0 oy
603 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşinizle Sevgiliyken ilk el ele ne zaman tutustunuz Hemen mi yoksa biraz zaman geçtikten sonra mi 

Biz ilk el ele 20.01.2016 da tanıştık 14 şubatta ilk kez buluşmuştuk elimi tutmuştu utanmistim hatta <3sonra bende tutmustum elini :)

20 Cevaplar

0 oy
(929 puan) tarafından

İlk buluşmada tuttu pis :D valla sevgili olduğumuz tarihi bile hatırlamıyorum 8 sene oldu :D

-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından

29 gün sonra tutuşmuştuk <3 hey gidi günler :D

0 oy
(365 puan) tarafından

Ilk buluşmada tuttu zaten bizde ilk bulusmada çıkmaya karar vermistik☺ 09.05.2016<3

0 oy
tarafından
hic hstirlamiyorum ki esime sordum o hatirliyo ama kac gun sonra oldugunu bbilmiyor
0 oy
(141 puan) tarafından
Nişan fotoğrafımız da 
0 oy
(6,681 puan) tarafından

3cu buluwmada:D

0 oy
tarafından

Hiç hatırlamıyorum inan biz temmuzda tanıştık ağustosta nisanlandik Eylül'de evlendik :) 

0 oy
(1,146 puan) tarafından

Biz 12 aralık 2008de tanistik tutmadı sadcee sohbet ettik arkdas gibi  sonraki ilerlyen bulusmalarda hatta deri bir ceket  almıştı  baya pahali izmir alsancaga  gittik  sahilde  çimenlerde  oturcaktik  onu altima sermisti hava biraz serindi sarilmisti öyle oldu hatta ceketi derisi soyulmustu  halada  söyler  kıyafetleri çok kiymetlidir o ceket kardeşi giyiyor suan hatta yaptırmış  :)

tarafından
Ne kadar düşünceli davranmış. Malına kıymet vermemiş sizin yanınızda demek ki. :)
(1,146 puan) tarafından
Yok Allah razı olsun öyle değil.  Ama kıyafetleri halada kiymetlidir  ozaman arkamdan bişey dediyse  bilemem tabi =D
tarafından
Sanmıyorum dememiştir. Kendi vermiş çünkü:)
0 oy
tarafından

Biz tanıştıktan 1 ay sonra buluştuk o zaman tutmuştu :)

0 oy
(244 puan) tarafından
Evlendigimiz gün tutmuştu.

Dini nikahimizi düğün günü yaptirdik. 

Nikahsiz elele tutamiyacagimiz için mecburen evlendigimiz gün tutmuştu.
0 oy
tarafından

23 temmuz 2010 :) <3

0 oy
(145 puan) tarafından
Ayni gun ayni sene desem :D
0 oy
(2,931 puan) tarafından

24.04.2013 tam 3 ay sonra<3

Koluma girdi napiyosun dedim elimi tutcagin yok bari ben koluna giriyim dedi sevdicegim öyle tuttum :)

0 oy
(1,028 puan) tarafından

Nikah kiyildiktan sonra :D

0 oy
(3,695 puan) tarafından
Sevgililik yaşamadık biz canim. 20 mayısta tanıştık ağustosta evlendik.... Elimi  de 3 haziranda tuttu dini nikah olduktan sonra:)
0 oy
(158 puan) tarafından

Dini nikahımız kıyıldıktan sonra bir kaç günlüğüne bize gelmişti dışarı çıktığımızda tutmuştu 5 senenin ardından ama 5 sene hiç buluşmadık telefonda konuştuk 7 sene oldu şimdi evlendik bir tsne çok çirkin bi oğluşumuz var<3:)

0 oy
(590 puan) tarafından
 24.11.2016 ilk bulusma oldu 

04.12. 2016 söz oldu 

12.12.2016 cıkdık bulusduk elimi ilk defa onda tuttu 17 yasım vardı.daha ohoooo kucukduk beee
0 oy
tarafından
Tamamen aşık olduktan sonra :) baslarda cok istiyordu tutmayi izin vermiyordum snr bigün oturdugumuz kafede koltuk kisminda otururken kucagima basini koydu bkraz uyumak istedi :D haha
0 oy
(6,361 puan) tarafından

Bizim görücüye usulu oldu :) esim 2 halasi ve benim 1 teyzem vardi araba da esimle telefon da konustuk anlaştık sonra uzun yoldan iskenderundan diyabakira geldi ay bende dakikalari sayiyorum ha geldi ha gelecek diye iste halalari teyzem o geldiler 3u arkada ben asagi indm arabaya girdm ilk defa birbirimizi görecez ayy bi heyecanlandm elini uzatti tokalasmak icin tuttum sonra yuzuk bakmaya falan gittik bizim büyükler onde yürürken biz arkadan yuruyoduk bi baktm.elimi tuttu hemen cektm ne yapiyosun ayip diye :Dbazen bahseder dalga gecer benimle :) 

0 oy
(2,172 puan) tarafından

Sevgili degildik dans ediyoduk öptü sarıldı sonra elimi tuttu elele gezmistik yurda bıraktı cok guzel seyler soylemek istiyorum ama soylemesem daha iyi ben ne zaman istersen burdayım demisti aradan aylar gecti 10kasım2015te sevgili olduk  elimi tutup seni alacam demisti :)

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 625 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,738 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,245 göst.
+1 oy
12 cevap 573 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 661 göst.

379,498 soru