0 oy
844 göst.
Diğer kategorisinde (422 puan) tarafından
Allah askina biri bana bu saatten sonra napacagimi soylesin geceden beri bir gram uyku uyumadim sirf benim bu kopek kocam ve kuzenim yuzunden :( Ya bakin bizim instgramimiz yoktu tamammi actik ortak hesap buarada baktim esim butun sulalesine istek atti bende dedim madem herkese atiyor bende akrabalarimdan birkac kisiye atim . Amcamin oglu var koyde evli barkli adam hani istek attim kabul etti sonrasinda da mrb kuzen yazdi bnde cevap yazmadim karisi var ne olur ne olmaz diye esimde yaz dedi cevp ver dedi buna yok bosver dedim baktim kuzenim bidaha mesaj atti taniyamadin mi kuzen diye sonra yine atti bu sefer esim kıllandı yanlis anlamaya basladi baktim esim dedi birdaha karima mesaj atma diye yazdi oda yazarim sanane dedi kufur ettiler birbirlerine esim cocugu aradi amcami aradi babami aradi olay buyudu bugunde devam edecek bu olay kessin bende artik bunaldim hergun hergun kavga etmekten bugun alip basimi gitmek istiyorum buralardan sizce dogru olan ne kalmak mi gitmek mi 30 haftalikta gebeyim vurdu da bana ustelik :(

17 Cevaplar

+7 oy
(3,739 puan) tarafından
Benim anlamadığım hem istek atıyorsunuz hemde mesaj atınca mi cevap vermiyorsunuz kötü bir şey yazmamış size asilmamis sonuçta kuzeniniz yani hem eşi yalnıs anlamasin demişsiniz o zaman bastan istek atmicaktiniz 
(422 puan) tarafından
Sende haklisin ama ben nerden bilim mesaj atacagini keske atmasaydim zaten bugun napacam bilemiyorum
(2,634 puan) tarafından
+ ladım... Ya hadi cevap vermedin, hadi yazmadın. Karşıdaki kuzen neden eşinle zıtlasıyo? O saçma geldi bana.
(2,634 puan) tarafından
Yani senin kuzenin, cevap yaz, eşine selam söyle de kapat konuyu. Bence durduk yere olayı siz ve kocanız büyütmüşsünüz
(3,739 puan) tarafından
Benim kuzenim de bana mesaj atabilir bende ona herşey saygı çerçevesinde ha ortada asılma olur kötü niyet olur o zaman tavrını koyarsın bence bosuna büyümüş olay uzatmayın sizde huzurunuzu bozmayın
(2,634 puan) tarafından
Aynen eda bendee bu düşüncedeyim
-Reklam-
+1 oy
(2,575 puan) tarafından
Ya hani bu derece kıskançlık iki taraflı da çok kötü. Bakıyorum kadın kocasını kız kardesinden kıskanıyor. Adam kadını kuzeninden kıskanıyor. Bu kadar ileri derecede kıskançlık biraz sıkıntı cidden. Kiskanmanin da dozu var. Ters hareket görürsün kiskanirsin. Yan gözle bakmıştır kiskanirsin. Ona bişey diyemem. bazen hayret ediyorum gorumcem eşimle çok laubali yazılıyor. Çoğu kişi de dönüp ay ben olsam parçalarım diyor. Tuhaf  tabiki herkes kıskanmaali ama dozunda. Aşırısı hastalık . Ayrıca eşin brda haksız istek atan sizsiniz. Hem kuzenin yani slm kuzen yazmış ne var bunda . Ben kuzenlerimle görüntülü konuşurum. Eşim birgün niye arıyorlar demedi. Esleriyle konuşurum kendi konuşur. 
(422 puan) tarafından
Benimki cok zor bi adam bacim allah bana yardim etsin
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Amcanin oglu evli barkli ne demeye bu kadar olay büyümüş anlamis degilim bide ustelik eli kirilasica vurdu mu sana onu acilen bi piskologa gotur manyak adam yaaaa 
(422 puan) tarafından
Var aradi zaten esim onlari ama hepsi onu haksiz gordu bu dahada dellendi zaten herseyi birakip gitmek istiyorum zaten umurunda da olmaz cunku bosarim seni dedi
(7,098 puan) tarafından
Ani bir karar verme canim hamilesin bide bi dur bakalim hic yoktan büyütmüş olay yaratmis esin bekle bakalim ne olacak
(422 puan) tarafından
Beklicem canim dua et benim icin
(7,098 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun kuzum anlayışsız es olunca zor
(422 puan) tarafından
Insallah canim cok cok zor malesef
0 oy
(671 puan) tarafından

Yok artık :angry:elini kırılsın İnş

(422 puan) tarafından
Ahh insallh ayni dakikada ferc olsaydi eli ne guzel olurdu ben bugun napicam :(
(671 puan) tarafından
Hamilesin cnm boşanmk ayrılmak olmaz senin burda suçun yok da zaten
(422 puan) tarafından
Ama o oyle demiyor hep senin yuzunden diyor :(
0 oy
(879 puan) tarafından
Allah akil versin ne diyim ki

Kendi rahatinizi kendiniz bozmuşsunuz.
(422 puan) tarafından
Ne rahati bacim ne rahati adam resmen bi acigimi yakalamak icin kolluyor ******** pireyi deve yapti yoksa bunda bisey yoktu
(879 puan) tarafından
İnstagrm nedir hanfendi siz orda is mi yapiyosunuz biseyler mi satiyosunuz nedir yani ben bunu anlamiyorum ev hanimiysan senin neyine instgram bu zamanda insanlar birbirlerini cekemiyolar sen kocanin huyunu biliyosan az cok ekleme kimseyi hadi ekledin kendi akrabalarinida mi tanimiyosun yazabilecek kufurlesecek insanlari hic mi bilmiyosun ne ekliyosun !
Ben asla kocanin yaptigi siddeti onaylamiyorum ama sende de var ne geregi var yani bak iste huzurunuz kacmis iyice kotu olmussunuz
Kendiniz etmissiniz kendinizz
(7,441 puan) tarafından
Sosyal medya aile düşmanı bunu hala idrak edemediniz mi dışardan herşey güllük gulistanlik görünüp insanı ozendiriyirlar oysa ki içlerinde eksikliklerini sosyal medyada tamamliyorlar.haklisin prensseslem sonuna kadar
(422 puan) tarafından
Haklisin evet keske o istegi atmadaydimda bunlar olmasaydi dua et benim icin
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Acmasaydiniz Instagram ne vardı da açtınız 
(4,853 puan) tarafından
Sert bı sekilde söylemedim okuyunca o şekilde anlayabilirsin
(422 puan) tarafından
Ahh bacim ahh keske onun zoruyla actik zaten yoksa kafama gore acmadim biliyom cunku ne mal oldugunu onun
(422 puan) tarafından
Serefsizin biri zaten sorunlu ne demek :(
(4,853 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah
(422 puan) tarafından
Amin canim dua et benim icin
0 oy
tarafından
Vurdu demesen kıskanmıştır dicektim de kıskanan adam eşine kıyamaz ki 
(422 puan) tarafından
Vurdu tokat atti daha cok dovecekti de zor tuttu kendi :(
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Doğru mu anladim emin degilm.. kuzeninize istek gönderip merhaba yazınca cevap niye vermiyosunuz insana has bişey merhaba ortak hesap açtık akrabaları ekliyim dedim derdiniz biterdi olay... Eşiniz de ayrı abartmis ama kuzen kuzene merhaba da yazar çok normal 
(422 puan) tarafından
Zaten herswy normal ama benim bu adi kocam normal degil napicam bilmiyorum onunla
(4,961 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ayıp etmiş eşiniz... Bı gaflete geldi demekki.. sonradan pişman olacağı şeyler yapmasin..
(422 puan) tarafından
Insallah dua et benim icin
0 oy
tarafından
Yani eşin o anda madem kıllandı içi rahat etsin diye mrb abi falan yazsaydın sonra işim var diyip konuşmayı bitirirdin. büyümeseydi keşke olay niye inatla yazmadın ki sende. Tabi sonra olan olaylarda eşin haksız sana vurmuş falan Allah ıslah etsin 
(422 puan) tarafından
Amin bacim cok haklisin keske o istegi atmasaydim butun bunlar olmazdi napicam bugun bilmiyorum
tarafından
Yine de vardır herşeyde bi hayır. Her musibetin ardından mutlaka bi hayr gelir. Olacağı varmış kafana takma sakinliğini koru
(422 puan) tarafından
Insallah canim dua et benim icin
0 oy
(2,241 puan) tarafından
canim haklisin ama bir yandan da o yazip sen yazmayinca suphelenmis olabilir iyiyim kuzen saol esin nasil falan yazsaydin o da ona gore yazar uzatmazdi bence esinde konusmalara bakip bisey olmadigini anlayabilirdi . kesinlikle savunmuyorum esini ama kiskanmis kuzenden niye kiskanilir onu da bilmiyorum ama sacma bisey olmus 
(422 puan) tarafından
Kesinlikle sacma zaten kuzum napucam bilmiyorum :(
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Yani ne desem bilemedim ama keşke istek atmasaydın kuzende olsa bazı erkekler anlamaz kıskanır. Madem attın mesaj attı eşinin adına cevap verseydin olay bu kadar büyümezdi. 
(422 puan) tarafından
Ahh keske o istegi atmasaydim da bunlar olmasaydi
(2,119 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok, eşini sakinleştirmeye çalış ama vurmasının hesabını sor
(422 puan) tarafından
Ortalik biraz durulsun da elbetteki soracam dua et benim icin
0 oy
(10,387 puan) tarafından
Adam sana asılmamış etmemiş ne saçma mevzu Allah aşkına canım sorun aramışsınız resmen
(422 puan) tarafından
Zaten ******** bi acigimi gozlemek icin kolluyor birazda o uzatti
0 oy
(48,704 puan) tarafından
kuzenin nasil biri kuzeninle araniz nasil. yani benim kuzenlerim yazsa esim yanlis yanlis anlamaz onları da biliyor benide killanmasini gerektirecek bişey yok yani alt tarafi taniyamadin mi diye sormus.
(422 puan) tarafından
Evet esim onu hic tanimiyor gormedi bilmiyor nasil olcak bilmiyorum bugun
(48,704 puan) tarafından
sizdede hata var kzenin kac yasinda bilmiyorum  ne diye hitap ediyorsun. mesela abi ben ve esim ekledik yengeye selam deyip konuyu kapatabilirdin
(422 puan) tarafından
Oyle buyuk degil adiyla hitap ediyorum
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama suç sende bence hem istek atmışsın adam kabul etmiş mesaj atmış eşin cevap ver demiş vermemişsin karısı yanlış anlar diyorsun yanlış anlayacak olsa attığın isteği de yanlış anlardı yani 
(422 puan) tarafından
Oda dogru napicam bilmiyorum
tarafından
Kuzenin de saçmalamış eşin de kuzeninin eşine sanane yazarım diyip küfretmesi çok fazla saçma eşinin de önce yaz diyip sonra karıma Bi daha yazma demesi de saçma herkes saçmalamış kısaca
(422 puan) tarafından
Evet aynen oyle oldu :(
0 oy
tarafından
Kusura bakmada kuzeninin suçu. Msj atmış cvp gelmemiş daha bir tanimadin mi yazıyor. Tanimasan istek atman zaten. Hadi oda okey eşin öyle yazınca tamam gardaş kusura bakma bidaha yazmam yanlış anladın diyeceğine bide üste çıkıyor. Eşinin yerinde kim olsa yanlış anlar.
(422 puan) tarafından
Dogru sende haklisin canim ne diyecegimi bilemiyorum
tarafından
Yani eşinle sorunlarin olabilir canim normalde sana kötü davraniyor olabilir. Ha vurmasını asla onaylamiyorum. Ama hakli olduğu konuda savunmalisin. Sen kapıyı örttüm mu hepsi dışarda kalır o adamla sen yasican. Bu konuda sakin tepki gösterme ve eşinin yanında ol benden sana tavsiye
(422 puan) tarafından
En dogrusu galiba dua et benim icin nolur
tarafından
Ederim canım inşallah bugünde cuma. Umarım daha fazla uzamadan kapanir bu mevzu.
(422 puan) tarafından
Aminnnn insallah canim sagolasin
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama sen hata etmişsin kocanı bilmiyor musun? Kuzenin kötü birşey yapmamış ki Allahın selamını vermiş. Yarın başka biri doğum yaptın mı diye soracak yine bir sürü kavga. Ne gerek var bunca kendini üzmene. Bir de bence burada asıl mevzu şiddet olayı. Allah kocana akıl fikir versin hamile karısına vuracak kadar gözü dönüyor hayret yani hastalık boyutunda kıskançlığı.
(422 puan) tarafından
Allah razi olsun cqnim haklisin evet dua et benim icin
(3,213 puan) tarafından
Allah sizleri korusun sağlıkla kucağına al bebişini inşallah
(422 puan) tarafından
Amin insallah canim cok saol

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 496 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 263 göst.