0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bana akil verin burda olanlar uyuyamaynlar cunku ben uyuyamyrm surekli ayni konuyla ilgili postlar acyrm ama ne yapım isin icinden bi turlu cikamyrm esim bana karsi ilgisiz sevgisiz hic bi duygusu yok gbi kalmamis gbi severek evlendik yıllarca bekledik 1 yil oldu vede suan ayni evin icinde yabanci olmaya basladk ve 2 aylik bebegmz var hmdlsn ona o benim herseyim yoldasm oda olmasa blmyrm ben ne yapcam ne yapmam gerek yoruldum ayni evin icinde yabanci olmaktan baci kardes gbi olmaya basladk 

8 Cevaplar

0 oy
(901 puan) tarafından
Bende o yoldan geçtim canım dogum yapınca öyle oluyor inan sonra düzene girer 
tarafından
Ama bu doğumla nedeb alakali esim bana sevgisiz ilgisiz bana bisey olunca anneni ara seni alsnlae diyor baska bisey olunca s git diyor Bunlarda normalmi
(901 puan) tarafından
Sen yaşıyon canım bilemedim Allah gönlüne göre versin inşallah sogukluk girmiş araya sen düzeltmeye bakcan
-Reklam-
0 oy
(377 puan) tarafından
Durup dururkenmi oldu sbebi ney boyle olmasinin
tarafından
Ewd doğumdan once basladi 1 haftam vardi doğuma hala boyle hersey burnumdan geldi doğum sonrasi hep yalniz geçirdim dogum sonrasını desteği olmadan cok zorluk yasadm hala da yasyrm sevgi yok yani gormyrm artk ilgiside yok bana
(377 puan) tarafından
Biyerde okumustum erkkler esleri dogum.yapinca artik onlara anac gozuyle bakarlarmis eskisi gbi gormuyolarms ama o yaknlasmyosa sn yakinlas. Sen kons sen guzel seyler soyle. Esimde oyun muptelasidr. Ama bazn icimden gelerek guzel seyler soylerm hosuna gder ilgilenr. Normalde pek demem oyle seyleri pek konsmayi beceremem ama. Dynce dmk hosuna gdio dedim kndme.
0 oy
tarafından
Canım cocuk olduktan sonra erkekler de bu durum yaşanıyor biraz akışına bırak sabretmeye çalış ha baktın daha da kötü oluyor al karşına düzgünce konuş erkekler bazi şeyleri onlara söylemeden bilmiyolar ne yazık ki
tarafından
Canm bizim durum dogum su bu degl bence ya suan bambaska biriyle yasyrm sanki ayni evde sevgi yok ilgi yok baci kardes gbi olmaya basladk evde biseu olunca bana hersey soylyr anneni ara gelsinler seni alsnlar s gitler
0 oy
(134 puan) tarafından
Canim erkekler inan biz gibi degil.Kafasinin icinde ne dertleri vardir kimbilir.Baba olmanin stresi bile baska.Ben bugun kadin ile erkek farkini daha bi iyi anladim.Birsey almaya niyrtlendik.Ben sevincle hayal kurarken o stresle hesap kitap yapiordu nasil odenir taksitleri vs diye.

Kolay degil baba olmak sorumluluklari yuklenmek bir konus guzelce kalbini kirmadan bakalim ne derdi var ?
0 oy
tarafından
O soguksa sen biraz ilgi göster sevginiz yok olmasin. Ona eşi oldugunu hatirlat. Erkek uzak kaliyor diye kadında uzaklaşmamalı bence. Herseyi erkeklerden bekliyoruz. Bizimde biraz çaba harcamamız gerekiyor diye düşünüyorum. Esimin uzak oldugu günler ben yanaşıyorum. Araya mesafe koymamaya çalisiyorum. Ben boyle düşünüyorum canim
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bavı kardeş gibi olouysanız artık birsirinizin aynısı olmuşsunuz  yani birbiriniz için kendinizi değiştirmişsiniz. Kendiniz olmayı bıraktığınız zaman evlilikte heyecan bitiyor bunu bir program da dinlemiştim. Tavsiyem o eski tatlı anılarınızı hatırlamaya çalış ve eyine hatırlatmaya çalış. Mesela hatırmıyır musun bu kıyafeti şu çamanda giymiytim güçel bir gühdü falan diye konuş. Birde yeni bebeğiniz olmuş bu durum ikinizide etkilemiştir. Anladığım kadarıyla sen hem bebek hem yemek hem temizlik bunlarla ilgileniyorsun eşinlede ilgilenmek istiyorsun. Eşin kendini uzatlaytırmış belki senin bu yaptıklarından da olabilir sorumluluktan kaçıyor olabilir. Bebişle ilgili şeyleri beraber yapmaya çalış ve eşin geldiğinde eve ona anlat. Bugün bebeğimiz şu kadar uyudu bu kadar beslendi falan diye ilgisini çek. Bebişin sanyosunuda beraber yaptırın. Ve en önemlisi yapabilirseniz eşinle beraber baş başa dışarı çıkın bebeğini annen veya kayınvayiden  bakabilirse eğer iyi olur. 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bazen kimse yanlis anlamasin ama erkek kadindan cilve bekliyor bu dogru bacilar bazen bi guzelce suslenip puslenmek veya bi kek yapip kajve yapip mrsela oturup sohbet muhabbet bazen cocukdan dolayi esimize vakit ayiramiyoruz bazen bizim ilk adimi atmamiz lazim 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bazı erkekler baba olunca değişip ilerde duzelir sabret herzamn sen ilgili ol

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,335 göst.
0 oy
2 cevap 328 göst.
0 oy
20 cevap 945 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy