0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar bu fere pisligimi çok korkagim küçük böcek görsem yuruyemuyorum 

image

5 Cevaplar

0 oy
(119 puan) tarafından
Maleseeef evet fare pisliğii :(((
tarafından
Off ya kafayı yiyecem
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Evet canim fare pisliği yapıskani var kartona sür bir parca ekme⁶k koy icine birak sabaha kadar yapisır 
tarafından
Off cnm deli olacam ya kalkıp evi temizleyemiyorum korkudan
(2,803 puan) tarafından
Temizleme bekle yapiskan var markette al kartona sur mutfaga fln birak icine ekmek koy once yakala kurtul sonra temixle
tarafından
Cnm busyru bulaşık yıkamam lazım korkudan kalkamıyorum off
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Uuyyyy fare pokusu ÷} hemen ilaçlat evi canım yoksa yakında bir surunu torunun olucak 
tarafından
Deme öyle ya :((( off
(4,426 puan) tarafından
Insana bir zararları yok da canım evde ne var ne yok kemirir
tarafından
Görsem korkudan kafayı yerim
0 oy
tarafından
Yapışkan sür demiş arkadaşlar ama fareler de akıllı gelmiyo çoğu o yapıskana. Eldiven giy elinin kokusu sinmesin eldivenle bi parça sucuk peynir koy. 
(2,803 puan) tarafından
Yiycek koyunca mutlaka yapisir canim ben cok tiksinirim fareden ya aman Allah korusun
tarafından
Yapıskana koyarken yaa eksik yazmısım pardon :)
0 oy
(7,898 puan) tarafından
Ya o değilde ila çaresini bulursun öldürürsün ama o kdr ev nasıl temizlenecek bı kere bizim eve girdi komple evi bahçeye taşıdık eşyaları fareyi öldürüp herşeyi yıkayın içeri geri taşıdık annem temizlik hastası olduğu için 
tarafından
Hiç bilmiyorum Cnm daha yeni tenizlik yapmistim
(7,898 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ben 3 üncü kattayim geçen üst katıma fare girmişti o günden sonra korkuyorum sürekli balkon kapılarıni kapatıyorum açarken de 2 Tane yumruk vurup açıyorum eğer fare kapidaysa korkup kaçsın yoksa içeri gelir diye nasıl apartmanlara kdr geliyo ya
tarafından
Ben 7. Kattayim girdi
(7,898 puan) tarafından
Anam artık balkon kapilarini 2 kere değil 5 kez yumruk atacam pencereleri ztn çocuklarım için komple kapalı açmıyoruz kız iyice korktum 7 inci kata gelen bana nasıl gelmez bide oturduğum bina eski

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 652 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 323 göst.
0 oy
15 cevap 404 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yusuf 427 (653 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu

377,723 soru

11,305,218 cevap

34,731 kullanıcı

...