0 oy
577 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

5 gün oldu doğum yapalı kaynanam biyere gidince girumcemin iki kızını oraya birakyor beni arıyor ağlıyor :( bitanede kendi kızı bebek de var diyo dikişlerim ağrıyor bakamyorum

Benim yapacak biseyim yok kocasida benim koca gibi ailemle gelme neyle gelirsen gel 

Diyo bana görümcem çalışyor bebek görmeye gelmiş demiş bizim orda korona çıktı ve bebeği alıp seviyor ediyor ağlıyor lohusa depresyonuna girmiş kimsesi yok onun için üzülüyorum ancak elimden birşey gelmiyor doğum yaparken ertesi gün kocası onu ziyarete bile gitmemiş gidip kendi işinde değil kayın pederin dükkanında çalışmış iş yerinden parasına kesik atmışlar oturup ağlıyor ne desem rahatlamyor dua edin allah katnanamiza kocalarmiza akıl fikir versin 

8 Cevaplar

0 oy
(27,159 puan) tarafından

Akil fikirden önce kaynananiza ve eşinize  

Rabbim vicdan versin

Vicadsiz insanlar anlayışsizlar ne olacak:angry: 

tarafından
Evet kaynım benim eşimden bin beter eşine demiş bakamyorum demiş bak işte ne var demiş oda ağlıyor beduaa ediyor hergun eşiyle tartisyor benden akıl istiyor kelin ilacı olsa başına sürer
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yeni hesap mi açtın diğerinden puanlar daha yüksekti sanırsam
tarafından
Zaten engelin hala devam ediyorrr:)))
tarafından
5 6 gün oldu işte
(12,773 puan) tarafından
Tmm işte sen yaz admine de ben engellemiş tin giremedim heni hesap açtım diye engelli iken heni hesap açmak da yasak admin cvb verir
tarafından
Ayy :) tamam ararım şimdi
tarafından
Multiiiiiiiiiii :)))))
Ararım mi galiba admin ablan senin ababa
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Acaba yanına çağırsan bi kaç gün sizde kalsa rahat edemez mi? Ya da sen gitsen yanına. Şuan o kadar kötüdür ki psikolojisi tahmin edebiliyorum.
tarafından
Kız benim oğlum bir bebegim var sırf rahatsz olmasın diye iylesin diye bebek görmeye bile gitmedim az toparlansin gideyim dedim onu dusundugum için ancak bide bunun imasini etmiş kaynanam niye gelmemisim erkenden diye bana gelmez rahat edemez biliyorum keşke gelse
(4,666 puan) tarafından
Anladım kuzum. Allah kayananı da iyi etsin. Anlayışsız kadın.
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(13,876 puan) tarafından

eşi ne kadar vicdansız yaaa Allah vicdan merhamet versinn:angry:

tarafından
Evet varsa yoksa ailem derler kız diyo ben doğum yapacam sancım var annesine diyor anne yoruldunmu otur et şu getireyim bilmem ne diyo beni soran yok kaynana bebeğe 100 TL takı takmış eltime kızmış ailen konu komşu vs sorarsa annem çeyrek taktı de demiş
Durumları da var yani eltime kızmış bu yüzden
(13,876 puan) tarafından
ıyyyy ne biçim adam yaa eltine çok üzüldümmm
tarafından
Öyle işte malesef
0 oy
(118,476 puan) tarafından
Sen giden hatunmuydun 
tarafından
He geri geldim :)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yahu acsin agzini yumsun gozunu ohaaaa bu kadarda olmaz desin o cahil kaynana dogurmadimi hic bilmiyormu aciyi lohisaligi, insan evladi degilmi eltin ya ALLAHTAN korkmazlar 
tarafından
Ya bunlar onu düşünmezler banada aynı muamele yapıldı ancak ben yilarinda birikmisligi vardı bende gelince hep kızımla  ilgilendim diye surat yaptılar gelmiyolar bana artık bebeğimi korona var diye kucaklarına verince morelimin düştüğünü görüp bozuldular bana oysa kötü niyetli değildim yemin ederim yeni doğum yaptım bebeğin 40 çıkmamış sapur şupur opuyolar kucaktan kucağa geziyor şuan aynı durumda eltim var malesef
0 oy
tarafından

Kız sen tuna_34 dün demi diğer hesaba noldu 

tarafından
Kalga edince admn bir hafta engel verdi çıkış yaptım giremedim şifreyi unutdum
tarafından
Admine mesaj atdıysan engelin kalkdıysa açılır
tarafından
Atcam birazdan
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Ayyy allah yardimcisi olsun ya guzel dille soylesin kaynanasina dikslerim aciyo durmuyorlar anne bakamiyorum diye 
tarafından
Kız kaynanam yapyor zaten güldürme beni kızı kulanyor hep benide çok kullandı da artık kotası doldu biliyor bana yanasamyor
(7,099 puan) tarafından
Ay oda susmasin kuzum.o zaman soylesin oyle cekilir mi ya vijdansiz kadin
tarafından
Valla insanın kocası arkasında olmayınca insan susmaya mecbur kalıyor inanın bana çok zor
(7,099 puan) tarafından
Valla dogrudur canim allah yardimciniz olsun ne diyim
tarafından
Amin inşallah cümlemizin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 869 göst.
22 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy