0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Selamünaleyküm hanımlar, siz çok konuşkan muhabbet sevenlerden misiniz yoksa ortamda sessiz kalıp oturanlardan mısınız?

Ben tanıdıklarımla rahat olduğum ortamda çok konuşurum ama diğer yerlerde sessiz tarafım:) 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Girdiğim her ortam da konuşurum atılganım ilk defa girdiğim ortam da bile 40 yıldır tanıyor gibiyim sessizlik bana göre değil 
(91 puan) tarafından
Ne güzel ya ben de hep böyle olmak isterdim ama yapı meselesi ilk girdiğim ortamda alışana kadar çok konuşamam
tarafından
Ben sessiz kalamam valla sıcak kanlıyım direkt mevzuya girerim :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burda böyle doktoruyum ama normalde çok sessizim asla konuşmayı sevmem. Tabi yakinlarimla saatlerce konuşurum. Ama herhangi bir ortamda çok söze girmem konuşmam 
tarafından
En iyisi kuzum çok konuşan boş konuşur bence ☺
(91 puan) tarafından
Arkadaşımın eşi var zaten öyle çok konuşur  boş konuşur çoğunlukla :D
tarafından
Genelde öyle oluyor kuzum çok konuşan insanları sevmiyom eşimin ailesi öyle çok konusuyo ki
(91 puan) tarafından
Konuşan insan kötü değil de çok konuşup boş konuşan insan kötü oluyor her şeyin fazlası zarar
tarafından
Onlar boş konuşuyor işte ☺
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Bende sevdiğim insanların yanında çenem hiç durmaz ama disardan biri veya sevmediğim biriyle sessiz takılırım pek konuşmam :)

(91 puan) tarafından
Bendensin :D
0 oy
(325 puan) tarafından
Bende öyleyim tanimadigim ortamdayim ama yanimda samimi bi arkadasim varsa ortam fark etmez teksemmm dilsiz olurum :))))
(91 puan) tarafından
Arkadaş oldu mu her yer güzel oluyor:)
tarafından
Allah Allah kız ben tekkende konusuyom oysa:))
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Yerine göre değişir. Sevmediğim biri ortamdaysa hiç konuşmam ama sevdiklerim olunca da en cok konuşan ben olurum
tarafından
İşte ben
0 oy
tarafından
Ortamlarda fazla konuşmam ama evde hiç susmam dışarı da ki konuşmalar kiminin zoruna gidiyor birde kendilerini muhteşem gibi anlatıyor insanlar bende o yüzden fazla muhatap olmuyorum evde kim varsa onum beynini gömçürüyorum 
0 oy
(10,486 puan) tarafından
Yerine gore konuşkan yerine gore sessiz daha hiç tanımadığım birinin yanında da gevezelik.yapamam 
0 oy
(48,626 puan) tarafından
aleykümselam canim.

eskiden lise zamanlarinda biriyle ilk tanisinca yada bi ortama girince buzdolabi gibi dururdum konuşmaya cekinirdim illa o kisiyi.gozlemler kafa dengiyse ikinci gorusmede.acilirdim. tanidiklarin yanında konusurdum. bu yuzden bana havali derlerdi oysaki cekinirdim.

unive gidince is hayatina atilinca açıldım patladi gitti ama hala cekingen dururum oyle cok cok rahat edemem ilk tanismada
(91 puan) tarafından
Ay sanki beni anlattın beni sonradan tanıyanlar da hep derok soğuk duruyordun ama hiç öyle değil işin falan diye, insan yapısıyla alakalı biraz da
(48,626 puan) tarafından
aynen canim lisede wn yakin arkadasim gider herkesle çene calardi bende yanlarina gider dikilir dikilir dönerdim ☺️ kendimi rahat hissediyosamda susmuyorum ☺️
0 oy
tarafından
Acayip konuskanim :)))
tarafından
Istanbul cano ya :)
(91 puan) tarafından
Haha tahmin ettim istinye ve esenyurta çok geliyordum
tarafından
Bagcilar annem burasi tirrekler diyari ahahhaha
(91 puan) tarafından
Ayy tam yerindesin yani :D esenyurtta farklı sayılmaz :)
tarafından
Yok valla bagcilar tamm yeri gercekten :))
0 oy
(913 puan) tarafından
Aynen senin gibiyim. Önümdekine bağlı 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Aynı bende senin gibiyim
0 oy
(344 puan) tarafından

Olduğum ortama göre değişirim :) genelde eşim ağzın var dilin yok gibi der ama akrabalarının bazıları ile tartıstigim evden kovdugum icin cirkef gelin derler :D

(344 puan) tarafından
Valla kuzum evime gelip eşim değil 70 cetti de olsa kalkip ben seni istemiyordum benim amcamın oğlu seninle yine de evlendi diyen birinin bende evden önce lafımı sokar sonra evden kovarım valla umurumda olmaz benim evimde bana bunu diyemez çünkü
(91 puan) tarafından
Öh yani haketmiş o kişi de helal olsun sana, nefret ediyorum şöyle insanlar ne diye huzurunu bozarsın misafir olarak gitmişsin işte
(344 puan) tarafından
Işte bazıları inan aşırı çok biseyler hakediyor
(91 puan) tarafından
Haklısın canım hadlerini bildirmeyince başına çıkar bu tür insanlar
(344 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ortama,kişilere göre değişir..
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ortama göre değişirim 

Çok konuşkan bir yapıya sahibim ama öyle her yerde değil kendimi rahat hissettiğim yerlerde ve ayrıca şakaciyim
(91 puan) tarafından
En güzeli ya
0 oy
tarafından
Aynn o bende de var rahat oldugm.ortamlarda konusrm bazi ortamlarda da sessiz kalirm
0 oy
(13,664 puan) tarafından
 Gayet aktif konuşkanim ;)
0 oy
(50 puan) tarafından
Boş boğaz olupta kendi derdini ulu orta anlatanlar kadar geveze değilim ama sessiz de deiilim orta karar canım
0 oy
(119,231 puan) tarafından

Susmam ben pek :D

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ortama ve ortamdaki insanlara göre değişir .
0 oy
tarafından
Ben genelde dinlemeyi severim az konuşurum 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 624 göst.
0 oy
32 cevap 1,105 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde BalkızımAzra (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 254 göst.
0 oy