0 oy
1,118 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından

Üç sene önceydi :))) biz Nevşehir e gitmeyi düşünüyorduk eşimin kuzeni Kıbrısta çalışıyor sağolsun bir haftalık tatil ayarladı çok güzeldi :) bize kalsa hayatta gidemezdik çok güzeldi ama inşallah tekrar gitmek nasip olur minnağmzla❤️❣️sizler nereye gittiniz kızlar foto varsa atın bakalım silecem postu zaten Google ye düşmeden :D

58 Cevaplar

0 oy
(1,772 puan) tarafından

İyi ki de Nevşehir e gitmemissiniz tamam çok güzel yerler ama ben oraya gittim eşim hep Antalya taraf istedi ben de tutturdum Nevşehir diye kırmadı beni gittik 5 gün bir de bitmek bilmedi samsuna döndüğümüzde o kadar mutlu olduk ki :)

-Reklam-
0 oy
(767 puan) tarafından

image

Nevşehire gitmistik <3
0 oy
(528 puan) tarafından
Marmarissss the marmara blue hotelll cok güzeldiii. Daha da bi yere gidemem heralde kolay kolay bu kızla beceremem tatil yapmayı
(1,379 puan) tarafından
Ne kadarlık cnm minnoş deniz mi adı bnm kızcemin adı da Deniz Asel ❤️
(528 puan) tarafından
10 gün sonra 4 aylik oluyoruz. Evet minik kuşum deniz lina:)
(1,379 puan) tarafından
Biz de 5 aylığız:)
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Nevşehir kapadokya ☺
(1,379 puan) tarafından
İki gün gezdik yetti bize cnm güzel yerler ama inşallah tekrar minnoşumzla gderz❣️❤️
0 oy
(460 puan) tarafından

Kuşadasında 5 yıldızlı bir otelde yapmıştık. Allahım ne güzel günlerdi. :D şimdi o tatili alamayız. 

0 oy
(1,964 puan) tarafından

Antalya side sunrise queen kristan otel 

Adini yanlış  yazmadysam ayy herseyi gectim anaaaam ne yemistim ya tabakları  dolduryodum dolduryodum esim azick aliyodu kendine sen benm tabagi götür görgüsüz  ay i demesinler bana diyodum:D:D balayı  deyince aklima yemek geliyo  sadece 

0 oy
(134 puan) tarafından
Bozcaada'ya gittik :) 
0 oy
tarafından

Klasik olcak ama ANTALYA :D

0 oy
(551 puan) tarafından
Evde.......... 

0 oy
tarafından

Köye kaynanamın evine 8-)

0 oy
tarafından

Yatak odamıza :'(

K.pederim evlenmeden omce soz vermişti balayina gonderecekti. Evlendik. Gondermedi :(icimde kaldı 

0 oy
(670 puan) tarafından

Antalyada yaşıyoruz zatn tatil yeri  ama Bn Karadenize gitmek istyodum yada ürgüpe :)) herife borçları bitirip rahat rahat gezeriz dedim 3 yıl oldu :D 

0 oy
(8,081 puan) tarafından

Bodrum turgutreis<3 hayatımın en güzel 1 haftasıydı en huzurlu en mutlu en kaygısız :)

0 oy
(114 puan) tarafından
Balayı mi o ne demek ?
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Yalovaaaaaaa:)

0 oy
tarafından
Ağva Tekirdağ Kütahya İzmir Manisa ya gittik 
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Antalya Kadriye ye gitmiştik geçen sene 
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Bal-ayı için değildi ama düğünden hemen sonra ankaraya eşimin akrabasının oraya gitmiştik biz balayı gibi değerlendirdik :D

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 645 göst.
0 oy
68 cevap 825 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,593 göst.
15 Mart 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk (9,968 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 1,314 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu

378,340 soru

11,324,424 cevap

34,775 kullanıcı

...