0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kontrole diye gittiğim hastanede suyunun en alt seviyeye düştüğünü öğrendim yatisim yapıldı ben sanıyorum servise yatırıp ilaç falan vercekler meğer dogumhaneye yatirmislar evden apar topar eşyaları getirdiler kontroller falan alttan fitil yerleştirdiler acilman olsun diye 22 saat acı sancı çektim gram acilmam olmadı doktor nöbeti değiştirdiğinde şansıma kendi doktorum denk geldi benim değerlerimi kontrol etti baktı açılma yok bı önceki nöbetçi doktoru aradı bu hastanın hiç açılması yok bunca saat olmuş açılmamış bu saate kadar neden bekledin sezaryene almadın acı çektirdin bu hastaya boşuna diye azarladı sonra beni acil sezaryene aldılar 1 saat içinde Çınar ım kucagimdaydi bende isterdim feryat figan arabayla doğuma gitmek ama nasipte belediye otobüsü varmış :))

14 Cevaplar

0 oy
(287 puan) tarafından
Olsun canım daha iyi anı olarak kalmış hayırlı olsun bebeğin :) 
tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Bende kontrol diye gittiğimde suyum azalmış deyip yatış verdiler sezeryan oldum sabahına ☺️❣️
(1,793 puan) tarafından
35 yada 36 adet tarihimi bilmediğim için tam tarih bilmiyordum cnm
tarafından
Ben tam 38 haftalıktım
(1,793 puan) tarafından
Benimki erken oldu belkide o haftalardi ama dediğim gibi adeti bilmedigimiz için tam haftami bulamadık , sağ salim doğdu paşam ♥️
tarafından
Allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin
(1,793 puan) tarafından
Amiiinnn çınar pasayida korusun rabbim ♥️
0 oy
tarafından
Dolmuşla kontrole diye gitmiştim evde suyum gelmeye başlamıştı çıkmadan :)))
tarafından
Benimde 3 4 gün öncesinden akıntım cogalmisti emin olamamıştım su olduğuna randevumu erkene çekip gittim gercekten suyummus
tarafından
Ben doktora kusura bakmayın suyum mu geliyor altıma  mı kaçırıyorum anlamıyorum demiştim:Dd ay düşündüm de rezilliği üstüm başım ıslak banka oturamıyorum oturduğum yer ıslanacak diye hala altıma kaçırdığımı sanıyorum ahahja
tarafından
Allah seni ne yapmasın ikinci çocuklarda daha tecrübeli oluruz artik
tarafından
Aynen kuzum. :D
0 oy
(488 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım, özel de mi yaptın devlette mi merak ettim
tarafından
Eskişehir şehir Hastanesi'nde yaptim
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Yaa hadi Allah analı babalı büyütmek nasip etsin cnm ama keşke her doktor seninki gibi olsa bazıları sanki hastası acı çekerken zevk aliyor yaa :(

tarafından
Amin kuzum ilk denk geldiğim doktor öyleydi dogumhaneye kaç hasta varsa hepsine fitil vermiş 2 3 kadın bendend beterdi doktorla kavga ederek çıktılar hastaneden zorla
0 oy
(983 puan) tarafından
Benim annemde otobusle kontrole gidip dogurmus :) 
0 oy
tarafından
Ah ah ne günlerdi benım dördüncü hamılelığımdı kiştı hava buz gıbıydı yerler buz tutmuştu sabah 6 gıbı kalkıp tek başına  belediye dolmuşu ile hastaneye gıttım kontrole dıye doktor haftan geçmış gıt ebeler açılmana baksın dedı ebe baktı ve hıç açılmam yoktu

Doktor dedı senı eve göndermem sunı denıcez açılma olmazsa senı sezaryen e alırım dedı o zaman başladım  ağlamaya 

Çok şükür açılmam oldu doğumu yaptım 
tarafından
Evet canm en çok dokunnanda tek başıma olmm dı
Doktor yatış verın ce eşımı aradım durum böyle dedım o gelemedı evde 3 tane küçük çocuk var en küçüğü da 13 aylık dı
O günler çok zordu
tarafından
Yanına gelebilecek başka biris yok muydu kuzum doğumdan sonra da mı tektin
tarafından
Doğuma yanı 9 ay kadar hıç bır destek görmedığım
Görümcem geldı
Daha sonra başıma kaktılar işte hastanede senınle  kaldım dıye
tarafından
Yaptın bı iyilik niye başına kakiyon **** kari
tarafından
Aynen öyle canım neyse kuzum geçtı o günler
0 oy
tarafından
Bende kontrole die gittim ama 1 saat sorna doğurdum geldim :)
tarafından
Açılma mi olmustu
tarafından
Nerde kuzum 41 haftam doldu yine gelmedi sipamm
tarafından
Çocuğun rahatı iyimişti canım sizde niye zorladiniz yahu o asker vaktini beklemiş heralde :))
0 oy
tarafından

Hahaah ne güldüm biran kendim geldi aklıma yani otobüsle gittiğim an  aynen belediye otobüsüyle  gittim  :):) Allah analı büyütsün bebeğini canim 

tarafından
Valla ben arabada feryat figan gitmek isterdim ama nasip degilmis
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Bende muayene olmaya diye gittim dr sırayı öğleden sonraya aldı çok sancim vardı dogumhaneye kendi ayaklarımla gittim sonra masaya bi çıktım dedi doğum başlamış suni sanci verdi doğuma alındım tam bir supriz oldu servisle gittim sanci çeke çeke :D

0 oy
(5,069 puan) tarafından

Ambulansla gittim için dışıma çıktı :sick:

0 oy
(120,131 puan) tarafından

Guzel bi hatira olmus :D

tarafından
Güzel bı şok oldu :))
0 oy
tarafından

Seninki de böyle nasip olmuş :) Rabbim evladını sana bagislasin

tarafından