0 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde (5,436 puan) tarafından

Yine sinirlerim bozuk akşamdan beri..

Kayinpederimgilin tv si bozulmuştu sökeden 2. El tv uydu bulmuş eşim netten. Akşam onu almaya gitti bende geliyim dedim yol uzun çocuk rezil olur dedi gitmedim bende. Neyse geldi ve bisiler anlattı şok oldum.

Sitenin önüne gidince adamı aramış geldim ben kaçıncı kat diye neyse adam tarif etmiş kapıyı açtım ben görürsün abi demiş çocuk. Eşim kapıya yaklaşmış birde ne görsün sevgilisiyle afedersiniz öpüşüyor yanlarinda 2 tane daha kiz varmış çocuk kapıya gelmiş sonra kızların biri gelmiş içeri gecmicekmisiniz demiş eşim adama dönmüş geçmicem ben içeri sana güveniyom tv yi al gel ben gidiyim demiş neyse adam getirmiş tv yi eşim almış yarı yolda merak etmiş durmuş bi tvye bakayım diye kumandası yokmuş adamı aramış adam kargoyla gönderiyim demiş eşim istemez gerek yok alırım ben demiş neyse bugün taktik baktık tv de bozuk ses gelmiyor hangi birine sınır olayım akşamdan beri moralim bozuk eşim benlik bisi yok 3 kişi yasiyoz deyince 3 erkek sandım dedi ne biliyim dedi öğrenci eviymiş zaten :ermm:

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Dunaybın cıvısı cıkıyor yeminle ana baba okuyor sanıyor kızlar erkekler hovardalık pesınde anca 
(5,436 puan) tarafından
Olabilir cnm mantıklı ama eşim belki dünden razıydı girmeye nerden bilebilirlerdi
tarafından
En azından denedi canim sansını ve esin girmedi isine geldi
(5,436 puan) tarafından
Neden böyle insanlar var ki hepte beni buluyor
tarafından
Neler neler var canım Allah pis insana dusurmesın
(5,436 puan) tarafından
Amin cnm amin cumlemizi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Olur öyle şeyler cagnimmm:Dd
(5,436 puan) tarafından
Kız bu ne rahatlık kendini benim yerime koysana belkide geri götürecek akşam:/
tarafından
Sende gidersin akşam canım hani öğrenci evi ya ondan ddim şimdiki zmaan beraber namaz kılmıyor ki maalesef asna fisne
(5,436 puan) tarafından
Götürmüyor 3 aylık bebiş var:(
(1,698 puan) tarafından
Tam polyannasın haa :D
+1 oy
(15,591 puan) tarafından
Gördüğüm manzara karşısında almazdım o tv yine eşime de derdim götür istemiyorum diye dünya xerimiye
(5,436 puan) tarafından
Cnm ben yoktum yanında:( smdide büyük ihtimal götürecek geri para verdik sonuçta 3 aylık oğlum var bende gidemiyorum eşime guveniyorum ama sinirim bozuluyor
(15,591 puan) tarafından
Hayır esin almasın artık o tvyi
+1 oy
tarafından
Kız böyle şeyler de hep senin kocanın başına geliyo aman dikkat et kocana valla etraf kötü 
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Dünyanın çivisi çıkıyor evet ama Zaten öğrenci eviymiş tabiriniz hiç hoşuma gitmedi. Bütün öğrenciler kız erkek kimin eli kimin cebinde yaşamıyor. Genelleme yaparak onlar kadar günaha giriyorsunuz. Abdestli namazlı çok kız evi oğlan evi var. Her başı açıcı ****** nitelendirmek gibi birşey bu davranışınız.sisin de çocuğunuz vardır ileride ne olacak diye bile böyle yorum yapmamalısınız. Biz de öğrenci olduk biz de neler gördük herkes kendi işini kendi bilir. 
0 oy
(37 puan) tarafından
O rezilliği gördükten sonra ben olsam kalsın diyip çekip giderdim bunlara para mı kazandırcam bir de namussuzlar 
(7,661 puan) tarafından
3 sene geçmiş post üzerinden
(37 puan) tarafından
Haha hiç farketmedim desem :))) olsun okuyan okur
0 oy
(4,391 puan) tarafından

bu post hortlamis:D

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hata eşinde evet gençlerin yaptığı saygısızlık ama eşinde girip bakacaktı ttvye geri götürün

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 323 göst.
0 oy
15 cevap 406 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yusuf 427 (653 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 373 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu