0 oy
969 göst.
Aile kategorisinde (913 puan) tarafından

Ne yapacağımı bilmiyorum. Zeytin yağı yaptım ilaç yaptım pişik kremi yaptım. İyice arttı. İyice sertleşti Öpmüyoruzda. Nerdeyse her gün duş aldırıyorum. Böyle oldu mu sizin bebeklerde? 3aylık kızım

image

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Egzamaya benziyo sanki resimden oyle benzettim ama hergun dus aldirma 2 gunde bir yaptir cok nemden de olabilir 
(913 puan) tarafından
Egzama böyle deyil kuzum ya. Sertleşmiş bi de
tarafından
Tamam iste benim kizimin da alninda vardi egzamaymis doktora goturdum kortizonsuz bi ilac yazdi kullandim cok iyi geldi bitti bilemezsin cocuklarda egzama daha degisik oluyo bi gotur goster ufak tefek bisey degil cunku
-Reklam-
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım benim  :(((

Cildiye ye giturdnmi
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Doktora goster canim egzema falan mi acaba
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Cnm egzama olmuş kuzucuk yaa doktora gitmen lazım krem verir 
0 oy
(10,500 puan) tarafından
Cnm egzama herhalde bu doktora gittin mi benim kizimdada vardı 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Doktora götür..bence 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Dusu daha seyrek yap şampuanı her yıkamada kullanma su ılık olsun bide Bepanthol kaşıntı kremini kullan bizimki öyle gecti
0 oy
(907 puan) tarafından
Canim bebeklerin yuzune yag kullanilmaz,asla yapmayin hem bebegin vucudunun kendi yagina ihtiyaci var, siz yag sürgününüzde vucut kendi yagini uretmiyor ilerde cok kuru ciltli bir bebek olabilir metonolizmaya yanlis mesajlar veriyorsunuz ve zeytin yavinda asit var rahatsiz eder cocugu.Bir doktora goturmenizde fayda var bence, kendiniz mudahale ettikce daha kotu olur
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geçmiş olsun ya kiyamam egzamaya benziyo canim ya
0 oy
(296 puan) tarafından
Benim kızım da öyle olmuştu canım doktora görürdüm bi krem verdi sürdüm 2 güne geçti birdaha da çıkmadı 
0 oy
tarafından

Oyy maşallah o yanakları yerim tosuncuk <3

Doktora götürdün mü canım egzama olabilir 

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Egzama galiba kuzumm ben ogluma travazolla hematen ni karistirip suruyirdum cok iyi geldi gecirdi simdi yok sanpuanda dalin kullanma imkanlar dahilindeyse sebamet kullan kiyafetlerini 2 defa durula gecer insAllah 
0 oy
(1,028 puan) tarafından

Canım.benim.bu egzama ya benim kızımda da vardı 3 aylikken çıktı çocuk doktoru na götürdük alerji dedi diyet yaptım fayda etmedi cildiye ye gittik çocuk doktorlari alerji sanıyorlar ama bu egzama dedi kortizon lu bı ilaç verdi sadece 5 gün kullandık rahat etti kızım hep kaşımak istiyordu daha kötü oluyordu mustelanin şampuan ve nemlendiricisini  yazdı bide doktor çok faydası oldu canım sen bı cildiye doktoruna götür yine de 

imagekizim da böyle idi o zamanlar ilaci ve mustela yi kullanınca rahatladi çok şükür 

(913 puan) tarafından
Evet aynı kızım gibi alerji de neden vere bilir aceba yumurta süt ürünleri hiç birini yemeyimmi?
(1,028 puan) tarafından
Dediğim gibi doktora gitsen daha iyi olur ben diyet yaptım bir süre sut urunleri ve yumurta yemedim fakat Bi faydası olmadı kızım kucağıma aldığımda yüzünü kıyafetime sürterek kaşımaya çalışıyordu mustela kullanmaya başlayınca çok rahatladı elhamdülillah tekrar söylüyorum yine de bir doktor görsün cnm
0 oy
(961 puan) tarafından

Zeytinyağı sürme canım daha kötü yapar 

Zeytinyağını ocakta biraz kızartmak gerekiyormuş asitli olduğu için geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah 

0 oy
(112 puan) tarafından
Oo aynisi bizd e de vardı 7baylim plana kadar da devam etti sut ale4hisi olabilir 
0 oy
(226 puan) tarafından
Canim mustela alın hemen
(226 puan) tarafından
Eczaciya bu resmi göster atopik egzamaya uygun mustela kremi versin
0 oy
(75 puan) tarafından
Sütunu sık oraya sil sutunle
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canım bizde de vardı ve doktor Bi krem yazdı geçti çok şükür sadece o iyi geldi
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ayy canim sağlık ocağına götür istersen çok geçmiş olsun 
0 oy
(9,206 puan) tarafından
Cnm bu egzama. Aynısnı yaşıyoruz malesef ve tek çare diyet
(1,028 puan) tarafından
Anladım canım hipokort u 5 gün kullanmış tık bizde 3 er gün ara ile geçmişti bebeğinin yüzü de iyileşir inşallah canım ya
(9,206 puan) tarafından
Inşallah kzum saol ❤
(9,206 puan) tarafından
Cnm sana zahmet mustelanın kremi hangisni kullanıyorsun bu posta foto atabilr msn bi
Ben bi ara bakmştm baya çok şey var mustelanın. Hangisi bilemedm
(1,028 puan) tarafından
Atarım canım
(9,206 puan) tarafından
Çok saol.cnm ekran fotosu aldm ❤❤

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 116 göst.
11 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde ikde03 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 356 göst.
+1 oy
13 cevap 272 göst.

379,460 soru

11,359,371 cevap

34,836 kullanıcı

...