana gore kapalilik ayri.dusunuyirum ama hac ibadetimi yerine getirmek isterim.
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bacım yanlış anlama ama acaba evli olduğunu sakliyorda o yuzdenmi gitmeni istemiyor bu utanma olayı filan değil sanki gizli iş çeviriyor gibi geldi bana
(503 puan) tarafından
Hummmmn klasik ama mantikli bir bakis acisi
(3,274 puan) tarafından
Bukadar sakin gelme isten çıkarım yoksa filsn deniyorsa var bi is bence art niyet ararım
0 oy
(10,441 puan) tarafından

Bu ne biçim hikaye :( kız tokat atmış adam sana utanması mı kalmış. 

0 oy
tarafından
Bacım bende açıktim daha sonra kapandım ama onun için değildi kesinlikle Rabb'im rızası için videolar gonderiyodu bigun gercekten gece video izlerken çok etkilendim burada konunun üzerine şunu söylemek isterim ki senin için kapandım demek çok ama çok yanlış tokat atması da zaten çabası hamilesin inşaallah bu son olur bir daha böyle birşey yapmaz diliyorum bende anlamıyorum bu erkeklerin geninde mi vardır sınırlı olunca ya bağırmak yada tokat atmak ben gerçekten çözemedim Allah'ım bir daha yaşatmasın
0 oy
tarafından
O kizlarin ortasında  sama tokat atti doğru  mu anldm.? Ve kızlarda senin tokat yemen icin haketti. mi dediler 
(7 puan) tarafından
Yok ben sessizce dedim ya cikicaksin oda hayır dedi o kızlarda sanki esimin içine giriceklerdi bende sesimi yukselttim o sıra kızlar burda bagiramazsin dediler öyle oldu olay
tarafından
Ne zaman oldu bu olay . Esin kac yssmda
(7 puan) tarafından
Bu olay 1 yıl önce oldu canım 24 yaşında istanbul kartal tarafında oldu
tarafından
Peki simdi yine benzer islerde mi calsyor duzelme var mi?
(7 puan) tarafından
Hayır şuan tarla işinde hep erkek var bende gitmiyorum zaten hamileyim karisik yerde isi
0 oy
(313 puan) tarafından
Asıl utanması gereken sensin öyle bir kocaya sahip olduğun için. Onun bunu düşünmesi gerek 

Orda o kızlar kim ki eşinle arandaki olaya müdahale edip yorum yapıyorlar bide hamilesin 

Eşini Allah ıslah etsin
(7 puan) tarafından
Çok dogru söylüyosun

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 810 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 86 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,350 göst.
6 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 428 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ada3 (2,283 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...