0 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Akşam eşimle otururken kanepe sallandı gibi esim de fark etti inden baktık olmuş çevre ilde ama çok az bir şiddetle az önce bebeğin altına değişirken kapı kapalı idi titreyerek ses çıkarmaya başladı kızım korktu hatta eşim banyoda dış fircaliyordu oda lambaya falan bakmış ses gidince beni korktmamak için ceyran yaptı  inden yine baktim ayını dakikada başka bir ilde olmuş şuan diğer odadayim  bu sefer dolap rayı ses çıkarmaya başladı perde sallanıyordu ödüm kopuyor şimdi yine deprem mi oldu falan diyorum 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
kiz banada suan deprem oldu gibi sanki dogrumu
tarafından
Sen hangi şehirdesin kız valla bu akşam var bişey korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(169 puan) tarafından
Hangi şehir canım 
tarafından
D.bakir
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Minik minik hep oluyor belki odur dün de annemle bize öyle geldi valla 
tarafından
Kız iyice korkmaya başladım deliriyormuyum falan diyecem ama esim de fark ediyor
(13,202 puan) tarafından
Baktım şimdi aşırı minik minik her yerde hep olmuş ama biz duymayız Allah da duymasın ceryandır o
tarafından
Kız ne bileyim her yerde olmuş ama o minik depremi hissetmemiz imkansız degilmi taa nerde yani
0 oy
(7,375 puan) tarafından
hangı sehır kı
tarafından
D.bakir
(7,375 puan) tarafından
ısallah bısey olmaz
tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Şuan oğlumu sallıyorum tövbe olsa bile fark etmem kendim sallandığım için 
tarafından
Canım geçen sene elazığ depreminde çocuğum ayağımda salarken deprem oldu ev sallanıyordu ben o anlık şokla hala bebeği sallıyorum annemde telde konuşuyordum o kaçıyor ama şokta bi şekil sonra bana dedi dünya sallanıyor kızım hala bebeği ayağında sallıyor
tarafından
Allah korusun ya Allahim o günleri tekrar yaşatmasın.
tarafından
Amin canım çok sağol
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Nerdesiniz.            
tarafından
D.bakir
(10,411 puan) tarafından
Kahramanmaraş ta olmuş
tarafından
Bitlis te de falan olmuş 3 defa bu gece hissetim
0 oy
tarafından
Allahım korusun hangi ildesin canım 
tarafından
D.bakir
0 oy
(337 puan) tarafından
Şehir neresi
tarafından
D bakir
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Siverek teyim ben duymadım bacım 
tarafından
Valla bak kaç arkadaş falanda hissetim diyor başka şehirde off deliriyormuyum neee
0 oy
(763 puan) tarafından
Bugun aksam bende ayni seyi hissettim. Hatta döndüm eşime baktim o bi tepki vermeyince herhalde yanildim dedim. Sen hangi sehirdesin canim
tarafından
Diyarbakır canım ilkin eşim yok yok dedi sonra bende hissetim dedi
(763 puan) tarafından
Bende ankaradayim yakinda degiliz ama bilemedim canim:/
tarafından
Ankarada da bir arkadaş daha hissettim dedi az önce
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Maraşta olmuş 3.2 onu duymuş olabilirsin 
tarafından
Kız ben diyarbakırda hissdilmesi mumkunmu
(10,328 puan) tarafından
Olabilir canım aynı fay üzerine ise
tarafından
Aaa kız sayende birşey hatırladım kaç ay önce yine böyle oldum kaç kişi bizde hissettik dedi Hatırlıyorum rasathane o saate maraşi gösterdi bak şimdi yine acaba o faydan mi
0 oy
(169 puan) tarafından
Rasathaneye baktım diyarbakirda hiç sallantı yok canım 
tarafından
Çevre illerde 10 gibi olmuş ama çok az deliriyormuyuz kârı koca ne
(169 puan) tarafından
Ya mesela bizim bina yapı olarak çok ince.  Aşağıdan biri kapıyı çok sert kapatsın yukarısı sallanıyor belki aizinde öyle olmuş olabilir
tarafından
Kız ben ev tek arsa da müstakil etrafım da ev falan yokki yani ne ses gelse bizden oluyor
(169 puan) tarafından
Onu bilmiyodum canım . Vardır illa birşey deprem yada bı yerde bı kayma oldu hissettiniz belki . Rabbim tekrar yaşatmasın .
tarafından
Aminn canım çok sağol
0 oy
(14,428 puan) tarafından
2 saat önce babam depremmi oluyo dedi

Mutfaktaydık ayakta ben hissetmedim sana öyle geldi heralde demiştim

Bilemedim şimdi

Ankara
tarafından
Kız valla bu akşam var bişey bir kaç arkadaşta söyledi az önce
(763 puan) tarafından
Bende ankaradayim ve deprem oldu sandim canim. 2-3 saat oluyor:/
tarafından
Ankara da kaç arkadaş daha söyledi olmuş diye
(14,428 puan) tarafından
Allah Allaaah âşalar yine hareketli ha
99 depremi geldi aklıma şimdi bak
tarafından
Kız korkuyorum valla elazığ depremi hissettimden beri tırs tırs geziyorum valla
0 oy
tarafından
Allah hayra çıkarsın depremler devamlı oluyor rabbim beterinden korusun inşallah 
tarafından
Aynen canım kız sen biliyormusun doğumdan sonra lekelenmem oluyordu namaz kılmıyordum lekelenme bitince abdest aldım bu akşam sonra oğlum ağladı emzirme falan derken kılmadim sonra 3 defa hissettim ondan olabilirmi bak aynı saate cevrede olmuş ama benim hissetmem normalmi
tarafından
Olabilir canım hissedebilirsin bazı ınsanların hissi daha kuvvetlidir ablamda öyledir benim bak yine deprem oldu aç internetten bak der bi bakarım çok alakasız bir yerde deprem olmuş ")) dalga geçeriz hatta anam küçükken müneccim poku yedirmiş buna diye ")))
tarafından
Hahaha yeminle aynısı bende oluyor kaçtır bakıyorum alakasız yerde olmuş etrafım da kilere diyince saçmalama falan diyorlar:)) valla ya hissetim ya delirdim ikisinden biri:))
tarafından
Tertemiz delirdik hayırlı olsun ") jgjjjgdshhdhfhbgjhgij
tarafından
Diyorsun e Amin Amin:))
0 oy
(603 puan) tarafından
Canım İranda olmuş ama fayın kolu varsa belki hissetmişsinidr. 
tarafından
Bilmiyorumki canım marasta da olmuş o saate fatin kolu belki ordan gelmiş
0 oy
tarafından
Ya geçen gün banada öyle oldu arada bir oluyorda hatta belki olmamışsa bile etkisinde kalmışızdır 3 aylık falan hamileydim geçen sene Elazığ depremi olduğunda mardindeyim yani 10 kat aşağı indim o halimle ağlaya ağlaya herkes ailesine sarılırken benim kimsem yoktu ozamandan beri çok korkarım Allah depremi birebir yaşayanların yardımcısı olsun
tarafından
Demi van elazığ birçok deprem kışın oluyor yani deprem bi yandan soğuk bi yandan artık ben mesela kış oluyor ya sanki yine olacak yine insanlar dışarda ateş yakmış battaniye yardımları biz tv başında içimiz hüzünlü şekilde izlerken gibi anlar gözüm önüne geliyor. Inan elazığ depremi beni çok etkisi altına aldı her an olacak gibi biraz saklansam wpden arkadaşlara msj atıyorum hisstinizmi gibisinden
tarafından
Aynen vala bende kış geldi mi depremi düşünürüm ya bir de çocuğumuz da olunca daha çok ona üzülüyoruz korkuyoruziste bende hep diyorum eğer olursa Allah korusun ki inşallah olmaz ama eşimin nöbette olduğu zamana denk gelmesin tek başıma kızımla mahvolurum korkudan
tarafından
Allah korusun canım şimdi Allahın korusun olsa bile egerki bina yıkılsa Allah korusun kim en üst katta ise ona yetişme imkanı çok daha fazla hanı sıra sıra gidiyorlar ya afad ekipleri mesela ölüm haberleri en çok alt katta geliyor 12 kattayım diyorsan ya belki bu yüzden biraz endişen gider
tarafından
Onu eşimde dedi biliyor musun en altlar sıkıntı diyor ama ne bilim ya rabbim korusun hepimizi
tarafından
Amin canım
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım kaç yıllık bina birde bina yaşı varsa baya. Ailenlerin yeni bina falan varsa bugünlük kalabilceğiniz yer varmı? İnşallah birşey olmaz.
tarafından
2 yıllık canım ev arsada tek bana ait müstakil çocuklarım uyudu da burdan arkadaslarla konuşunca biraz korkum geçti Allah tüm ümmeti korusun
0 oy
(930 puan) tarafından
Raslantimidir bilmem ama Bi 5 10 dakika önce hava almaya bolkona çıktım o arada içimden geçirdim Rabbım  böyle Bi havada deprem verip kullarını zor durumda bırakır mı acaba diye 
tarafından
Olabilir canım oluyor bazen öyle mesela bulunduğun yerde su sürekli gidiyor ama bu yıl olmadı pek eşime geçen dedim şu artık bozulmuyor 1 saat geçmedi su kesildi 1 hafta gelmedi pislikten öldük bu gecede eşime sanki biz çabuk çabuk virüs olmayız daha olmadık dedim dakikası ana haber starda hatta gençler vuris olmayız demesinler diye haber cıktı eşim bana baktı Allah aşkına şom ağzını açma dedi jsjssj yani olabiliyor bazı insanlarda
0 oy
(312 puan) tarafından
Hele benim dolabımda sallandı ben de kızları uyutmyaa çalışıyordum buzdolabımin üst dondurucudan  et düştü normlde dusmezdi andirinda olmuş Allah'ım esirgesin cümlemizi
tarafından
Kız sen marasta sin zaten orda olmuş ama benim takıldığım d.bakir ben nasıl hissettim kızlar dedi aynu fay hattı üzeri olabilir
(312 puan) tarafından
Olabilir canım valla inan o arada kızları salliyordum ben ışık da kapalıydı çamaşır makiesj sıkmadaydi üzerinde birşeyler vardı onlar düştü galiba dedim ama kalkınca buzlugumun kapağı açılmış ve et düşmüş tezgahjn uç kısmında da sigaram vardı o düşmüştü bende sen öyle diyince baktım andirnda olmuş marasa felan etki etmiş hep
tarafından
Işin garip taraf-ı ben hissetdikçe çevre iller o dakikada olmuş telim elimde dakikası falan aynı eşime dedim başta yok falan dedi sonra şehirleri gösterince bende hissettim sen korkma diye demedim dedi sonra kapı sallandı ama nasıl bir ses 2 yaş kızım korktu kapıya vuruyor babası oynuyor sandı hepsi uyudu ben odada iken yine dolabın rayı ses geliyordu 'la dedim deliriyormuyum post açtım benim gibi olan kaç kişi daha cıktı
(312 puan) tarafından
Valla ben sallantı hissetmiyorum şöyle ki sadece basım dönüyor benim Elazığ depreminde bile ben sobanın üzerinden kızıma kaynar su koyupda soğuması bekleyip ama yapacaktim bardaga koyayım dedim benim bir basım döndü dedim çok sıcak ondan herhlade mahaleede de bir gürültü var milet hep dışarıda ben de kıza mama derdine düşmusum geri annem aradi beni dışarıya çıktın mı diye niye çıkayım su sogukra dedim sallandik dedik hissetmedin mi diyor eşimde yatak odasında uyuyordu gece ise gidecekti yani rabbim bizleri esirgesin korusun hele de meleklerimixi
tarafından
Amin canım o elazığ depremi zaten beni derin etkiledi  cuma günü oldua gece  sohbete gitti eşim sohbet günüydü neyse annemle telde konuşuyordum kızımda ayağımda sallıyorum deprem oldu Allahım nasıl korkuyorum annem de aşağı kaçıyor ama hala telefon dibinde panikle bana yerinden kalkda diyemiyor bende o anlık şokla hala bebeğimi ayağımda sallıyorum düşün 10 dakka sonra kapı çaldı eşim ter içinde korktunmu dedi yolda koşarken cebindeki düşürmüştü ben o korkmasın daha diye yoo dedim ama hala izleri kalmış valla her an tetikte dolanıyorum
0 oy
(802 puan) tarafından
Canım o deprem psikolojisinden oluyor mesela ben İzmir depremi olunca ölüyorum sandım böyle bir sarsıntı hatırlanıyorum benim yatak dolabım çok büyük çokta ağır kaç kişi zır kurdu ama deprem günü dolabım odanın ortasına gelmişti avizem yerinde sökülüp yere düştü o psikoloji kaç ay oldu hala çıkmadı küçük bir şeyde hmm deprem gibi hissediyorum rabbim beterinde korusun Ozmn yine aklıma geldi ağlama krizine girmiştim oğlum tek yatak odasında yatıyordu oğlanı aldığım gibi kucaklayıp dolabın kenarına ilişmiştim hıçkıra hıçkıra ağlıyordum okadar uzun süren bir deprem hayatımda görmemiştim 
tarafından
elazığ depremi zaten beni derin etkiledi  cuma günü oldua gece  sohbete gitti eşim sohbet günüydü neyse annemle telde konuşuyordum kızımda ayağımda sallıyorum deprem oldu Allahım nasıl korkuyorum annem de aşağı kaçıyor ama hala telefon dibinde panikle bana yerinden kalkda diyemiyor bende o anlık şokla hala bebeğimi ayağımda sallıyorum düşün 10 dakka sonra kapı çaldı eşim ter içinde korktunmu dedi yolda koşarken cebindeki düşürmüştü ben o korkmasın daha diye yoo dedim ama hala izleri kalmış valla her an tetikte dolanıyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 86 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,426 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde Zehra buse (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,348 göst.
6 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 859 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Asel lina (123 puan) tarafından soruldu

379,193 soru

11,350,948 cevap

34,820 kullanıcı